Доїльні апарати Житомир

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
  10 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
  19 510 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 550 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
  11 500 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
  14 250 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 800 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 650 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 13. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  13 450 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
  12 000 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 850 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 650 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  12 850 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
  11 760 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
  11 000 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
  19 250 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
  12 160 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
  18 350 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
  19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Купити доїльні апарати в Житомирі та Житомирській області

Автоматизація роботи на молочній фермі — важлива частина успіху. Це корисно для бізнесу, адже висока продуктивність ферми разом зі зниженням витрат на роботу доярок допомагає залишатися рентабельними. Чи не менше від покупки мехдойки виграють власники приватних господарств, які отримують молоко для своїх потреб. Щоб звільнити себе від виснажливої роботи, вони вирішуються купити доїльний апарат. Житомир же відомий своїм розвиненим сектором тваринництва, тому з міста та області українські виробники доїльних апаратів часто отримують замовлення.

Як правильно вибрати доїльний апарат? 

Мехдойка — складна конструкція, яка складається з декількох десятків елементів. Характеристики кожної деталі треба вивчити окремо, щоб підібрати оптимальний комплект.

Доїльна установка: продуктивність і тривалість сеансу

В першу чергу — для годівлі доїльна установка. Це силовий вузол, від якого залежить продуктивність всього апарату, тривалість сеансу, термін експлуатації, особливості роботи з агрегатом машинного доїння.

Спочатку подивіться, як багато тварин обслужить мехдойка за один сеанс. Можна купити в Житомирі доїльний апарат для нечисленного поголів'я (2-7 корів), а можна знайти та вибрати агрегат для 10-20 голів, і навіть більше. Тривалість сеансу в найбільш бюджетних моделях — 40-60 хвилин. Якщо ж потрібен сучасний агрегат DaMilk або Буренка, то безперервно ви зможете працювати з ним приблизно дві години.

Висока продуктивність не залежить від типу доїльного апарату. Це може бути суха або масляна мехдойка — неважливо. Однак, це вплине на зручність використання, вартість обслуговування і термін експлуатації. Масляні агрегати придатні до роботи упродовж терміну, який у два-три рази перевищує термін експлуатації сухих апаратів. Вони також працюють тихо, не лякають корів. Єдиний їхній недолік — масло доведеться купувати регулярно, щоб маслянка не опустіє. Це зажадає від вас додаткових витрат.

Шасі або безколісний каркас

На приватному господарстві з 2-4 коровами ви можете обмежитися стаціонарним доїльним апаратом. Купити в Житомирі мобільну мехдойку варто, якщо поголів'я численні. Вам буде просто незручно підводити кожна тварина до апарату машинного доїння вручну. Також це буде займати багато вашого часу, особливо, якщо тварини не дуже слухняні. Є два види шасі доїльних апаратів:

 • кронштейнове шасі;
 • візок.

Кронштейн — рішення для великої ферми, адже користуватися таким шасі комфортно, коли у вас є облаштований доїльний зал. Найчастіше ж у Житомирі доїльний апарат купують для ферм без доїльного залу. Тварин обслуговують або в корівнику, або прямо на вулиці, у дворі. Тут більше підійде візок. Вона зручна в управлінні, рухлива і, при цьому, стійка. Ви можете не боятися, що візок перевернеться разом з бідоном, і молоко виллється з нього.

Інші деталі доїльної установки

Ритм доїння задається пульсатором. Ця деталь встановлюється на апарат окремо. Вам треба врахувати тільки тип пульсатора: він регульовані або нерегульований? В Україні виробляють лише нерегульовані. Вони справляються зі своїми завданнями, але їх функціонал слабкіше. Такий пульсатор підтримує тільки синхронну систему доїння. В Європі ж загальновизнаними вважаються почергова і попарно. Для їх впровадження знадобиться регульований пульсатор. У Житомирі купити доїльний апарат з регульованим пульсатором можливо: для цього вибирайте мехдойку Damilk АІД або УІД з маркуванням "ЄВРО".

Добре, якщо модель оснащена об'ємним ресивером. У цій ємності буде накопичуватися конденсат. Якби не ресивер, то рідина і пар безпосередньо потрапляли б в насос, що призводило б до частих серйозних поломок.

Повний комплект доїльного апарату вже охоплює не тільки доїльну установку, але також весь збір доїльного обладнання: від бідона до доїльних склянок, вакуумрегулятора до витратних матеріалів (дійкової гуми, перехідників і куточків, заглушок і ущільнювачів).

Бідон доїльного апарату

Для машинного доїння потрібні спеціальні бідони з надійно фіксується кришкою. В іншому випадку вакуум всередині молочної лінії просто не буде підтримуватися. Тому тваринники вибирають герметичний бідон з прокладкою-ущільнювачем в горловині. Важливо також враховувати обсяг ємності, щоб спустошувати відро доводилося нечасто.

Довговічність бідона залежить від матеріалу. Міцніше за все нержавіюча сталь, дешевше — алюміній і пластик. Компанія Дамілк пропонує купити доїльний апарат в Житомирі з вибором матеріалу відра. Просто визначитеся з комплектом, які більше підходить під ваші актуальні завдання.

Доїльний павук і витратні матеріали

До свого доїльного апарату в Житомирі ви можете докупити доїльне обладнання, якщо не купили відразу повний комплект. З цього обладнання полягає молочна лінія, по якій молоко від вимені худоби надходить до відра. Тому важливо враховувати матеріал, з якого справили деталі. Для витратних матеріалів (дійкова гума, шланги, патрубки) частіше використовують силікон. Для доїльних склянок і колектора — нержавіючу сталь, полікарбонат, поліпропілен і алюміній.

Структура доїльного павука відрізняється, в залежності від того, для яких тварин вона стане в пригоді. Стандартний доїльний павук — це чотири склянки та колектор. У комплектаціях "Коза" доїльних склянок лише два, а колектор і зовсім відсутня.

Комплекти доїльних апаратів Damilk: купити в Житомирі

 1. "КОЗА". Для дрібної рогатої худоби теж слід купити доїльний апарат. У Житомирі доступні спеціальні моделі "КОЗА" DaMilk. Особливість комплекту — доїльне обладнання для доїння кіз і овець: силіконова дійкова гума, дві склянки, безколекторна система молочної лінії.
 2. "ЄВРО". Доїльний апарат з регульованим пульсатором. Харківська компанія Дамілк закуповує деталь в Туреччині, щоб тваринники Житомира змогли купити доїльний апарат, який відповідає європейським стандартам. З цією моделлю можна експериментувати, ввести на молочній фермі попарно і послідовну систему доїння.
 3. "Нержавійка". Мехдойка з нержавіючими доїльними стаканами.
 4. "Пластик". З доїльними стаканами з полікарбонату.
 5. "Комбі". Доїльні стакани з комбінованих матеріалів. Міцніше пластику, але менш стійкі, якщо порівнювати з нержавіючої сталлю.
 6. Є моделі з декількома бідонами або молочними лініями в комплекті. Чим більше молочних ліній, тим швидше ви будете обслуговувати тварин. Один додатковий комплект допоможе підвищити продуктивність у два рази, якщо на це вистачить потужності самого силового вузла.

Кожна модель агрегатів Дамілк представлена в кожній з цих комплектацій. Моделі відомі багатьом фермерам України та інших пострадянських країн:

 • АІД-1;
 • АІД-2;
 • АІД-3;
 • УІД-10;
 • новинка — АІД-10.

Damilk.ua: де купити доїльний апарат в Житомирі

Мехдойка Damilk однозначно допоможе вам вдосконалити своє фермерське господарство. Більше не доведеться витрачати фізичні сили самому, платити операторам доїння, зазнавати збитків через часті маститів у тварин. Досить купити доїльний апарат в Житомирі, зробивши замовлення в інтернет-магазині виробника брендових українських апаратів машинного доїння Damilk.

Оформлення замовлення — на сайту. Протягом робочого тижня посилку доставлять в будь-яку частину України. Перевезення Новою Поштою, тому доступна кур'єрська доставка і накладений платіж. Якщо є бажання, оплатити покупку можете відразу, переславши гроші з банківської картки.

У Харкові розташований сервісний центр компанії. Тут ви можете отримати першокласну технічну допомогу: заміна деталей, виправлення поломок, і багато іншого.

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький.