Доїльні апарати DaMilk
Доїльні апарати DaMilk — мехдойки українського виробництва, які підходять для власників приватних господарств, малих і середніх ферм. Побутовий доїльний апарат для корів, кіз або овець допоможе швидко обслужити худобу. Машинне доїння захищає тварин від хвороб молочної залози та механічних пошкоджень сосків. У перспективі правильне машинне доїння призводить до підвищення молоковіддачі, зниження ручної праці фермера.
Що врахувати при виборі доїльного апарату?
Коли вибираєте доїльний апарат, враховуйте ваші приватні потреби. Досвідчені фермери рекомендують брати до уваги продуктивність апарату, тип пульсації, матеріали запчастин та інші показники.
Поголів'я на вашій фермі
Оцініть яких тварин більше на вашій фермі — для корів і кіз бажано купувати різні апарати. Розміри соскової гуми та доїльних склянок в моделях для корів більше, а через обсяг молока в молочну магістраль вбудовують колектор. Доїльний павук апаратів "Коза" включає в себе лише дві, а не чотири доїльних склянки. Він також зроблений по безколекторному принципу.
Підрахуйте кількість тварин. Чим їх більше, тим більш потужний апарат вам потрібен. Найдешевші моделі розраховані на доїння 1-3 корів або 10-20 кіз та овець. Більш потужні — до 20 корів за 1 сеанс, або до 80-90 голів дрібної рогатої худоби. Можливо, доречно буде купити агрегат, до якого можна підключити декілька доїльних павуків.
Тип пульсатора
Пульсатор — деталь, яка задає ритм стиснення та розжимання соскової гуми. Завдяки цьому ритму масажуються соски тварини. Сучасні пульсатори можуть забезпечувати три види систем доїння:
- синхронна — усі дійки одночасно стискаються та розтискаються;
- попарно — одночасно стискаються соски з однієї частки вимені, застосовується при доїнні корів;
- почергова — подібна за принципом доїння попарной системі, але підходить для дрібної худоби (кіз та овець).
Для середніх і великих ферм намагаються купувати регульовані пульсатори з європейський країн з розвиненим тваринництвом: Туреччини, Італії. Такі апарати можна регулювати самому, підбираючи такт і ритм пульсування, які оптимально підходять до вашого поголів’я та особливостей його фізіології.
Рухливість
Для малої ферми досить буде й стаціонарної установки, яку не вдасться перевозити з місця на місце. Її просто ставлять біля розетки, а корів підводять до апарату. Але для більшого поголів'я краще купувати мобільну установку. Вона може бути укомплектована візком або кронштейновим шасі. Перший варіант універсальний, а другий рекомендують застосовувати для ферм з облаштованим доїльним залом.
Тип доїльної установки
Мехдойки бувають масляними та сухими. Все більшої популярності набирають моделі масляного типу, так як у них є ряд переваг. Серед них:
- Високий термін експлуатації. Деталі ротора та насоса регулярно змащуються індустріальним маслом, що захищає їх від абразивного зносу та перегріву. Без масла установка ламається набагато швидше.
- Доїльні апарати з масельничкою не шумлять. Шум сухих моделей лякає корів, ніж знижує їх молокоотдачу, а також підвищує ризик маститу. Спочатку тварин привчають до скреготу ротора, включаючи апарат поряд з ними на холостому ходу. Використовувати ж масляну модель можна відразу, в перший день після покупки.
- Масляні моделі менше перегріваються, що подовжує їх тривалість безперервної роботи. Тому, як правило, масляні моделі більш продуктивні.
Однак, сухі доїльні апарати не втрачають своєї популярності, так як і в них є плюси. Сухі агрегати дешевше в обслуговуванні, для них не треба регулярно купувати масло. Крім того, їх можна використовувати, коли на вулиці холодно. Якщо масляну модель не перевезти в приміщення, то масло просто застигне через низьку температури.
Які є доїльні апарати ДаМілк?
Модельний ряд доїльних апаратів DaMilk включає всі основні типи побутових мехдоєк: АИД-1,АИД-2,АИД-3, УІД-10. Представлені масляні та сухі моделі. Українські фермери купують не тільки доїльні апарати ДаМілк в повній комплектації, а й доїльні установки окремо.
Окремо представлені моделі "Євро", "Коза", "Стандарт", "Нержавійка". Європейські ДаМілк — це мехдойки з регульованим турецьким пульсатором. "Коза" — апарати з доїльним устаткуванням, розрахованим на доїння дрібної худоби, включаючи овець. "Стандарт" і "Нержавійка" — моделі з запчастинами, зробленими з різних матеріалів. Відрізняються, по більшій мірі, матеріали доїльних склянок, колектора, доїльного відра. Досвідчені фермери віддають перевагу нержавіючої сталі.
Якщо вас цікавить питання скільки коштує доїльний апарат DaMilk, то спочатку треба уточнити модель. Найдорожчі апарати, які включають в комплект кілька доїльних павуків. Регульований пульсатор і нержавіючі доїльні стакани теж вище в ціні своїх аналогів.
Чим доїльний апарат відрізняється від доїльної установки?
Окремо українці купують доїльні установки. Це частина доїльного апарату, яка не включає в комплект доїльне обладнання. Тобто, купуючи доїльний апарат, ви обмежуєтеся покупкою силового вузла. Щоб перейти до обслуговування поголів'я, треба буде докупити відро в зборі, включаючи також доїльного павука.
Де купити доїльний апарат DaMilk в Україні?
Для українського фермера відмінним варіантом буде купити доїльний апарат Дамілк. Моделі харківського виробника стануть відмінним доповненням інвентарю молочних ферм, прискорять роботу доїльних залів, стануть в нагоді в невеликим приватному господарстві. Різні моделі є в інтернет-магазині DaMilk, де купити побутової доїльний апарат можна за ціною виробника.
Тут українці також купують сепаратори, олійниці та окремі запчастини для доїльних апаратів та установок: ротори, пластини, молочні шланги, соскову гуму, колектори та доїльні відра в зборі. Товари доставляються Новою Поштою та фірмою "Інтайм" в будь-які міста та селища Украіни. Оплата — наложеним платежем (післяплатою) або банківським переказом через термінал, банкомат або мобільний додаток. Менеджери візьмуть також замовлення з Росії, Молдови або інших країн найближчого зарубіжжя. Доставка до відділення компанії-перевізника безкоштовна.
Популярні категорії:
Доїльні апарати, доїльні апарати для корів, доїльні апарати для кіз, доїльний апарат АІД-1, доїльний апарат АІД-2, масляний доїльний апарат, сухий доїльний апарат, доїльний апарат Буренка, доїльний апарат на 1 корову, доїльний апарат на 2 корови, доїльний апарат для 2 кіз, доїльний апарат УІД-10, доїльні установки.