Доїльні апарати АІД-1
Автоматизація доїння позитивно відбилася на продуктивності фермерських господарств, а також на якості молока. Доїльний апарат АІД-1, укомплектований масляною помпою, використовується для доїння корів, кіз, а також овець. Для яких тварин сільгосптехніка ні купувалася б, її силова установка не змінюється. Моделі різняться підвісним обладнанням.
Масляна помпа
АІД-1 — доїльний апарат, укомплектований вакуумною помпою масляного типу. Така сільгосптехніка більш популярна, ніж моделі з сухими помпами. Серед її переваг:
- Безшумна робота, яка забезпечує комфортне, продуктивне доїння. Корови не лякаються звуків працюючого обладнання, як буває при використанні установок сухого типу, що позитивно впливає на молоковіддачу.
- Доїльні апарати масляного типу коштують менше, ніж сухі аналоги.
- Використовуючи обладнання, можна обслужити велику кількість тварин.
Можлива складність в експлуатації при температурних показниках нижче -25 ° C. В цьому випадку краще використовувати сухі установки.
Переваги АІД-1
Багато фермерів вже вирішили купити доїльний апарат АІД-1 — новий або б/у на ОЛХ. Це практична модель, що складається з декількох модулів, що спрощує ремонт сільгосптехніки. При необхідності можна замінити одну деталь, не чіпаючи всю систему. Популярність моделі пояснюється:
- наявністю гумової муфти, усуває невеликі вібрації, що збільшує термін служби мотора;
- більш містким ресивером, який дає можливість уникнути переливання молока в разі падіння бідона, якщо оператор швидко вимкне установку;
- зручним розташуванням всіх елементів, яке забезпечує комфортне використання доїльного апарату;
- комплектацією парою великих металевих коліс, наявність яких забезпечує просте переміщення обладнання.
Сільгосптехніка розрахована на рядового користувача, тому з її експлуатацією труднощів не виникне. Тим, кого цікавить доїльний апарат АІД-1, інструкція допоможе розібратися з принципом роботи пристрою.
Конструкція доїльного апарату АІД-1
Використання обладнання дає можливість обслужити до 10 тварин за годину. Серед основних характеристик доїльного апарату АІД-1:
- потужність двигуна становить 750 Вт;
- пристрій комплектується пластинчато-роторною вакуумною помпою, деталі якої при роботі обробляються мастильним матеріалом, з продуктивністю 4,5 м³/год;
- доїння здійснюється в напівавтоматичному режимі;
- вакуумний тиск при роботі — 47 кПа.
Використовувати сільгосптехніку можна стаціонарно або при необхідності переміщати. Можна знайти доїльний апарат для корів АІД-1 з пластиковими, нержавіючими, а також комбінованими стаканами. Найдовговічніший варіант — нержавіюча сталь, але і ціна таких моделей вище.
Крім стандартних моделей, на ринку можна знайти АІД-1 "ЄВРО". Відмінність полягає в попарному пульсаторі, суть роботи якого передбачає послідовну подачу вакууму на різні частки вимені. Масаж вимені автоматично підвищує удій, позитивно впливає на здоров'я корови.
Доїльний апарат АІД-1 "Максимум" складається з металевих запчастин, що збільшує його надійність. Крім вакуумної установки, масляної помпи, а також потужного двигуна, такі моделі укомплектовані металевим вакуумрегулятором, стаканами з нержавіючої сталі і першокласною сосковою гумою.
Як користуватися доїльним апаратом АІД-1
Ефективність, безпека використання, а також термін служби сільгосптехніки залежить від правильності її експлуатації та обслуговування. Щоб підвищити продуктивність господарства і не нашкодити тваринам, рекомендується дотримуватися основних правил:
- Перед доїнням потрібно перевіряти стан вимені, дивитися, чи немає на ньому ранок або паразитів. Перші кілька цівок краще доїти вручну в окрему ємність, оцінити якість продукту, його колір, а також консистенцію.
- При наявності декількох тварин рекомендується обслуговувати їх в одному і тому ж порядку: спочатку недавно народивших, потім молодих і здорових, в кінці — хворих тварин, якщо такі є. Після них потрібно особливо ретельно дезінфікувати систему.
- Промивання і протирання сосків перед процедурою дасть можливість уникнути розвитку маститу у корів.
- Після включення апарату краще почекати, поки вакуум набереться в достатній кількості, і тільки потім надягати стакани. При цьому важливо перевірити щільність їх прилягання.
- Доїльні стакани рекомендується зняти трохи раніше, залишки молока можна надоїти вручну. Головне, не перетримати їх, це може стати причиною розвитку хвороб у тварин.
- Стакани знімаються після того, як вакуум спаде. Не можна робити це різко, доклавши зусилля.
- Після використання доїльний апарат потрібно промити, а також обробити антисептичним засобом.
Важливий момент — своєчасна заміна витратних матеріалів: шлангів, соскової гуми.
Де купити доїльний апарат АІД-1
Ми пропонуємо якісне доїльне обладнання, великий вибір моделей, можливість обрати зручний для себе спосіб оплати і доставки товару. При бажанні можна отримати консультацію менеджера, який допоможе обрати апарат, який відповідає вашим вимогам, а також бюджету, виділеному на покупку. Сільгосптехніка доставляється по всій території України.