Сервісний центр

Компанія DaMilk піклується про своїх клієнтів і надає послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування доїльних апаратів. Ми приймаємо на ремонт не тільки придбане у нас обладнання, а й апарати інших виробників.

Співробітники нашого сервісного центру мають багатий досвід роботи з доїльними апаратами різних модифікацій. Вони якісно усунуть будь-які неполадки і виконають ремонтні роботи для подовження терміну служби вашого обладнання.

При наявності дрібної поломки ви можете отримати консультацію, зв'язавшись з нашим сервісним центром за вказаними нижче контактами. Фахівці DaMilk в телефонному режимі підберуть до вашого апарату необхідні запчастини і проінструктують, як їх правильно встановити.

Необхідні запасні деталі ви можете купити у нас за демократичною ціною. На нашому складі в наявності завжди є широкий вибір запчастин і комплектуючих для доїльних апаратів різних виробників. Ви можете замовити у нас необхідні запчастини і зробити ремонт самостійно, або довірити заміну деталей нашим фахівцям.

Якщо ж причину поломки неможливо визначити без огляду доїльного апарату, або виявлена несправність потребує ремонту в майстерні, вам необхідно відправити  установку в сервісний центр DaMilk. Наші кваліфіковані співробітники проведуть комплексну діагностику доїльного апарату і усунуть несправності.

Гарантійне обслуговування:
  1. На доїльні апарати АІД-1 надається гарантія 12 місяців. При цьому гарантійний термін на електродвигун та полімерні вироби становить 6 місяців.                                                                   
  2. Під час терміну дії гарантії ви можете звернутися в наш сервісний центр для отримання консультації та ремонту доїльного обладнання. Для цього вам необхідно надати гарантійний талон (технічний паспорт) і чек, в разі якщо дата продажу не вказана в гарантійному талоні.                                                                                                                                     
  3. Зверніть увагу на Правила повернення:не приймаємо назад соскові гуми, молочний шланг, кришки колектора, молочний патрубок.

 

Контакти сервісного центру DaMilk:

+38 (067) 855 05 35

+38 (066) 514 99 97

 

Графік роботи:

Пн-Пт 9:00 - 18:00

Сб 9:00 - 15:00

Нд - вихідний

Звертайтеся! Завжди раді допомогти вам!