Подрібнювач овочів та фруктів

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Корнерезка дискова електрична" Бочка " 2020
    3 850 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Найпопулярніша в Україні модель дробарки — це зернодробилка, але на ній “світло клином не зійшлося”. Є також пристрої, які дозволяють швидко та ефективно працювати з іншими видами сировини. На цій сторінці інтернет-магазину Damilk ви знайдете моделі подрібнювачів овочів та фруктів. Пристрій максимально корисний для власників господарств, на яких розводять велику і дрібну рогату худобу. Стане в нагоді також для знищення та переробки рослинного сміття.

Окремо в каталозі ви можете знайти подібні моделі: лущилка для кукурудзи, коренеплодів, коріння, сіна, соломи, дробарка для зерна. Перейдіть на спеціальні сторінки магазину, присвячені цій техніці. Там ви знайдете більш детальний опис моделей та ключових виробників техніки.

Чому варто купити подрібнювач овочів та фруктів?

Домашню худобу та птиці не можуть харчуватися цільними овочами та фруктами. Якщо не подрібнювати плоди, то підвищується ризик того, що тварина придушиться. У кращому разі така проблема пройде стороною, але корисні речовини будуть гірше засвоєні організмом тварини. Отже, менше вигоди для здоров'я птахів, корів, овець, кіз, свиней та ін.

У дворах приватних господарств часто накопичується багато фруктів, що впали з дерев у саду. Іноді частина овочів із городу теж виявляється не придатною для використання на кухні або для продажу. Що ж робити у такій ситуації? Не дуже зручно вручну перевозити цілісні плоди на звалище. Ми радимо подрібнити все рослинне сміття в подрібнювачі, щоб потім додати ці домішки в корм тварин, або знайти продукту інше застосування.

Якими бувають подрібнювачі?

  1. Перший поділ моделей — за типом приводу, який використовується для запуску пристрою. Сучасні моделі оснащені електродвигуном. Вам достатньо підключити подрібнювач овочів та фруктів до розетки або подовжувача, щоб розпочати роботу. Якщо вирішите заощадити, варто купити ручний подрібнювач. Прийде власноруч обертати важіль, щоб у рух прийшли ножі, молотки або інший ріжучий елемент.
  2. Подрібнювач овочів та фруктів також буває універсальним – це корисна властивість для тих, хто хоче переробляти в апараті та іншу сировину. Наприклад, солому та сіно, зерно, крупи, траву та коріння, качан кукурудзи.
  3. Об'єм приймального контейнера. Місткість дозволить вам не робити перерви в роботі часто. Один раз зсипали сировину в ємність, включили апарат, і можете відійти від нього кілька хвилин, щоб зайнятися іншими справами.
  4. Матеріал корпусу та окремих запчастин. Оптимальним варіантом завжди вважається нержавіюча сталь, але іноді, з метою економії, купують пластикові та алюмінієві подрібнювачі.
  5. Розміри пристрою загалом. Багато хто розміщує подрібнювач овочів і фруктів у передпокої будинку або в гаражі, сараї. Потрібно заздалегідь переконатись, що у вашому приміщенні вистачає вільного місця для цієї конкретної моделі.

Де купити подрібнювач овочів та фруктів в Україні?

Знайти зернодробилку та купити її ви зможете у фізичному салоні сільгосптехніки, на ринку чи в інтернеті. Перші два способи вимагатимуть від вас витрат вільного часу, та й знайдете тут обмежений асортимент за підвищеною ціною. Зараз варто користуватися інтернетом, коли ви надумали щось купувати. Але який інтернет магазин вибрати?

Damilk — широко відомий в Україні інтернет-магазин сільськогосподарської техніки та найбільший виробник доїльної апаратури. Доїлки АІД популярні не лише серед українців, а й за межами країни. Ви зможете тут купити зернодробилки, а не тільки мехдойки. Щоправда, це буде техніка інших вітчизняних та іноземних виробників.

Перевезенням займається Нова Пошта. Виняток – замовлення з Харківської області та самого м. Харкова. Тут посилки перевозить власна кур'єрська служба інтернет-магазину Damilk. НП пропонує самовивіз із відділення та доставку кур'єром у будь-якому населеному пункті країни. Можлива доставка товарів за кордон. Оплата: з банківського рахунку, через термінал, післяплатою в момент отримання посилки.

Якщо якісь питання ще не були вам розкриті, то уточніть проблематичні моменти у консультантів. Для цього телефонуйте на номер гарячої лінії Damilk. Менеджер допоможе вибрати товар під ваші цілі, оформити замовлення та отримати покупку найзручнішим для вас способом.