Доїльні апарати для корів

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Пластик"
    11 000 ₴
  2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі"
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі"
    В наявності
    Код товару: 0159
    11 500 ₴
  3. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
    11 900 ₴
  4. Доїльний апарат Бурьонка-1 Стандарт 3000
    10 700 ₴
  5. Доїльний апарат Бурьонка-1 Комбі 3000
    11 200 ₴
  6. Доїльний апарат Бурьонка-1 Нержавійка 3000
    11 600 ₴
  7. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
    9 850 ₴
  8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
    10 200 ₴
  9. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
    10 400 ₴
  10. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 140" А
    12 350 ₴
  11. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
    12 300 ₴
  12. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-нерж" П
    12 680 ₴
  13. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" А
    10 800 ₴
  14. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П
    1 090 ₴
  15. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
    11 250 ₴
  16. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Пластик" (Силікон)
    12 200 ₴
  17. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі" (Силікон)
    12 600 ₴
  18. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка" (Силікон)
    13 000 ₴
  19. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (два відра)
    13 150 ₴
  20. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П (два відра)
    14 950 ₴
  21. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П (два відра)
    14 550 ₴
  22. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
    10 650 ₴
  23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
    10 800 ₴
  24. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон)
    11 160 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльний апарат для корів

Доїльний апарат для корів — це сільгосптехніка, яка допомагає отримувати надій з корів без ручної праці. Фермери купують пристрій, щоб підвищити ефективність ферми: збільшити кількість продукту, який він отримує, захистити корів від маститу, звільнити собі час для інших важливих завдань. Складно уявити собі сучасне та конкурентоспроможне молочне господарство без мехдойки.

Чим доїльний апарат відрізняється від доїльної установки?

Доїльною установкою називають виключно силовий агрегат, який створює вакуум в молокопроводі. Інші деталі — це доїльне обладнання: доїльні стакани, соскова гума, молочні рукава. Весь комплект, готовий до доїння худоби, називають доїльним апаратом.

Фермери частіше купують саме доїльні апарати для корів, кіз або овець. Така покупка швидко окупається, адже вона готова до використання. Силову установку ж набувають, якщо хочуть замінити мотор і насос в старій моделі, залишивши старе обладнання.

Що врахувати при виборі доїльного апарату для корів?

Досвідчені фермери рекомендують окремо звернути увагу на характеристики установки доїльного апарату, та запчастин доїльного обладнання. На продуктивність приладу першочергово впливають мотор і насос, однак, значення мають також інші показники. Фермеру треба враховувати як багато корів у нього на фермі, чи хоче він доїти декількох тварин одночасно, в яких умовах буде проводиться збір молока.

Тип доїльної установки

Подивіться на те, яка це модель. Доїльні апарати бувають масляними та сухими. У першому випадку рухливі вали змащуються спеціальним маслом, яке знижує шум мотора, а також продовжує термін експлуатації приладів. У другому випадку пристрій працює без змащення. Довше та краще працюють масляні моделі, але сухі купують по ряду причин:

  • вони дешевше;
  • на відміну від масляних, їх можна включати в холодні сезони на вулиці;
  • такі апарати більш компактні та менше важать.

Бажано, щоб з'єднання установки було фланцевим — тоді ротор буде менше шуміти, а деталі прослужать довго. У сучасних агрегатах частіше встановлюють (всередину двигуна) спеціальні текстолітові пластини. Вони знижують швидкість зносу валів, а також підвищують енергоефективність при низькій кількості оборотів.

Враховувати варто конструкцію шасі установки. Переміщати доїльний апарат можна на кронштейновом шасі або візку. Перший варіант оптимальний для облаштованих доїльних залів, а другий — для невеликих ферм. Іноді купують стаціонарні доїльні апарати.

Особливості пульсатора та доїльного павука

Пульсатор — одна з найважливіших деталей доїльного апарату. Вона створює ритм масажу соска тварини, та відкачування молока. Краще купувати європейські моделі пульсаторів, які можна регулювати самому. Вони також відносяться до моделей попарной системи — пульсатор дає менше навантаження на вим'я тварини. Однак, і синхронна система доїння може стане в пригоді в приватному господарстві.

Доїльний павук апарату складається з наступних елементів:

  1. Соскова гума. Її роблять з каучукової або силіконової гуми. Силікон міцніше, більш пружний. Він прослужить два роки, та забезпечить посилений захист вимені корови від хвороб. Каучук теж підійде, але його рекомендують міняти кожні 6 місяців.
  2. Доїльні стакани. Їх роблять з нержавійки, алюмінію або пластику (поліпропілену або полікарбонату). Нержавіючі моделі прослужать довше за все, але й їх вартість вище.
  3. Доїльний бідон з кришкою. Прилад повинен бути стійким до хімічних контактам і герметичним, щоб молоко не забруднювалося під час доїння. Краще купувати моделі з нержавіючої сталі.
  4. Молочна магістраль. Пластикові рукава, за якими молоко переміщується від вимені до бідона. Роблять їх з пластику, а термін експлуатації деталі високий. Треба тільки регулярно прочищати шланг спеціальними йоржами.

Коли купуєте доїльний апарат для корови, враховуйте розміри підвісного обладнання. Габарити соскової гуми та доїльних склянок повинні бути більше, ніж в моделях для кіз та овець. Зазвичай застосовують колекторний тип молочної магістралі, тому окремо зверніть увагу на характеристики колектора.

Скільки коштує доїльний апарат для корів?

Ціна доїльного апарату для корів залежить від декількох факторів. Найбільше впливає тип пульсатора, вид установки та матеріал окремих запчастин. Дорожче масляні мехдойки з нержавіючими доїльними стаканами та іншими деталями. Регульовані пульсатори європейського виробництва (як правило, турецького) теж коштують дорожче нерегульованих моделей.

Дорогі доїльні апарати частіше купують для великих ферм, які виробляють молочні продукти на продаж. Для маленької ферми або приватного господарства підійде також агрегат, здатний за годину роботи отримати молоко з 7-10 тварин. Якщо ж ви вирощуєте також кіз, овець або інший дрібну рогату худобу, то купіть для них окремий апарат. Найчастіше їх позначають маркуванням "Коза" в назві. Вони відрізняються зменшеними доїльними стаканами та сосковой гумою. Найчастіше продаються без колектора.

Купити доїльний апарат для корів в Україні

Якщо у вас на фермі велике поголів'я великої рогатої худоби, то рекомендуємо купити доїльний апарат для корів. Відразу після покупки його можна почати застосовувати для отримання молока та захисту тварин від хвороб молочної залози. Моделі АИД-1, АИД-2, АИД-3 та УІД-10 є в інтернет-магазині DaMilk. Тут українські фермери купують й іншу сільгосптехніку: сепаратори, олійниці, окремі запчастини та деталі.

Оплата — банківським переказом через термінал, банкомат або мобільний додаток. Можливий також накладений платіж (післяплата). Компанії-перевізники Нова Пошта та Інтайм доставлять посилку в будь-яке місто чи селище. Можете також замовити кур'єрську доставку, або забрати посилку самому в найближчому фізичному відділенні компанії-перевізника. Також менеджери інтернет-магазині ДаМілк візьмуть замовлення з країн ближнього зарубіжжя: Росії, Молдови, Білорусі.