Доїльні установки Буренка

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Доїльна установка ДУ-3000 в зборі на каркасі
    8 600 ₴
  2. Доїльна установка ДУ-1500 в зборі на каркасі
    9 900 ₴
  3. Доїльна установка ДУ-3000 масляна в зборі на каркасі
    9 100 ₴
  4. Доїльна установка ДУ-1500 берізка в зборі на каркасі
    10 200 ₴
  5. Доїльна установка ДУ-3000 мото в зборі на каркасі
    7 950 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні установки Буренка

Доїльні установки Буренка — побутові агрегати машинного доїння, які широко використовуються на українських фермах. З їх допомогою фермери позбавляються від ручної праці, а доїння тварин стає більш безпечним. Регульоване вакуумне середовище в молочній лінії та пружні матеріали дійкової гуми захищають вим'я корови, кози або вівці від маститу, інших захворювань. Різні моделі пристрою підійдуть під великі, середні та малі ферми, під приватні господарства.

Що врахувати при виборі доїльної установки Буренка?

У будь-якому доїльному апараті багато запчастин, які впливають на різні характеристики та функції пристрою. Показники продуктивності силової установки для доїння мають особливе значення. Коли вибираєте установку, вирішите для себе кілька простих завдань — дайте відповідь на питання:

  • чи велике у вас поголів'я?;
  • чи тривалий у мехдойки термін експлуатації?;
  • чи потрібно обслуговувати пристрій?;
  • чи багато часу доведеться витрачати на доїння цим апаратом?;
  • чи зможете ви без зусиль перевозити мехдойку з місця на місце?

Окремо подивіться на характеристики підвісного обладнання: доїльного павука, доїльного відра в зборі, молочної лінії. Їх повинні робити з екологічного та міцного матеріалу, а розміри кожної запчастини повинні ідеально відповідати іншим елементам конструкції. Детальніше скажімо про вище зазначених пунктах.

Тип ротора

Двигун мехдойки працює від різних джерел живлення. Для роботи в приміщенні згодиться електро-модель. Її просто ставлять біля розетки, щоб приступити до роботи. Однак, коли тварин обслуговують на вулиці або навіть в поле, то кращим рішенням буде пристрій з паливним двигуном. Її недолік — необхідність регулярно докуповувати бензин, щоб запускати мотор.

Тип насоса

Найбільш бюджетні варіанти доїльних апаратів Буренка — це моделі з мембранним насосом. Однак, в сучасному тваринництві популярнішими є пластинчато-роторні установки. Вони досягають більшої продуктивності при меншій кількості поворотів внутрішніх валів. Тому знос деталей знижується, а кількість обслуговуваних корів збільшується.

Найдешевші доїльні установки працюють без перерви 40 хвилин, і за цей час обслуговують до 4-7 корів. Якщо це модель для дрібної рогатої худоби, то до 40 кіз або овець. Для великих ферм потрібні більш потужні апарати, які за один сеанс отримують молоко з 20 корів, 100 овець або кіз.

Установки Буренка сухого та масляного типу

Буренка — це мехдойка, яка випускається як у вигляді масляної, так і сухої установки. Перевага масляних моделей — вони працюють тихо, не підвищуючи шумом стрес тварин. Вони також відрізняються повільним зносом, адже запчастини змащуються індустріальним маслом.

Мінус — масляні мехдойки треба регулярно обслуговувати, заливаючи в маслянку нове масло. Взимку ж апарат ховають в приміщення, щоб масло не застигало на морозі, а установка через не зламалася.

Якщо хочете заощадити, сухий апарат Буренка відмінно впорається із завданнями, які перед ним ви поставите. Такі машини доїння затребувані на малих фермах.

Шасі доїльного обладнання

Буренка спеціалізується на створенні рухливих доїльних апаратів; в її модельному ряді трохи стаціонарних установок. Є два види шасі в мобільних апаратах Буренка — кронштейнове шасі та візок. Візок — оптимальне рішення, якщо перевозити пристрій треба буде на вулиці, від корови до корови.

У чому особливість доїльного обладнання Буренка?

Буренка дешевше імпортної сільгосптехніки, але за якістю не поступається самим потужним моделям. Приємно дивує і ширина модельного ряду. Відповідні моделі знайдуть і фермери з поголів'ям до 7 корів, і власники масштабних сільськогосподарських угідь з власних молочних виробництвом.

Особливість доїльної установки Буренка — це наявність мотомоделей, які не так вже й поширені в Україні, хоча і користуються тепер значним попитом. Їх украй зручно використовувати при доїнні на вулиці, якщо доїльний зал з розетки не облаштований.

Де купити доїльне обладнання Буренка в Україні?

Якщо шукали вітчизняний апарат, ми рекомендуємо купити доїльне обладнання Буренка. Мото- і електро-моделі є в інтернет-магазині DaMilk. Тут ви також зможете купити обладнання для доїння АІД-1,2,3, УІД-10 за ціною виробника. У каталозі представлені сепаратори, інший інвентар для молочних ферм.

Посилки доставляються в усі міста і села України. Компанії-перевізники (Нова Пошта і Інтайм) надають послуги післяплати і кур'єрської доставки. Віддати гроші, таким чином, ви можете тоді, коли будете забирати товар. Якщо хочете, переведіть оплату відразу після оформлення замовлення. Для цього підійде мобільний додаток вашого банку, термінал самообслуговування, банкомат.

Менеджери інтернет-магазину ДаМілк приймають замовлення з країн ближнього зарубіжжя: Молдови, Білорусі, Росії.