Машинне доїння витіснило ручну працю. Експлуатація доїльного обладнання дала можливість заощадити час і сили фермерів, а також підвищити продуктивність господарств. Автоматизація процесу позитивно позначилася на якості молока: продукт став чистішим, відповідаючи загальноприйнятим санітарним нормам. Щоб домогтися ефективності, а також безпеки використання сільгосптехніки, потрібно стежити за справністю всіх деталей, а також своєчасно проводити заміну витратних матеріалів. Шланги для доїльного апарату — важливий елемент, без якого неможлива робота обладнання. У нас можна знайти молочні, вакуумні, магістральні шланги. При зносі витратних матеріалів неможлива коректна робота сільгосптехніки, тому їх стану рекомендується приділяти особливу увагу.
Компанії, що випускають доїльне обладнання, постійно вдосконалюють технологію виробництва і використовують надійні матеріали, щоб продовжити термін служби витратників, а також зробити їх використання більш зручним. Силіконові шланги для доїльного апарату витіснили каучукові та поліпропіленові аналоги завдяки таким перевагам:
Шланги для доїльних апаратів потребують щоденного догляду. Систему, що складається з молочних шлангів, соскової гуми, колектора, доїльного відра рекомендується промивати після кожного доїння. Це дає можливість уникнути розмноження бактерій, забезпечити хорошу якість молока і запобігти розвитку хвороб у корів, а також людей, що вживають одержуваний продукт в їжу. Особливо ретельно доглядати за обладнанням рекомендується влітку. При високій температурі залишки молока стають особливо сприятливим середовищем для розвитку шкідливих організмів.
Силіконові шланги для доїльного апарату, як і інші комплектуючі частини, потребують регулярного догляду. Очищення охоплює миття, а також просушування:
Один раз в тиждень рекомендується проводити більш ретельне обслуговування. Всі вузли сільгосптехніки розбираються для усунення нальоту. Особливо уважно потрібно чистити щілини й кути. Конструкція доїльного апарату досить проста, тому розібрати його і почистити зможе кожен. Кришку нескладно відкрутити, а шланги стягнути. Процес очищення виглядає наступним чином:
Будь-який шланг для доїльного апарату, а також інші запчастини та витратні матеріали можна чистити побутовими миючими речовинами або спеціальними засобами для догляду за сільгосптехнікою. Часто власники фермерських господарств миють обладнання, використовуючи розчин харчової соди — одна столова ложка на літр води. Можна зробити мильний розчин — на відро досить половини бруска.
Купити шланг, а також запчастини для доїльного обладнання можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо:
При необхідності можна отримати консультацію менеджера, який допоможе знайти запчастини й витратні матеріали, які підходять до вашої моделі сільгосптехніки. Можлива доставка в будь-який населений пункт нашої країни.