Доїльні апарати з масляним насосом
Масляний доїльний апарат — мехдойка з насосом масляного типу. Мастильний матеріал підвищує продуктивність системи, знижує гучність роботи та продовжує термін експлуатації пристрою.
Масляний доїльний апарат: застосування та особливості
Доїльний апарат масляного типу оснащується закритою пластично-роторною помпою. Продуктивність вузла збільшується пропорційно потужності двигуна і може бути достатньою для одночасного доїння від 6 до 17 корів, залежно від класу устаткування. Призначення помпи — створення вакууму в системі. Вона відкачує і нагнітає повітря в склянках. Це потрібно для пульсівного стиснення соскової гуми на вимені та відбору молока.
Мастильна система помп, що встановлюються в доїльні апарати, відноситься до категорії замкнутих. Це означає, що мастило буде циркулювати по колу: спочатку подається з маслобака, змішуючись з повітрям, а після проходження повного циклу потрапляє в фільтр, який виконує роль глушника, і назад в основну ємність.
3 причини купити масляний доїльний апарат:
- Меходойка не шумить. Мастильна система в конструкції помпи знижує рівень гучності роботи вакуумної установки. Конструкція з вбудованим глушником змінює щільність повітря плавно і тихо. Тваринам не потрібно буде звикати до шуму помпи.
- Строк служби. Масляні насоси вигідніше сухих тим, що лопасті прослужать довше, завдяки постійному змащуванню. Робочу рідину потрібно міняти під час планового технічного обслуговування. Його періодичність залежить від моделі апарату та інтенсивності експлуатації. В середньому міняти масло потрібно раз в 1-2 місяці.
- Складність обслуговування і ремонту. Масляні насоси, так само як і сухі бувають модульними та моноблоковими. Моделі доїльних апаратів з модульної силовою установкою простіше обслуговувати та ремонтувати ніж моноблочні аналоги. По-перше, роздільне розміщення двигуна і помпи призводить до того, що обладнання менше нагрівається і може працювати без перерви на 25% довше. По-друге, через те, що ротор працює від окремого валу і з'єднується з мотором за допомогою підшипників, модуль легко від'єднати на час обслуговування, а в разі якщо він вийде з ладу дешевше замінити, не купуючи нову силову установку в зборі.
Для кожної помпи є рекомендована інтенсивність подачі суміші, яка прив'язана до рівня вакуумметричного розрідження в системі. Як тільки тиск почне падати нижче встановленого рівня (точне значення залежить від моделі обладнання та устаткування,та тварини, яку обслуговують), потрібно провести профілактику, самостійно або в сервісному центрі.
Де купити масляний доїльний апарат в Україні?
Серед доїльних установок ДаМілк, масляною помпою обладнані серії АІД-1 та УІД-10. Також на сайті представлено аналогічне обладнання від виробника «Буренка». Всі їх можна купити в декількох комплектаціях без роздрібної націнки, оцінивши й інші особливості обслуговування:
- 4 варіанти оплати — готівкою або післяплатою, а також банківським або безготівковим переказом від фізичної або юридичної особи;
- доставка по Україні та за кордон — самовивіз зі складу в Харкові, транспортування курєрськими компаніями «Нова Пошта», «Інтайм» та іншими;
- фірмова гарантія якості, що включає обслуговування в сервісному центрі.
Якщо у вас залишилися питання — зв'яжіться з менеджерами магазину за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки.
Популярні категорії:
Доїльні апарати, доїльні апарати для корів, доїльні апарати для кіз, доїльний апарат АІД-1, доїльний апарат АІД-2, сухий доїльний апарат, доїльний апарат Дамілк, доїльний апарат Буренка, доїльний апарат на 1 корову, доїльний апарат на 2 корови, доїльний апарат для 2 кіз, доїльний апарат УІД-10, доїльні установки.