Доїльний апарат на 4 кози

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 500 ₴
 2. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 150 ₴
 3. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 300 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 200 ₴
 5. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  12 500 ₴
 6. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 300 ₴
 7. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  13 100 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
  11 650 ₴
 9. Доїльний апарат Дамілк УІД-10 С80 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  12 100 ₴
 10. Доїльний апарат Дамілк УІД-10 С80 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  11 500 ₴
 11. Доїльний апарат Дамілк УІД-10 С80 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  11 300 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк УІД-10 С80 "Коза" (Євро) 1/2 П
  10 650 ₴
 13. Доїльний апарат Дамілк УІД-10 С80 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  9 500 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльний апарат на 4 кози

Більшість фермерів вже відмовилися від ручного доїння. Автоматизація цього процесу економить час, сили, а також дає можливість поліпшити якість одержуваного продукту. Доїльний апарат на 4 кози підходить для малих і середніх ферм. Обслуговування однієї тварини забирає всього 4 хвилини. Всього за годину можна подоїти до 80 кіз. 

Тип двигуна і помпа

Сучасні моделі комплектуються пластинчато-роторними помпами, які за багатьма характеристиками краще мембранних, що встановлювалися в обладнання старого зразка. Пластинчато-роторні помпи бувають масляними й сухими. Фермери частіше купують масляні установки, бо вони надійні, продуктивні, коштують менше і безшумні в роботі, а тому не лякають тварин. Сухі моделі також мають свої позитивні сторони:

 1. Їх можна використовувати при будь-якій погоді, в той час, як експлуатація обладнання з масляними помпами ускладнюється при мінусовій температурі.
 2. Сухі установки не потребують заправки масла, що спрощує догляд за ними.
 3. Під час їх роботи не відбувається шкідливих викидів в навколишнє середовище.

Плавна робота пластинчато-роторних помп підтримує стабільний вакуум, забезпечуючи зручне, а також безпечне доїння. 

Конструкція силової установки може бути модульної або моноблочною. Модульна зручніше в ремонті. Якщо один з її елементів вийде з ладу, вам не доведеться купувати нову установку, досить замінити зламану деталь. Моноблочна конструкція менше важить, що робить транспортування апарата простіший.

Доїльні апарати для 4 кіз оснащені електродвигуном. Обладнання працює від стандартної розетки 220 В. 

Пульсатор

Від цієї деталі залежить ритм доїння. Пульсатор впливає на частоту скорочень соскової гуми, а також послідовність стиснення дійки. Доїльні апарати українського виробництва комплектовані нерегульованими пульсаторами, що підтримують синхронну систему доїння. Обладнання європейського зразка з регульованими пульсаторами підтримує попарну систему. Вибір моделі залежить від ваших побажань, а також бюджету, виділеного на покупку. 

Доїльне обладнання

У молочну лінію входять відра, доїльні стакани, молочні шланги й патрубки, колектор, перехідники, соскова гума. Місткість для збору молока, а також доїльні стакани можуть бути алюмінієвими, пластиковими або виконаними з нержавіючої сталі. Останні самі довговічні, бо на їх поверхні не утворюється іржа, але і коштують вони більше інших моделей. Гумову прокладку кришки й соскову гуму потрібно періодично міняти. Своєчасна заміна витратних матеріалів забезпечує продуктивність, а також безпеку використання всієї системи. Краще зупинитися на моделях з силіконом, каучук коштує в рази менше, але зношується значно швидше. 

Переваги доїльних апаратів на 4 кози

Доїльний апарат для однієї кози дає можливість відмовитися від ручного обслуговування тварин власникам невеликих домашніх господарств. Для середніх ферм ефективніше використання обладнання, розрахованого на 4 особи. З його допомогою за годину можна обслужити кілька десятків кіз. Можлива безперервна робота обладнання упродовж 60 хвилин. Автоматизація доїння має чимало переваг:

 • економія часу, а також сил власника фермерського господарства;
 • підвищення якості одержуваного молока — тільки використання сільгосптехніки дає можливість домогтися відповідності продукції європейським стандартам;
 • безпеку для здоров'я тварин — машинне доїння дає можливість знизити ризик розвитку маститу у кіз.

Ручний апарат для кіз купити нескладно. Його ціна швидко відбивається, а при правильному використанні й догляді обладнання прослужить багаторічний термін. Всі пристрої постачаються на ринок з інструкцією. З експлуатацією, а також обслуговуванням спецтехніки впорається кожен охочий.

Купити доїльний апарат для 4 кіз по всій Україні

Наша компанія пропонує великий вибір доїльного обладнання, його високу якість, можливість знайти зручний для себе спосіб оплати й доставки. Доїльний апарат для кіз купити в Україні можна недорого. Залежно від поставлених завдань і бюджету, виділеного на покупку, ви можете знайти модель вітчизняного або європейського виробництва. 

 

Популярні категорії:

Доїльні апарати, доїльні апарати для корів, доїльні апарати для кіз, доїльний апарат АІД-1, доїльний апарат АІД-2, масляний доїльний апарат, сухий доїльний апарат, доїльний апарат Дамілк, доїльний апарат Буренка, доїльний апарат на 1 корову, доїльний апарат на 2 корови, доїльний апарат для 2 кіз, доїльний апарат УІД-10, доїльні установки.