Корморізка для коренеплодів

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Різні види подрібнювачів широко використовують українські фермери. Так, зернодробилка та подрібнювач стебел кукурудзи допомагають у заготівлі корму для сільськогосподарських тварин. Сфера застосування корморізки для коренеплодів ще ширша. Коренеплоди можна різати, також додаючи їх у корм для худоби. Часто коренеплоди розглядають, як рослинне сміття. У такому разі його потрібно переробити або просто подрібнити, щоб без зайвих зусиль вивести з території двору. Для цього потрібна корморізка для коренеплодів. Як її вибрати та які характеристики враховувати? Давайте розумітися.

Якими бувають корморізки?

Перше, що потрібно розуміти перед покупкою корморізки для коренеплодів — це те, на які види ці пристрої можна поділити. Ми виділяємо наступні категорії:

  1. Електричні корморізки. Купити такий апарат варто, якщо ви хочете отримати найбільш комфортне корморізання для роботи. Щоб вона працювала, вам достатньо підключити її до розетки та натиснути на кнопку "пуску". Вам же залишиться лише закидати сировину до приймача.
  2. Ручні корморізки. Вони менш зручні, але будуть корисними для тих тваринників, які хочуть заощадити. Недолік — доведеться самому крутити ручний привід, важіль. Тільки в процесі обертання в рух приходять ріжучі елементи, впливаючи на сировину, яку ви засипали в приймальну камеру.
  3. Універсальні моделі. Такі корморізки для коренеплодів підійдуть також іншої сировини, що значно розширює сферу її застосування. Ви можете завантажити в контейнер солому та сіно, фрукти та овочі, звичайне коріння та траву, зерно. Подивіться в інструкції, які продукти сумісні з ріжучими елементами, а які ні.
  4. Спеціалізовані. Їх варто брати, якщо ви залізно впевнені, що плануєте працювати тільки з коренеплодами, а для інших продуктів пристрій вам не знадобиться.

Що ще врахувати при покупці корморізки для коренеплодів?

Вище ми назвали основні критерії, за якими вибирають корморізку для коренеплодів. Але на цьому діапазон вибору не закінчується. Для багатьох важливо, щоб пристрій був нержавіючим — це дорожче, але гарантує довговічність сільськогосподарської техніки. Габарити пристрою повинні бути такими, щоб вам нескладно було помістити його в приміщенні. Не останню роль відіграють розміри приймального контейнера та його діаметр.

Як користуватися корморізкою для коренеплодів?

Процедура проста. Ви завантажуєте в контейнер зверху корпусу сировину і запускаєте привод пристрою (вручну або за допомогою подачі електрики). Перед цим підставте до крана тару, в яку висипатиметься подрібнений продукт.

Де купити корморізку для коренеплодів в Україні?

Власники приватного господарства часто розводять сільськогосподарських птахів. Цей вид тваринництва простіше та бюджетніше, ніж розведення худоби. Щоправда, без зернодробилки заощаджувати буде складніше. Прийде закуповувати комбікорм, щоб сформувати раціон для своїх птахів: курей, перепелів, качок, гусей тощо. Зернодробилка допоможе вам самостійно молоти зерно для комбікорму.

Знайти зернодробилку та купити її ви зможете у фізичному салоні сільгосптехніки, на ринку чи в інтернеті. Перші два способи вимагатимуть від вас витрат вільного часу, та й знайдете тут обмежений асортимент за підвищеною ціною. Зараз варто користуватися інтернетом, коли ви надумали щось купувати. Але який інтернет магазин вибрати?

Damilk — широко відомий в Україні інтернет-магазин сільськогосподарської техніки та найбільший виробник доїльної апаратури. Доїлки АІД популярні не лише серед українців, а й за межами країни. Ви зможете тут купити зернодробилки, а не тільки мехдойки. Щоправда, це буде техніка інших вітчизняних та іноземних виробників.

Є три способи оплати: віддалено безготівковими, через термінал банкнотами або післяплатою, коли посилка прийде поштою, і ви будете її забирати у відділенні або з рук кур'єра. Перевізник по всій Україні – Нова Пошта. Відділення НП є у великих та малих населених пунктах країни. В межах Харківської області посилку привезуть кур'єри інтернет-магазину "Дамілк". Тут посилку можна забрати самовивозом.

Якщо якісь питання ще не були вам розкриті, то уточніть проблематичні моменти у консультантів. Для цього телефонуйте на номер гарячої лінії Damilk. Менеджер допоможе вибрати товар під ваші цілі, оформити замовлення та отримати покупку найзручнішим для вас способом.