Доїльні апарати для 2 корів

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 3. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" А
  10 800 ₴
 5. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П
  1 090 ₴
 6. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (два відра)
  13 150 ₴
 8. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П (два відра)
  14 950 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П (два відра)
  14 550 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 650 ₴
 11. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 800 ₴
 12. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон)
  11 160 ₴
 13. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
  11 500 ₴
 14. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П
  12 010 ₴
 15. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
  12 160 ₴
 16. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
  10 900 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" Н (два відра)
  14 150 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" Н
  11 400 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" (Силікон) П
  11 810 ₴
 20. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
  14 250 ₴
 21. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" Н (два відра)
  15 250 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 24. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
  11 760 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати для 2 корів

Автоматизація процесу доїння спростила життя власників як невеликих домашніх господарств, так і великих ферм. Доїльний апарат на 2 корови — практичне, зручне у використанні обладнання, яке витрачає невелику кількість електроенергії. Сільгосптехніка не тільки дає можливість заощадити час фермерів, а й забезпечує високу якість одержуваного продукту. 

Як обрати доїльний апарат на дві корови

Найкраще купити доїльний апарат від заводу виробника. Це дає можливість недорого отримати фірмове обладнання з гарантією. При виборі моделі рекомендується враховувати розмір поголів'я, а також поставлені завдання. Моделі з високою продуктивністю коштують більше, але в них немає сенсу в невеликих господарствах з двома тваринами. А на великих фермах техніка досить швидко себе окупає.

Тим, хто вирішив купити доїльний апарат на 2 корови, також рекомендується звертати увагу на функціонал моделі, який може різнитися. Ця характеристика впливає на ціну, тому немає сенсу платити за наявність опцій, якими ви не плануєте користуватися. Чітко поставлені завдання дають можливість знайти найкраще обладнання для свого господарства.

Характеристики, які рекомендується враховувати тим, кого цікавить доїльний апарат на 2 корови — ціна, продуктивність, тип вакуумної помпи, компанія, що випускає обладнання. 

Двигун і тип насоса доїльного апарату на 2 корови

Виробники сільгоспобладнання відмовилися від мембранних помп, якими були укомплектовані перші моделі доїльного обладнання. Часті поломки й низька швидкість доїння пристроїв старого зразка сприяли тому, що при виготовленні техніки стали використовуватися пластинчато-роторні помпи. Коштують вони не набагато більше, до того ж їх ціна швидко окупається. Пластинчато-роторні помпи бувають масляними, а також сухими. Переваги перших:

 1. Безшумність роботи. Це важливий момент, тому що тварини погано дояться при наявності сторонніх звуків, до яких їх привчити досить складно.
 2. Висока продуктивність. Моделі з масляною помпою можуть обслуговувати велику кількість тварин. 
 3. Пристрої коштують менше сухих аналогів.

Обладнання, комплектоване сухими помпами, також користується чималою популярністю. На відміну від масляних установок, які погано переносять мінусові температури, така техніка може працювати в будь-який сезон. З обслуговуванням сухих моделей не виникає ніяких проблем, тому що не потрібно стежити за рівнем мастильного матеріалу і періодично заправляти його. 

Різниця помп може полягати в типі конструкції — моноблок або модулі. Перший варіант хороший тим, що має меншу вагу. Модульні конструкції простіше лагодити в разі поломки. Можна замінити одну деталь, не чіпаючи всю систему. Також при покупці апарату рекомендується звертати увагу на матеріал пластин в насосі, які можуть бути графітовими або текстолітовими. При виборі моделі потрібно враховувати поставлені завдання, розмір поголів'я, а також свій бюджет.

Доїльне обладнання

Швидкість і ефективність потрапляння молока в бідон не в останню чергу залежить від якості доїльного обладнання молочної лінії, в яку входить місткість для продукту, молочні шланги й патрубки, переходники, колектор, соскова гума, доїльні стакани. 

Доїльне відро, а також стакани можуть бути виконані з нержавіючої сталі, алюмінію, пластику. Найнадійніший перший варіант, такі моделі довговічні, вони не піддаються корозії, але і коштують більше аналогів. Кришка також може виготовлятися з різних матеріалів. Щільність її прилягання, від якої залежить підтримка вакууму, забезпечується наявністю гумової прокладки. Час від часу її потрібно міняти. 

Також періодичної заміни потребує соскова гума. Каучукова дешевше, але замінювати її доведеться значно частіше. Краще вибрати силіконову. Її вартість вище, проте сучасний матеріал здатний послужити до двох років, і він не зноситься. Її використання безпечніше для здоров'я тварин: силіконова гума набагато рідше травмує дійки домашньої худоби. 

Переваги доїльних апаратів на 2 корови

Доїльний апарат на 1 корову дає можливість обслужити від 7 до 10 тварин за годину. Це хороша альтернатива ручному доїнню для невеликих домашніх господарств. Власникам середніх ферм підійде доїльний апарат для корів на 2 особи, використовуючи який можна збільшити швидкість роботи у два рази.

Серед переваг автоматизації процесу:

 1. Економія часу, а також сил фермера. Обслуговування тварин за допомогою сільгосптехніки займає в 3-4 рази менше часу, ніж ручне доїння.
 2. Підвищення продуктивності, а також якості продукту. Використання обладнання позитивно відбивається на молоковіддачі, до того ж одержуваний продукт чистіший. Два роки тому вимоги до якості молочної продукції на території нашої країни зросли, передбачається, що найближчим часом наші стандарти зрівняються з європейськими. Домогтися цього можна тільки шляхом використання спеціальної техніки.
 3. Безпека для здоров'я тварин. Автоматизація доїння дає можливість уникнути розвитку маститу, а також знижує ризик появи механічних пошкоджень.

Доїльні апарати розраховані на пересічного користувача, розібратися з принципом їх роботи зможе кожен. Всі пристрої постачаються в продаж з інструкцією, дотримуючись якої можна домогтися продуктивності, а також безпеки доїння.

Купити доїльний апарат для 2 корів в магазині Damilk

Купити доїльний апарат на 2 корови найкраще в інтернет-магазині. Великий вибір обладнання, гарна якість, можливість самостійно обрати зручний для себе спосіб оплати, а також доставки продукції роблять співпрацю з нашою компанією приємною і продуктивною. При необхідності ви можете отримати консультацію менеджера і допомогу у виборі моделі, яка буде відповідати вашим вимогам і бюджету. 

 

Популярні категорії:

Доїльні апарати, доїльні апарати для корів, доїльні апарати для кіз, доїльний апарат АІД-1, доїльний апарат АІД-2, масляний доїльний апарат, сухий доїльний апарат, доїльний апарат Дамілк, доїльний апарат Буренка, доїльний апарат на 1 корову, доїльний апарат для 2 кіз, доїльний апарат УІД-10, доїльні установки.