Доїльні бідони

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Доїльне відро з нержавійки 20л (Нержавіюча обичайка)
  2 500 ₴
 2. Доїльне відро 20 л (Нержавіюча обичайка)
  1 300 ₴
 3. Доїльне відро 20 л (Пластикова обичайка)
  650 ₴
 4. Доїльне відро 20 л (Алюмінієва обичайка)
  1 300 ₴
 5. Доїльне відро 20 л (Оцинкована обичайка)
  1 300 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльний бідон

Доїльний бідон — частина апарату машинного доїння, призначена для збору молока. Це металева ємність, яка закривається герметичною кришкою і підключається до установки за допомогою шланга.

Доїльний бідон: об'єм, матеріали та кришки

Номінальний обєм доїльного бідона — 20 літрів. На практиці рекомендується заповнювати його максимум на 95%. Якщо ємність переповнюється, молоко автоматично починає всмоктуватися в насос, що призведе до того, що він вийде з ладу. Тому відповідь на питання, скільки літрів дійсно вміщується в доїльний бідон — 19 л.

Друга базова характеристика відер для молока — матеріал з якого вони виготовлені. Більшість моделей відлиті з металевих сплавів і покриті спеціальним складом, який робить безпечним зберігання молока в них. Алюміній і нержавіюча сталь, використовувані для виробництва відер відносяться до категорії "харчових" матеріалів, які допускаються для використання з молочними продуктами відповідно до ДСТУ. Крім основного сплаву, важливо з чого виготовлена обичайка:

 • цинк;
 • алюміній;
 • нержавіюча сталь.
 • пластик.

З'єднання двох металів здійснюється за технологією запресовування або аргоновим зварюванням, в результаті виходить спайка з однаковим рівнем герметичності та міцності. Бідон з полімерною обечайкою для доїльного апарату легше, ніж металеві аналоги, і практично такий же надійний.

Кришки не входять в комплект доїльного бідона, але їх можна купити окремо або разом, як відро в зборі. Без герметичної заглушки з двома або трьома штуцерами не вийде під'єднати ємність до системи. До одного з роз'ємів підключається шланг по якому подається молоко, а до інших джерело вакууму і пульсатор. Якщо роз'ємів два, в комплект повинен входити перехідник. Кришка забезпечує герметичність, необхідну для роботи вакуумної установки, і може бути виготовлена з алюмінію, нержавіючої сталі або полімерних матеріалів. Крім того, вона може бути самоприжимною і фіксуватися при включенні насоса, або регулюватися оператором.

Де купити доїльний бідон в Україні?

Український виробник фермерського обладнання «ДаМілк» пропонує вигідні умови для власників фірмової техніки, яким потрібен бідон для доїльного апарату: тут можна купити відро з будь-якого матеріалу без роздрібної націнки, а крім того покупці можуть оцінити переваги фірмового обслуговування, що включає:

 • 4 типи оплати — готівкою або післяплатою при отриманні, банківським або безготівковим переказом;
 • доставку транспортними компаніями "Нова Пошта" та "Інтайм" в межах України (умови пересилання за кордон додатково обговорюйте з менеджером);
 • сервіс — гарантія на обладнання охоплює обслуговування в сервісному центрі, куди також завжди можна звернеться після закінчення її терміну; 

Менеджери компанії можуть допомогти вам і відповісти на питання про техніку і її експлуатацію в робочий час. Зв'язатися з ними можна за телефонами, які розміщені у верхній частині сторінки.