Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів
Доставимо в будь-яку точку України. Навіть на поле До каталогу Доставимо в будь-яку точку України. Навіть на поле
Краща техніка від виробника До каталогу Краща техніка від виробника

Інтернет-магазин доїльного обладнання DaMilk

Тримайте ферму і плануєте збільшення поголів'я? Або просто розширити виробництво й освоїти суміжні галузі? Тоді доїльний апарат не розкіш, а необхідність у господарстві! Ручна праця в масштабах подібної ферми став давно неефективна, це трата сил працівника і що найважливіше - часу, якого і так вічно не вистачає. На щастя, автоматизація дісталася навіть до такого делікатного процесу, як доїння.

Чим далі, тим все більше з'являється нових моделей доїльного апарату. І це не дивно. Техніка не стоїть на місці. У кожному новому апараті виробник вдосконалить якісь деталі, додає нові функції, з'являються нові матеріали й форм-фактори. Але мета доїльного пристрою залишається незмінною - відійти від повільної й неефективного ручного доїння – до механічного.

Доїльні пристрої поділяють на дві основні групи: апарати для дрібного господарства й агрегати для застосування на великих підприємствах й агрокомплексах. У чому їх різниця? Першу групу (міні-установки) можна переносити, а другу (стаціонарні установки) - немає. До того ж для підприємств виготовляють обладнання, місткість яких набагато більше міні-установок.

Доїльного обладнання DaMilk

Які є переваги у доїльних апаратів?

 1. Процес доїння прискориться у кілька разів. За 1 годину можна подоїти близько 20 корів! Корови дояться, а співробітники можуть переключитися на інші завдання. У процесі доїння увагу працівника знадобиться лише 3 рази - щоб обмити вим'я, включити та вимкнути апарат. Хоча у деяких моделях 2 останні функції виконуються автоматично.
 2. Купіть установку - позбавте доярок від болю в кистях. Ручне доїння може привести до артриту рук. Це дуже неприємне захворювання. Доїльний апарат не дасть вашим рукам страждати. До того ж доярки завжди знайдуть чим зайнятися на фермі. У господарстві кожна хвилина важлива.
 3. Любіть випити свіжого молочка? Не питання! З доїльним приладом в надій не потраплятимуть листя, волоски, бруд та інше сміття. Доілка підтримує чистоту молока на вищому рівні, так що можна пити сміливо.
 4. З доїльним апаратом молоко буде жирніше, ніж при ручному доїнні. А більш жирне молоко коштує дорожче, краще зберігається та з нього можна виготовити більше супутніх товарів.
 5. Мало хто знає, що для годівлі доїльна установка вельми економно витрачає електроенергію. Так що витрати не збільшаться.
 6. Додаткове обладнання для доїльних апаратів купувати не потрібно. В комплекті є все, що необхідно для доїння. Отримали, встановили та можна відразу користуватися.
 7. Корови забудуть про ручне доїння раз та назавжди. Завдяки максимально схожій імітації процесу доїння, корови легко та безболісно звикнуть до установки.
 8. Яка б ціна не була, пам'ятаєте - продуктивність пристрою окупить його вартість.

У доїльних апаратів є й недоліки:

 1. Немаленька вартість. Далеко не кожна людина зможе придбати собі подібний апарат. Але є сенс накопичити, завдяки значному переліку переваг, про які ми поговорили вище.
 2. Великий вибір. Налякати може не тільки велика кількість моделей, але й кількість параметрів і технічних характеристик. Важливо розуміти, що неправильно налаштована установка може привести до пошкоджень вимені тварини. Для того, щоб визначитися з моделлю, слід проконсультуватися з менеджером.

Завод доїльного обладнання не стоїть на місці. Він працює, створює нове і вдосконалює старе. Всі моделі можна подивитися в інтернет-магазині Damilk.

Доїльного обладнання DaMilk

Доїльне обладнання: виробництво і продаж в Україні

Виробництво доїльного обладнання Damilk в Україні має величезну популярність. Завод надає прекрасний вибір якісних апаратів, серед яких Корівка і АИД - лідери. Чудовий варіант для людей, у яких є невелике господарство. По-перше, тому що вони міцні і надійні, по-друге, їх ціна цілком прийнятна. Якщо вирішили купити доїльне обладнання, заходите на сайт damilk.com.ua.

Як формується ціна доїльних установок?

На вартість апарату впливають:

 • Матеріали запчастин.
 • Функції, які вбудовані в пристрій.
 • Технічні характеристики.

Чому купують доїльне обладнання виробництва Damilk?

Товари від Damilk - це якісні, міцні та довговічні апарати на кожен день, але не тільки. Це інвестиція в бізнес, внесок у завтрашній день.

Визначилися з моделлю і готові зробити замовлення? Магазин доїльного обладнання Damilk до ваших послуг. Вигідні ціни, якісні товар і ввічливе обслуговування - що може бути прекрасніше?

Як оформити замовлення на покупку доїльного обладнання через інтернет-магазин?

Доїльного обладнання DaMilk

Ми доставимо ваш товар у цінності й схоронності у будь-яке місто України - Херсон, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Суми і т. Д. А купити обладнання для доїльного апарату в Харкові ще простіше за рахунок доставки кур'єром містом.