Ринок українського побутового доїльного обладнання

09 листопада 2020

Сегмент побутового доїльного обладнання України достатньо обширний та різноманітний. Розібратися самостійно без сторонньої допомоги та за короткий проміжок часу не так легко. Стаття, яку ви читаєте зараз, покликана дати тільки об'єктивну інформацію, яку надають дійсно надійні та перевірені джерела, як-от український виробник доїльного обладнання Дамілк. Дамілк — це організація, яка знає про вимоги, які впливають на ваш вибір, і завдяки цьому пропонує вам скористатися досвідом, який було накопичено нашою організацією за плідні роки праці в даній сфері.

Та перш ніж почати огляд побутового доїльного обладнання, представленого на українському ринку, зверніть увагу на просту, але важливу інформацію, без якої неможливо сформувати повноцінний образ доїльного апарата. Доїльний апарат — це один з трьох вузлів комплекту. Часто в побуті цей вузол називають “павук”, але “павук” сам по собі без інших вузлів, які входять до комплекту, нічого не вартий. Оскільки в побутових умовах кінцевий збір молока відбувається у бідон. А транспортування молока та масажні рухи присосок відбуваються завдяки розрідженню повітря у системі, за що відповідає вакуумна установка. Тому для доїння у побутових умовах вам потрібен не просто доїльний апарат. Вам потрібен комплект обладнання, який складається з трьох вузлів — агрегат індивідуального доїння. 

Доильная установка АИД-1

Традиційно, в українському селі тваринництво посідає одну з основних позицій як джерело продуктів харчування та прибутків. У зв'язку з цим поголів'я господарства, яке може утримувати одна сім'я, може суттєво відрізнятися. У господарстві може бути як одна тварина, так і декілька десятків голів. Такі відмінності спричинені різними причинами. Це може бути забезпечення власних потреб сім'ї молоком та молочними продуктами. Для цього, як правило, достатньо однієї тварини. Але останнім часом спостерігається розширення господарств та відкриття приватних м'ясо-молочних ферм, що дає змогу вигідно реалізовувати свою продукцію та розвивати безпосередньо роздрібну торгівлю молочними продуктами, наприклад, крафтовими сирами та вершковим маслом. 

Тому основний критерій, за яким сьогодні поділяють ринок побутового доїльного обладнання — продуктивність вакуумної установки, яка входить до комплекту агрегата індивідуального доїння. Є вакуумні установки, які розраховані на одночасне доїння однієї або декількох тварин відразу. Наприклад, доїльний апарат АІД-10 від Дамілк розрахований на одночасне доїння двох корів або чотирьох кіз. Якщо потреба в доїнні декількох тварин відсутня, наприклад, більшість поголів'я в запуску і їх не потрібно доїти, ви можете від'єднати незадіяний доїльний апарат від вакуумної установки та доїти всього одну тварину. Подібне доїльне обладнання позиціонується виробником як продукція, яка задовольняє потреби середніх та великих приватних фермерських господарств з поголів'ям близько 20 корів або 80 кіз.

Доильная установка АИД-10

Менш продуктивним, але не гіршим, є доїльне обладнання, яке розраховане на доїння однієї корови. Але така вакуумна установка все одно зберігає за собою статус обладнання, яке може доїти дві кози одночасно. Такий доїльний апарат буде дуже доречний для господарства, поголів'я якого складається з 1-10 корів або 40 кіз. Це також представник сімейства АІД від Дамілк — доїльний апарат АІД-1.

Інші статті та новини
Хітові товари
  1. Доїльна установка Дамілк АІД-1
    8 500 ₴
  2. Доїльна установка Дамілк АІД-10
    8 200 ₴
  3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (два відра)
    13 150 ₴
  4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П
    1 090 ₴
  5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" (Силікон) П
    11 810 ₴
  6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" Н (два відра)
    15 250 ₴
  7. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
    12 160 ₴