Кукурудзолущилка

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Зернодробилка Лан-3, чавун (для зерна та качанів кукурудзи)
  5 730 ₴
 2. Зернодробилка (ДКУ) Фермер В-2 під електродвигун (для зерна та качанів кукурудзи)
  3 990 ₴
 3. Зернодробилка Лан-3 алюміній (для зерна та качанів кукурудзи)
  5 680 ₴
 4. Зернодробилка "Урожай-М" максі з кнопкою (для зерна та качанів кукурудзи)
  5 520 ₴
 5. Кукурузолущілка електрична «ЛАН-8»
  Кукурузолущілка електрична «ЛАН-8»
  В наявності
  Код товару: 1110051
  2 055 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Кукурудза — один з рослинних продуктів, які повсюдно використовують для приготування кормів. Особливо сільськогосподарські птахи, якщо ви замислюєтеся про складання збалансованого раціону, потребують кукурудзи. Проте, недостатньо кинути в курник цілий качан кукурудзи. Птахи просто пошкодять свій стравохід через великі розміри корму. Його треба подрібнити. Для цього і застосовують лущилку для кукурудзи.

Є десятки видів лущилок для кукурудзи, купують українські та імпортні моделі. Вище ви бачите асортимент інтернет-магазину Damilk, а далі в тексті зможете знайти найкращі рекомендації щодо купівлі та використання лущилок для кукурудзи.

Чому варто купити лущилку для кукурудзи?

Лущилка для кукурудзи — це відмінний помічник для тих, хто має власне поле/город з кукурудзою і хоча б невелике тваринницьке господарство. Кукурудза стала важливим елементом у раціоні харчування більшості сільськогосподарських тварин. І навіщо купувати готові комбікорми, коли можна заощадити та зробити їх самостійно? Тим більше, коли все потрібне росте у вас у полі. Залишається тільки купити спеціальну лущилку для кукурудзи.

Якими бувають лущилки?

 1. Автоматичними та ручними. Перші оснащені електричним приводом. Двигун запускається, якщо під'єднати пристрій до розетки або подовжувача. Вам залишається тільки засипати сировину, а ріжучі елементи рухаються власними силами. З ручними лусками складнощів більше — доводиться обертати важіль самому, щоб переробляти сировину. Ціна лушпиння для кукурудзи з електродвигуном вища на 1-2 тис. грн у середньому.
 2. За матеріалом корпусу та деталей. Пластикові, алюмінієві та найнадійніші — нержавіючі.
 3. За розміром пристрою. Чим більше луска, тим складніше буде знайти для неї відповідне місце в приміщенні. Але потужність компактних моделей завжди нижча, як і місткість приймального контейнера.
 4. Обсяги приймача теж важливі, адже від них залежить, як часто доведеться робити перерву в роботі, щоб засипати нову партію качанів кукурудзи в апарат.

Як користуватись лущилкою для кукурудзи?

Механізм гранично простий. Ви заготовляєте всю сировину. Ставте тару з ним біля лущилки. Підключаєте пристрій до розетки та натискаєте кнопку “старт”. Потім починайте засипати сировину у приймальний контейнер. Не забудьте заздалегідь підставити тару, куди сипатиметься готовий продукт.

Дещо відмінна процедура для ручних моделей. Тут доводиться спочатку засипати сировину в приймач, а потім крутити важіль, поки не буде перемолото весь вміст. Тільки після цього можете додати наступну партію качанів.

Де придбати лущилку для кукурудзи?

Власники приватного господарства часто розводять сільськогосподарських птахів. Цей вид тваринництва простіше та бюджетніше, ніж розведення худоби. Щоправда, без зернодробилки заощаджувати буде складніше. Прийде закуповувати комбікорм, щоб сформувати раціон для своїх птахів: курей, перепелів, качок, гусей тощо.

Damilk — широко відомий в Україні інтернет-магазин сільськогосподарської техніки та найбільший виробник доїльної апаратури. Доїлки АІД популярні не лише серед українців, а й за межами країни. Ви зможете тут купити зернодробилки, а не тільки мехдойки. Щоправда, це буде техніка інших вітчизняних та іноземних виробників.

Є три способи оплати: віддалено безготівковими, через термінал банкнотами або післяплатою, коли посилка прийде поштою, і ви будете її забирати у відділенні або з рук кур'єра. Перевізник по всій Україні – Нова Пошта. Відділення НП є у великих та малих населених пунктах країни.