Подрібнювач стебел кукурудзи

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Подрібнювач стебел ДТЗ ПСЕ-2.6
  Подрібнювач стебел ДТЗ ПСЕ-2.6
  В наявності
  Код товару: 1110072
  25 195 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Українці, які мають своє приватне господарство з великим двором, часто розводять сільськогосподарських тварин. Деякі види таких тварин, включаючи і птахів, потребують різноманітного раціону, що включає кукурудзу. Не можна давати їм цілі качани кукурудзи — це негативно позначиться на здоров'ї їхнього стравоходу, або навіть призведе до фатальних наслідків. Кукурудзу треба подрібнювати, як і її стебла.

Вибір подрібнювача стебел кукурудзи – відповідальна процедура. Підходити до неї варто лише тоді, коли ви розібралися в принципі роботи пристрою та його ключових характеристик. Ця стаття для тих, хто хоче отримати базове уявлення про це, знайти відповіді на питання про те, як купити подрібнювач стебел кукурудзи, як не помилитися у виборі і не пошкодувати про витрачені гроші.

Чому варто купити подрібнювач стебел кукурудзи?

Не всяке зерно впишеться до раціону сільгосп тварин. Підходить лише зерно потрібної величини, подрібнене. Воно краще засвоюється організмом, тому і цінних речовин тварина отримує більше, що благотворно позначається на її здоров'ї. Якщо ж зерно не подрібнити, то це ще й загрожує шкодою для стравоходу. Забезпечте поголів'я та птахів якісним кормом, якщо хочете бути рентабельним на ринку, та й просто ефективно вести приватне господарство.

Коли ставите перед собою такі цілі, то без кормоподрібнювача не обійтись. Весь час купувати комбікорм – затратно. Більше того, пристрій допоможе вирішити низку суміжних проблем. Наприклад, позбавитися рослинного “сміття”, та й переробити інші продукти для того ж корму або в інших господарських цілях. Серед сировини, з якими справляються багато подрібнювачів стебел кукурудзи — зерно, пшоно, солома, сіно, фрукти, овочі, коріння та коренеплоди.

Якими бувають подрібнювачі?

 1. Ручні. Раніше такими були усі подрібнювачі стебел кукурудзи. Зараз вони зустрічаються рідше і їх купують лише через низьку вартість. Особливість – ручний привід. Щоб пристрій запрацював, вам потрібно крутити важіль. Це забирає фізичні сили, які ви могли б направити в іншому руслі. Крім того, відійти від дробарки, поки вона працює, ви не зможете.
 2. Електричний подрібнювач стебел кукурудзи. Це сучасні моделі, які не змушують вас до фізичної праці. Потрібно просто засипати в приймальний контейнер сировину і натиснути кнопку запуску ріжучих елементів. Головне, щоб поруч із дробаркою розташовувалася розетка. Якщо її немає поблизу, протягніть подовжувач.
 3. Спеціалізовані апарати. Їх використовують лише одного виду сировини. У нашому випадку – для стебел кукурудзи. Якщо ви впевнені, що нічого подрібнювати не доведеться, то можете брати таку модель.
 4. Універсальні. Сфера застосування цих моделей ширша. З їхньою допомогою подрібнюють і солому, і траву, і сіно, і фрукти з овочами. Перед покупкою почитайте інструкції, для яких моделей їх можна використовувати. Молоткові подрібнювачі найкраще підходять для твердої сировини, наприклад, круп. Якщо ж ріжучий елемент – це ножі, то використовувати дробарку краще для овочів, фруктів та інших м'яких плодів.
 5. Нержавіючі моделі. Такі подрібнювачі стебел кукурудзи виготовлені з нержавіючої сталі. Як правило, з неї роблять корпус та ріжучі елементи. Відрізняються більшою тривалістю терміну експлуатації, ніж аналоги менш міцних матеріалів, що легко піддаються корозії. 

Де купити подрібнювач стебел кукурудзи в Україні?

Подрібнювач стебел кукурудзи широко застосовують на українських фермах та у невеликих приватних господарствах. Якщо ви хочете його купити, підберіть модель в інтернет-магазині Damilk. Це широко відомий у країні (та й за її межами) виробник доїлок. У їхньому брендовому магазині тепер продають також і подрібнювачі стебел кукурудзи, універсальні дробарки та траворізки.

Оплата:

 • через термінал самообслуговування;
 • з банківського рахунку прямим переказом;
 • готівкою, коли забиратимете посилку (накладений платіж).

Посилку доставлять у будь-який куточок України. Можлива доставка техніки за межі країни в межах пострадянського простору. Перевізник – Нова Пошта. Для харків'ян та мешканців області доступний самовивіз та доставка кур'єром магазину на автомобілі протягом робочої доби.

Інші запитання можна поставити оператору. Телефонуйте на гарячу лінію, і вам допоможуть вирішити всі складнощі, що виникли в процесі вибору моделі або оформлення замовлення.