Дробарка для кукурудзи

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Зернодробилка "ДТЗ КР-02Т" (зерно та качан кукурудзи)
  3 715 ₴
 2. Зернодробилка Лан-3, чавун (для зерна та качанів кукурудзи)
  5 730 ₴
 3. Зернодробилка (ДКУ) Фермер В-2 під електродвигун (для зерна та качанів кукурудзи)
  3 990 ₴
 4. Зернодробилка "Урожай-М" максі з кнопкою (для зерна та качанів кукурудзи)
  5 520 ₴
 5. Кукурузолущілка електрична «ЛАН-8»
  Кукурузолущілка електрична «ЛАН-8»
  В наявності
  Код товару: 1110051
  2 055 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Кукурудзу широко використовують для приготування корму тваринам. Як правило, кукурудзу їдять свині, сільськогосподарські птахи. Першим можна давати цілісний качан, і ні про що не переживати. Птах може вдавитися, або пошкодити свій стравохід. Для них кукурудзу краще дробити, і для цього були створені сучасні моделі дробарок для кукурудзи, лущилок.

Подрібнювач стебел кукурудзи допоможе автоматизувати процес зіскоблювання їстівної сировини з самого початку. Не доведеться робити це вручну, використовуючи ніж та інше підручний інвентар. З апаратом достатньо закинути всю кукурудзу в приймальний контейнер, пропускаючи її крізь ріжучі елементи. На виході ви отримаєте подрібнену кукурудзу, яку відразу ж можна буде використовувати як корм.

Чому варто купити дробарку для кукурудзи?

Будь-який тваринник повинен вирішувати питання з раціоном поголів'я та сільськогосподарських птахів. Можна обійтися бюджетним кормом — просто згодовувати тваринам зерно та, зрідка, солому із сіном. Так домогтися здоров'я тварин не вийде: молоковіддача корів і кіз буде низькою, м'яса отримуватимете мало, кури та перепілки даватимуть мало яєць. Потрібно задуматися про комбінований корм, який включає всі важливі мікроелементи.

Кукурудза — важливий продукт, без якого важко уявити сучасний раціон сільськогосподарських тварин. Проте, давати її у вигляді цілісних качанів — не найкраща ідея. Це шкідливо для стравоходу птахів. Потрібно подрібнити кукурудзу, і це допоможе спеціальна дробарка.

Універсальні моделі виконують ширший спектр завдань. Вони допоможуть подрібнити також зерно та крупи, солому та сіно, фрукти та овочі, траву та коріння. З їхньою допомогою можна позбавлятися рослинного “сміття”, а не лише заготовляти корми.

Якими бувають дробарки?

Дробарка для кукурудзи — це пристрій, у якого не так багато характеристик. Однак, знати про них потрібно, і виходячи з них складатиме класифікацію моделей. Так поговоримо про основні показники.

 1. Тип приводу. З метою економії купують ручні дробарки для кукурудзи. Ціна – основна перевага. Недолік - незручності в роботі, адже доводиться постійно крутити важіль, щоб пристрій працював. Це недолік нівелюється в моделях з електродвигуном, але й обійдуться вам дорожче на 1-2 тис. грн.
 2. Матеріал корпусу та окремих запчастин. Чим більше нержавіючої сталі — тим краще. На даний момент це найміцніша сталь з тих, які використовують для створення сільськогосподарської техніки. Вона прослужить максимально довго, не негативно вплине на якість харчової продукції.
 3. Універсальні та спеціалізовані дробарки для кукурудзи. Перші можуть працювати з різними видами сировини, а ось другі призначені виключно для подрібнення качанів кукурудзи.

Поради щодо експлуатації дробарок для кукурудзи

 1. Не перевищуйте навантаження на дробарку. Робіть перерви у роботі настільки часто, наскільки це зазначено в інструкції.
 2. Промивайте приймальний контейнер після кожного використання, щоб лушпиння від качанів не залишалося на ріжучих елементах пристрою. Це призвело б до швидкого зношування основних деталей. Навіть нержавіюча сталь би почала поступово псуватися.
 3. Не використовуйте дробарку для кукурудзи, коли плануєте подрібнити продукти, які не перелічені в інструкції до пристрою. У найгіршому випадку це може призвести до поломки ріжучих елементів. 

Де купити подрібнювачі для кукурудзи?

Damilk — широко відомий в Україні інтернет-магазин сільськогосподарської техніки та найбільший виробник доїльної апаратури. Доїлки АІД популярні не лише серед українців, а й за межами країни. Ви зможете тут купити зернодробилки, а не тільки мехдойки. Щоправда, це буде техніка інших вітчизняних та іноземних виробників.

Є три способи оплати: віддалено безготівковими, через термінал банкнотами або післяплатою, коли посилка прийде поштою, і ви будете її забирати у відділенні або з рук кур'єра. Перевізник по всій Україні – Нова Пошта. Відділення НП є у великих та малих населених пунктах країни. В межах Харківської області посилку привезуть кур'єри інтернет-магазину "Дамілк". Тут посилку можна забрати самовивозом.

Якщо якісь питання ще не були вам розкриті, то уточніть проблематичні моменти у консультантів. Для цього телефонуйте на номер гарячої лінії Damilk. Менеджер допоможе вибрати товар під ваші цілі, оформити замовлення та отримати покупку найзручнішим для вас способом.