Доїльні апарати

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Пластик"
  11 000 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі"
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі"
  В наявності
  Код товару: 0159
  11 500 ₴
 3. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  11 900 ₴
 4. Доїльний апарат Бурьонка-1 Стандарт 3000
  10 700 ₴
 5. Доїльний апарат Бурьонка-1 Комбі 3000
  11 200 ₴
 6. Доїльний апарат Бурьонка-1 Нержавійка 3000
  11 600 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 700 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Євро) 1/1 А
  11 600 ₴
 12. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  13 850 ₴
 13. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 140" А
  12 350 ₴
 14. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  12 300 ₴
 15. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-нерж" П
  12 680 ₴
 16. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" А
  10 800 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 140" П
  1 090 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 850 ₴
 20. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 650 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Пластик" (Силікон)
  12 200 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Комбі" (Силікон)
  12 600 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка" (Силікон)
  13 000 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати в каталозі інтернет-магазину DaMilk

Здоров'я і продуктивність молочних тварин залежить від багатьох змінних: догляду, харчування і правильної організації доїння. Завод DaMilk виробляє, комплектує і продає доїльне обладнання для господарств різноманітних потреб. Купівля доїльного апарату забезпечує комфортне та відповідне до фізіологічним норм доїння на належному сучасному рівні.

Навіть, якщо у Вас на фермі всього кілька корів, кіз або овець - покупка доїльного апарату значно полегшить роботу. Ви отримаєте молоко без фізичних зусиль, монотонної праці, і часових витрат.

Коли Ви плануєте покупку домашнього доїльного апарату, враховуйте всі характеристики моделі. Це стосується, як властивостей силового вузла (установки), так і обладнання для доїння.

Чому варто купити доїльний апарат?

 1. Відповідь на це питання надає фізіологія. Доїння - це рефлекторний процес. Вивільнення молока з молочної залози відбувається під дією гормону - окситоцину. Час дії гормону біля 3-8 хв (в залежності від худоби). При ручному доїнні неможливо забезпечити повне і рівномірне видоювання обох частин вим'я за такий невеликий проміжок часу. Якщо забаритися з доїння, то частина молока не вийти без надлишкових зусиль. Не повністю видоєне молоко призводить до зниження продуктивності молочної залози і захворювання вим'я. При ручному доїнні будь-який необережний рух може призвести до механічного пошкодження. У свою чергу це стане причиною маститу. Навіть, якщо пощастить, і худоба не захворіє, болісне не природне доїння знизить надої молока і ваш прибуток.
 2. Машинне доїння забезпечує своєчасний вихід молока бо воно правильно масажує вим'я тварини. Як наслідок, машинне доїння відбувається більш швидко, що економить час і сили фермера.
 3. Машинне доїння забезпечує герметичне транспортування молока до бідона. При ручному доїнні неможливо вберегти ємність з молоком від випадкового потрапляння сміття до нього.

Що враховувати при виборі доїльного апарату?

Основне завдання - вибрати в магазині доїльних апаратів пристрій, продуктивність якого буде оптимально відповідати Вашим потребам. Якщо поголів'я невелике, то купити доїльний апарат з високою потужністю - безглузда витрата грошей на пристрій, та споживання електроенергії. Вибирайте пристрій, який за один сеанс обслужить все ваше поголів'я. Найпотужніші українські моделі здатні за один сеанс обслужити до 19 корів або до 100 кіз / овець. А тепер докладніше про характеристики окремих деталей апарату.

Силовий вузол

Доїння та транспортування молока в доїльне відро відбувається за рахунок розрядження повітря. Розрядження в молочній лінії створює насос з приводом від двигуна. Двигуни частіше електричні, рідше - поршневі, внутрішнього згоряння. Поршневі двигуни оптимально підходять для організації доїння стада у відкритому полі, при відсутності доступу до джерела електроенергії. Для доїння в приміщенні зручніше працювати від електромережі.

Існує багато видів вакуумних насосів, але в Україні для апаратів індивідуального доїння, як правило застосовуються два види насосів: мембранні і пластинчато-роторні

Мембранні насоси характеризуються: 

 • не надійністю, слабким місце мембранних насосів є мембрана; 
 • малою продуктивністю, часто спостерігається від'єднання доїльних склянок від сосків тварини;
 • високою гучністю. 

DaMilk - працює для зручності фермерів, так ,як оснащує свої доїльні апарати пластинчато-роторними насосами. Конструкція силового вузла може бути модульна або моноблочна.

Модульна конструкція більш зручна та надійна. Насос з'єднаний з двигуном за допомогою гумометалевої муфти. Це рішення підвищує надійність насоса та двигуна, а як результат, надійність всієї установки в цілому. Але нічого немає вічного, будь-який механізм має свій термін служби (ресурс). Але в разі виходу з ладу, Вам буде потрібно замінити тільки той вузол, який зламався, тобто, окремо насос, або двигун.

Моноблочна конструкція являє собою насос, закріплений на передньому фланці електродвигуна. Це більш дешеве рішення для виробників, так як в силовій установці менше деталей. Під час роботи доїльної установки, яка має моноблочну конструкцію виникає підвищене механічне навантаження на передній підшипник двигуна. В зв'язку з перегрівання сухого насоса, а насос та двигун на моноблочній конструкції це єдиний вузол, тепло від насоса відразу передається на корпус двигуна. Моноблочний силовий вузол працює не плавно - ривками. В разі виходу з ладу одного з вузлів - двигуна або насосу, незважаючи на поломку одного з них, це призведе до неминучої замінити двигуна та насоса - разом. Моноблок, не має можливості замінити насоса або двигуна окремо.

Тип установки

Ціна доїльного апарату, залежати від наявності або відсутності системи змащення - масляні дорожче. Витрачені кошти на масляний апарат швидко окупаються, тому що працюють набагато довше. Деталі під час роботи змащуються мастилом, тому повільніше стираються. Також масляні апарати тихіше працюють, споживають менше електроенергії і рідше ламаються. 

Сухі - менш ефективні, значно сильніше шумлять під час роботи та лякають тварин. Для них потрібно частіше купувати лопатки (пластини) насоса. А це не тільки прямі грошові витрати, але і час, витрачений на заміну лопаток. Під час роботи сухого вакуумного насоса утворюється значна кількість графітового пилу, який розлітається в усібіч, ними дихають люди і тварини.

Шасі

Доїльний апарат повинен бути не тільки ефективним, але і зручним у використанні. Стаціонарні апарати, як правило використовуються в промислових умовах, в яких існує потреба в вакуумпроводі. Найчастіше українці купують доїльні апарати з вакуумною установкою, яка розташована на візочку. Подібна конструкція дає змогу комфортно транспортувати установку від стійла до стійла, або від тварини до тварини. Користуватися візком зручне не тільки у дворі, а й всередині приміщення. Для роботи пересувного апарату потрібно тільки електроенергія. Монтування дроту в побутових умовах значно зручніше та простіше ніж монтування труб.

Пульсатор

Розрізняють пульсатори, що забезпечують одночасне стискання дійок лівої та правої частини молочної залози (синхронне стиснення) і попарні, які стискають соски лівої та правої частини вим'я по черзі (асинхронна система). На сьогоднішній день, порядні виробники доїльного обладнання для доїння кіз застосовують при виробництві систему почергового масажу лівої та правої частини молочної залози. Асинхронна система доїння добре імітує природний процес годування потомства. Результат доїння такою системи, полягає в сильнішій активізації рефлексу припуску молока, тобто тварини швидше віддають молоко.

Система доїння залежить від типа пульсатора, який встановлений на апараті. Для нерегульованих пульсаторів є характерним тільки синхронний-одночасний масаж обох частин молочної залози. Регульовані-асинхронні, на відміну від нерегульованих, дають змогу регулювати швидкість стиснення дійок та проводять незалежний масаж лівої та правої частини молочної залози. Використовуючи регульований пульсатор ви можете підібрати оптимальний темп масажних рухів притаманний для різних видів тварин, будь то корови або кози.

Доїльне обладнання

В умовах коли вам потрібно купити доїльний апарт, потрібно враховувати не тільки характеристики силової установки, але і особливості доїльного обладнання. Доїльне обладнання безпосередньо контактує з твариною, забезпечує відбір і транспортування молока до бідона. Складається з:

 • дійкових гумок;
 • гільз для дійкових гумок;
 • колектора.

Здебільшого в зв'язку з меншою вартістю доїльного обладнання, апарати комплектуються двійковими гумками з каучука, але в продажу є апарати і з силіконовими. Силіконові дійкові гумки більш еластичні і краще облягають сосок, не викликають подразнення шкіри. Не дивлячись на інтенсивність експлуатації-значно довговічніші. Дуже доречні під час профілактики та лікування хворого вим'я та в період лікування захворювань молочної залози. Якщо Ви бажаєте одноразово заощадити, тоді є сенс купити каучукові дійкові гумки, які розраховані на регламентну заміну вже після 6-ти місяців експлуатації. Силіконові, значно надійніші і підлягають регламентній заміні, один раз на два роки активної експлуатації.

Гільзи для дійкових гумок виготовляють:

 • повністю з харчової нержавіючої сталі;
 • за допомогою комбінування пластмаси та сталі;
 • повністю з пластмаси.

Як показує досвід, комбіновані і пластмасові стакани служать до першого удара тварини або до від'єднання та падіння їх на підлогу. Як правило, надалі, споживачі купують гільзи для дійкових гумок з харчової нержавіючої сталі.

Колектор. На ринку є колектори двох виробників - вітчизняний український і турецький. Турецький колектор краще, тому що у нього більша камера для попереднього збору молока, таким чином спростовується варіанти його переповнення молоком та від'єднання доїльної апаратури від вим'я. Це особливо важливо для комплекта з асинхронною системою розподілу змінного вакуума, яка передбачає почерговий масаж лівої та правої частини молочної залози. Для синхронної системи доїння є характерною підвищена швидкість припуску молока. Також турецький колектор міцніше і довговічніше. Прозора кришка турецького колектора монтується за допомогою спеціальної гайки. Кришка українського колектора на відміну від імпортного, накручується по різьбі безпосередньо на основу колектора. Згодом від тертя пластмас зношується, і доводиться міняти кришку колектора. Та й сам матеріал кришки турецького колектора краще, і навіть не так сильно боїться падіння.

В Україні, як правило для доїння кіз використовується обладнання без колектора, з клапанами для перевірки герметичності системи. Комплект для доїння кіз в інтернет-мережі називають - аксесуари для кози.

Ціна доїльного апарату DaMilk нержавійка (з нержавіючими гільзами для дійкових гумок), трохи вище в порівнянні з варіантом Комбі (з комбінованими склянками), але значно надійніша. Комплект для одночасного доїння декількох тварин також дороще, але він продуктивніший. Також більш дорогим є варіант доїльного апарата з силіконовими дійковими гумками, а виходячи з цього і комплект для доїння кіз, так як він комплектується тільки імпортним вузлами та силіконовими дійковими гумками, але вони значно якісніші.

Доїльний апарат і доїльна установка: в чому різниця?

Доїльний апарат - це повноцінний комплект готовий до роботи. Якщо ви купите доїльний апарат, то його відразу можна використовувати за призначенням. В свою чергу, доїльна установка - лише частина комплекту. Це силовий вузол, який створює вакуумметричне розрядження повітря в доїльній системі. І для її використання Вам доведеться докупити доїльне обладнання.

Магазин доїльних апаратів DaMilk продає, як повні комплекти обладнання для індивідуального машинного доїння, так і тільки силові установки. Є сенс придбати установку, якщо у вас вже є робоче доїльне обладнання, а старий силовий вузол вийшов з ладу.

Доїльні апарати DaMilk: які є комплектації?

 1. Євро Damilk. Комплект з регульованим пульсатором. Пульсатор турецького виробництва. Комплект підійде, якщо ви плануєте створити максимально ефективні умови для роботи на вашому господарстві;
 2. КОЗА Damilk. Доїльне обладнання для обслуговування малої рогатої худоби. Зменшені дійкові гумки (силікон) і гільзи для них, адаптована конструкція павука і молочної лінії в цілому.
 3. За матеріалом гільзи для дійкових гумок існують з нержавійки, пластмаси, комбіновані з металу та пластмаси. Довговічніше нержавіюча сталь, дешевше та гірше - пластмаса.
 4. За кількістю молочних ліній: одна, дві або чотири (тільки для кіз).
 5. За кількістю бідонів: один або два.

Купити доїльний апарат в магазині Damilk

Домашні доїльні апарати DaMilk дуже популярні по всій Україні, їх часто можна зустріти на різних торгових майданчиках. Однак, ціна доїльного апарату нижче, якщо купувати його безпосередньо у виробника. Підберіть оптимальний комплект на сайті інтернет-магазину Damilk та створіть заявку на сайті, або зателефонуйте нашим фахівцям.

Посилки доставляють в будь-який населений пункт країни. Доставка можлива не тільки в межах України, але також і в країни ближнього зарубіжжя: Молдову, Білорусь, Росію і т.д. Компанія перевізник - Нова Пошта. Розрахунок - післяплата на відділенні вантажоперевізника при одержанні вантажу, або на банківський рахунок перед відправкою товара. Якщо потрібно, можливо замовити курєрську доставку за умовами вантажоперевізника.