Подрібнювач сіна та соломи

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Подрібнювач стебел ДТЗ ПСЕ-2.6
  Подрібнювач стебел ДТЗ ПСЕ-2.6
  В наявності
  Код товару: 1110072
  25 195 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Солома та сіно – це одночасно і матеріал для рукоділля, і корм для сільськогосподарських тварин і, рідше, рослинне сміття. У всіх випадках, особливо у другому та третьому, сіно та солому варто подрібнювати. Перевозити та згодовувати тваринам їх у цілісному вигляді – не найкраща ідея. Та й займатися подрібненням вручну теж.

Подрібнювач соломи та сіна, спеціалізована дробарка, допоможе вам ефективно та швидко вирішувати такі завдання. Пристроєм легко користуватися, та й вибір моделі не складе труднощів. Вище ви знайдете найповніший асортимент, якщо порівнювати з іншими магазинами України. Нижче – рекомендації для покупки.

Чому варто купити подрібнювач соломи та сіна?

Небажано просто брати стог сіна і віддавати його тваринам на поживу. Це негативно позначиться на здоров'ї їхнього стравоходу, та й корисні речовини будуть засвоєні гірше. Потрібно подрібнити сіно, і лише потім додавати його до корму. У цьому й допоможе подрібнювач сіна та соломи. Якщо ж купите універсальну модель, то вона також стане в нагоді для позбавлення від рослинного сміття, дроблення зерна, подрібнення овочів, фруктів, кукурудзи.

Якими бувають подрібнювачі?

 1. Електричні. Такі моделі працюють на електродвигуні, тому його простіше запустити і з ним зручніше працювати. Достатньо підключити пристрій до розетки або подовжувача.
 2. Ручні. Такі подрібнювачі не працюють самі собою. Потрібно обертати ручний привід у процесі роботи, щоб ріжучі елементи оберталися та подрібнювали сировину.
 3. Нержавіючі. Це найнадійніші та довговічніші моделі подрібнювачів сіна та соломи. Вони не піддаються корозії та абразивному зносу.
 4. Універсальні. Такі подрібнювачі сіна та соломи підійдуть також для роботи з іншими видами сировини. Наприклад, для зерна та круп, трави та коріння, фруктів та овочів. У деяких випадках краще купити спеціалізований подрібнювач сіна та соломи, якщо ви впевнені, що не плануєте працювати з іншою сировиною.

Що ще врахувати при покупці подрібнювача соломи та сіна?

Коли вибиратимете подрібнювачі соломи та сіна, варто також заздалегідь зробити виміри габаритів пристрою. Переконайтеся, що вистачить місця у вашому приміщенні. Не упустіть з уваги також обсяг приймального контейнера та продуктивність подрібнювача. Важливо, щоб ви змогли за годину обробити ту кількість соломи, яка потрібна.

Від типу пристрою не залежить особливості експлуатації. Яку б модель ви не вибрали, рекомендації залишаться незмінними. Не перевищуйте навантаження на подрібнювач, промивайте його після кожного використання, щоб матеріал ріжучих елементів не окислювався. Приблизно один раз на рік розбирайте пристрій, щоб перевірити цілісність усіх деталей. Якщо якась із них починає виходити з ладу, то замініть її, не чекаючи повномасштабної поломки.

Де купити подрібнювач соломи та сіна в Україні?

Без зернодробилки заощаджувати буде складніше. Прийде закуповувати комбікорм, щоб сформувати раціон для своїх птахів: курей, перепелів, качок, гусей тощо. Зернодробилка допоможе вам самостійно молоти зерно для комбікорму. Знайти зернодробилку та купити її ви зможете у фізичному салоні сільгосптехніки, на ринку чи в інтернеті. Зараз варто користуватися інтернетом, коли ви надумали щось купувати. Але який інтернет магазин вибрати?

Damilk — широко відомий в Україні інтернет-магазин сільськогосподарської техніки та найбільший виробник доїльної апаратури. Ви зможете тут купити зернодробилки, а не тільки мехдойки. Щоправда, це буде техніка інших вітчизняних та іноземних виробників.

Є три способи оплати: віддалено безготівковими, через термінал банкнотами або післяплатою, коли посилка прийде поштою, і ви будете її забирати у відділенні або з рук кур'єра. Перевізник по всій Україні – Нова Пошта. Відділення НП є у великих та малих населених пунктах країни. В межах Харківської області посилку привезуть кур'єри інтернет-магазину "Дамілк". Тут посилку можна забрати самовивозом.

Якщо якісь питання ще не були вам розкриті, то уточніть проблематичні моменти у консультантів. Для цього телефонуйте на номер гарячої лінії Damilk. Менеджер допоможе вибрати товар під ваші цілі, оформити замовлення та отримати покупку найзручнішим для вас способом.