Сухі доїльні апарати
Сухі доїльні апарати отримали свою назву від типу встановленого насосу. Від його конструкції залежить продуктивність, гучність і надійність обладнання, зокрема вимоги до розміщення та обслуговування установки.
Сухе доїльне обладнання: застосування та особливості
Доїльний апарат сухого типу — може бути як технікою з не великою потужністю, для використання в невеликих господарствах, так і фермерським обладнанням, здатним обслуговувати до 17 корів одночасно. Помпа — одна з основних частин установки, що відповідає за зміну стану повітря в системі. Вона поетапно нагнітає і розріджує його, створюючи вакуум, необхідний для відбору молока.
Якщо взяти насос, як основний фактор для визначення який доїльний апарат краще, то сухий — золота середина. Це універсальний і простий в обслуговуванні вузол, з відносними недоліками:
- Шум. Гучність роботи пластинчато-роторної помпи сухого типу більше, ніж у масляного, але менше, ніж у кривошипно-шатунного. Шум роботи установки може спочатку лякати тварин, але на практиці, молочна худоба досить швидко до нього звикає. Рівень гучності залежить також від конструкції вакуумної помпи: закриті моделі тихіше, а відкриті додатково комплектуються глушником на виході. Крім того, можна купити подовжений вакуумний шланг і розмістити апарат там, де його шум не буде заважати.
- Строк служби. Без мастила лопатки швидше зношуються, але періодичне технічне обслуговування необхідно і масляним насосам, а ціна витратних матеріалів невелика.
- Час безперервної роботи. Фермери можуть купити доїльний апарат сухого типу з модульною або моноблоковою силовою установкою. Перший варіант краще тим, що двигун і помпу можна замінити окремо одне від одного. Крім того, моноблокова система швидше нагрівається, через пряму передачу теплоти від сили тертя, що виникає між пластинами та статором, на електромотор. Зазвичай, модульні силові установки використовуються в потужних доїльних апаратах, які можуть працювати без перерви протягом години. Моноблокові, в яких помпа підключається не до власного валу, а до валу двигуна, нагріваються до крайнього порогу за 40 хвилин.
Зрозуміти, що насос зношується можна по зміні показника вакуумметричного розрідження. Якщо тиск в системі нижчий, ніж зазначений в паспорті обладнання, можна відправити техніку в сервісний центр або замінити пластини самостійно.
Де купити сухі доїльні апарати в Україні?
Інтернет-магазин ДаМілк пропонує фірмові доїльні апарати сухі, а також продукцію інших виробників, зокрема торгових марок «Буренка» і «Велес». Всі покупці можуть вибирати комфортні для себе умови співпраці:
- оплата готівкою, післяплатою, банківським або безготівковим переказом від фізичної або юридичної особи;
- можливість самовивозу зі складу в Харкові та доставка по Україні до відділення або адресна транспортною компанією «Нова Пошта» або «Інтайм», а також за кордон;
- гарантія якості на всю продукцію, що включає сервісне обслуговування.
Більш докладно про ціну на доїльний апарат сухого ходу з доставкою, запчастини до нього, особливості обслуговування та інше можна дізнатися зв'язавшись з менеджерами магазину за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки.
Популярні категорії:
Доїльні апарати, доїльні апарати для корів, доїльні апарати для кіз, доїльний апарат АІД-1, доїльний апарат АІД-2, масляний доїльний апарат, доїльний апарат Дамілк, доїльний апарат Буренка, доїльний апарат на 1 корову, доїльний апарат на 2 корови, доїльний апарат для 2 кіз, доїльний апарат УІД-10, доїльні установки.