Доїльна установка ДУ-3000 масляна в зборі на каркасі

В наявності
Код товару:
0010
5 300 ₴
Купити в один клік
Гарантiя 12 мiс
Оплата готівкою або карткою
Швидка доставка по всій Україні
Повернення-обмін до 14 днів

Виробництво

Додаткова інформація
Виробник Бурьонка

Загальні показники продуктивності силового агрегату

Додаткова інформація
Час безперервної роботи ? Обозначае Час безперервної роботи 40 хв.
Рівень вакуумметричного розрідження ? Максимальний рівень вакуумметричного розрідження 80 кПа
Цикл доїння однієї корови 6-7 хв.
Кількість обслуговуваних корів за один цикл доїння ? Максимальна кількість обслуговуваних корів за один цикл доїння 1 корова
Номінальний рівень вакуумметричного розрідження ? Номінальний рівень вакуумметричного розрідження для доїння корів 47-50 кПа
Цикл доїння однієї кози 2-3 хв.
Кількість обслуговуваних кіз за один цикл доїння ? Максимальна кількість обслуговуваних кіз за один цикл доїння 2 кози
Рівень вакуумметричного розрідження для кіз і овець ? Номінальний рівень вакуумметричного розрідження для доїння кіз і овець 37-40 кПа
Максимальна кількість безперервно обслугованих корів ? Максимальна кількість обслугованих корів за час безперервної роботи доїльної установки До 6 корів
Максимальна кількість безперервно обслугованих кіз ? Максимальна кількість обслугованих кіз за час безперервної роботи доїльної установки До 30 кіз

Особливості конструкції силового агрегату

Додаткова інформація
Тип конструкції силової установки Моноблочна
Передача крутного моменту Пряма
Муфта Немає
Транспортабельність Пересувний
Конструкція шасі Візок
Об'єм ресивера 9 л.
Скидання конденсату Ручний
Вакуумрегулятор Пластиковий
Довжина мережевого кабелю 2 м.
Автоматичний вимикач Немає

Додаткова опція

Додаткова інформація
Установка електронного блоку захисту насоса від вологи Передбачено

Двигун

Додаткова інформація
Тип двигуна Електричний
Спосіб живлення Мережа 220 V
Номінальна потужність 0,75 кВт
Частота обертання валу 3000 (об/хв)
Категорія розміщення 3 категорія

Вакуумний насос

Додаткова інформація
Вид насоса Пластинчато-роторний
Тип насоса Масляний
Система змащування Крапельна
Конструкція насоса Відкритий
Матеріал пластин Текстолітові
Розміри пластин 45×50×5 мм.
Кількість пластин 2 шт.
Продуктивність насоса (+/-5%) 7 м³/год

Комплектація

Додаткова інформація
Вакуумметр 1 шт.
Інструкція 1 шт.
Гарантійний талон 1 шт.

Габарити товару

Додаткова інформація
Довжина 56 см.
Ширина 39 см.
Висота 42 см.
Вага 26.000000

Вакуумна доїльна установка ДУ-3000 масляна в зборі на каркасі - це один з вузлів агрегату індивідуального доїння. Вона відкачує повітря з системи, тим самим створюючи необхідне для роботи апарату розрідження. В цій моделі використовується вакуумний насос масляного типу.

Продуктивність

Продуктивність насоса - 7 м³ / год, а тому немає можливості підключати додаткові лінії доїння. Час безперервної роботи - 40 хвилин. Цикл доїння для корови становить 6-7 хвилин, для кози - 2-3 хвилини. За годину роботи можна подоїти до 6 корів або до 30 кіз.

Особливості конструкції силового агрегату

Масляна доїльна установка ДУ-3000 відноситься до пересувних. Це буде зручно для господарств, в яких немає можливості облаштувати окреме приміщення для доїння.

Силовий агрегат знаходиться над ресивером. Обсяг ресивера - 9 літрів. Вся конструкція зібрана на візку з пластиковими колесами.

Налаштування рівня тиску здійснюється за допомогою пластикового регулятора вакууму. Показники рівня вакуумметричного розрідження виводяться на вакуумметрі. Регулятор і вакуумметр знаходяться на ресівері.

Двигун

Потужність електромотора доїльної установки ДУ-3000 масляної в зборі на каркасі становить 750 Вт. Частота обертання валу двигуна - 3000 об / хв.

Двигун відноситься до 3 категорії розміщення електроприладів. Це означає, що в зимовий час для доїння потрібно використовувати приміщення, а в літній - навіс.

Насос

Пластинчато-роторний насос масляного типу, який ставиться на цю модель доїльної установки, має крапельну систему змащування. Відпрацьоване масло збирається в маслозбірник, після чого може використовуватися повторно. У вакуумному насосі стоять 2 текстолітові пластини (45 × 50 × 5 мм). Завдяки змазуванню вони менше зношуються, що збільшує їх ресурс роботи.

Рекомендації до використання

Перед використанням перевіряйте налаштування вакууму. Для корів тиск повинен становити 47-50 кПа, а для кіз 37-40 кПа. Слідкуйте за рівнем масла і проводите його заміну в терміни, зазначені в інструкції.

Не допускається перевищення рекомендованого часу безперервної роботи, так як це призведе до перегріву і, як наслідок, до поломки. Після кожного використання за допомогою спеціального клапана зливайте конденсат з ресивера.

Купити доїльну установку ДУ-3000 масляну в зборі на каркасі можна в інтернет-магазині ДаМілк. На сайті є інше обладнання, яке допоможе тим, хто займається молочними тваринами.

Залишити відгук