Доїльне обладнання ДаМілк
Доїльні установки та апарати ДаМілк — обладнання для машинного доїння корів, кіз і овець. Техніка харківського виробника набирає популярність на українських фермах і в приватних господарствах. Компанія вдосконалила перевірені моделі АІД-1,2,3 та УІД-10, щоб агрегатом було зручно користуватися, а кількість надою збільшувалася без шкоди для здоров'я тварин.
Молочні ферми та приватні господарства менш ефективні, якщо на них немає доїльних апаратів. Всю роботу доводиться виконувати вручну, що забирає час і сили. При ручному доїнні також вище ризик появи маститу у тварин. Агрегати ДаМілк розв'язують ці проблеми, через що швидко окупаються.
Чому саме доїльні апарати ДаМілк?
Доїльні установки ДаМілк створюють вакуум внаслідок роботи пластинчато-роторного насоса. У нього вставляють графітові або текстолітові пластини, які роблять роботу двигуна більш плавною, знижують шум мотора. Якщо пластини час від часу міняти, то деталі двигуна і насоса будуть повільніше зношуватися.
Кожен власник молочної ферми вибирає агрегат під свої конкретні завдання. Є пристрої для малих і великих господарств, рухливі та стаціонарні моделі, доїльні апарати з різними системами доїння і деталями, зробленими з різних матеріалів. Однак, окремо скажемо про ключові переваги доїльних апаратів ДаМілк.
Безперервно обслуговують від 9 до 17 корів
Найдешевші доїльні апарати DaMilk безперервно працюють 1 годину і видоюють одну корову за 7-8 хвилин. Тому вони безперервно отримують молоко з 9 корів, і тільки потім оператор змушений зробити перерву. Агрегат купують для приватних господарств, на яких немає облаштованих доїльних залів, а поголів'я невелике.
Більш потужні моделі працюють без перерви 1,5-2 години, тому за один сеанс можна отримати молоко з 16-17 корів. Доїння кіз і овець ще швидше, тому потужний апарат за один сеанс отримує продукт з 70-80 тварин.
Попарна і почергова системи доїння
На фермерських угіддях України поступово переходять з синхронного на попарне і почергове доїння. У цьому допомагають доїльні апарати ДаМілк, які виготовлені відповідно до європейських стандартів якості. Пульсатор агрегату по черзі здавлює соски тваринного з правого і лівого боку, не передаючи імпульс на всі доїльні стакани одночасно.
Попарне доїння гарантує повне видоювання молока, а також захищає тварину від маститу. Ризик появи у корови або кози маститу та інших хвороб молочних залоз істотно знижується. Попарна система також приємніше для тварин, вона знижує стрес молочної худоби, і пропорційно збільшує молоковіддачу.
Але компанія ДаМілк виробляє і стандартні установки з одночасним типом доїння. Вони дешевші та більш звичні для більшості фермерів. Якщо ваше поголів'я вже звикло до одночасного доїння, то привчати його до нової техніки не обов'язково. У господарстві знадобляться і двотактні, і тритактові агрегати.
Рухливі та стаціонарні доїльні машини
Доїльні установки DaMilk універсальні, підходять для будь-якої ферми. Якщо фермер тримає корів на прив'язі, то досить провести молокопровід біля кожного стійла, і купити стаціонарну установку.
Агрегати ДаМілк з вбудованим шасі — це пристрій, котрий можна переміщувати з місця на місце, який стане в нагоді в господарстві, де молочні тварини знаходяться далеко один від одного. Особливо вони корисні, якщо у вас кілька корівників, або худобу доводиться доїти у полі.
З молоком контактує безпечний екологічний матеріал
Кожна деталь апаратів DaMilk зроблена з екологічно чистого матеріалу, який дозволено використовувати в харчовій промисловості. Отримане молоко можна відправляти на продаж, або пити самому. Тому сільгосптехніка Дамілк без проблем пройшла сертифікацію, перевірку на відповідність українським ДСТУ.
Кращі моделі за цим показником — "Нержавійка". Метал не піддається корозії через контакт з молоком, довго служить. Вам не доведеться часто міняти кришку бідона та інші деталі. Дешевше коштують моделі "Пластик" і "Комбі", в яких крім нержавійки багато деталей зроблені з полікарбонату і поліпропілену. Як метал, так і пластик, легко очищаються від молока та інших забруднень.
Моделі доїльних апаратів ДаМілк
Особливість техніки ДаМілк — моделей багато, але у кожної свої переваги. ДаМілк виробляють як вже звичний для українців АІД-1, так і більш сучасні апарати: АІД-2, АІД-3, УІД-10. Модель з будь-яким маркуванням представлена в різних комплектаціях. Найпопулярніші:
- "Євро". Це доїльні апарати з імпортним асинхронним пульсатором, який забезпечує попарне доїння. Такі пульсатори також регулюються, внаслідок чого оператор змінює частоту тактів. Регульовані пульсатори виробляють в країнах з високо розвиненим тваринництвом: Туреччині, Італії.
- "Коза". Апарат з підвісним обладнанням, яке оптимально підходить для кіз. Головна відмінність — соскова гума та доїльні стакани зменшених розмірів. Вони міцніше кріпляться на соски, що не передавлюють їх, дозволяють уникнути витоку молока.
- Моделі для одночасного доїння двох тварин. Щоб прискорити сеанси, купують апарати з одночасним доїнням декількох тварин. Найчастіше купують Дамілк на 1 корову або 2 корови для середніх або великих ферм. Зручніше, але дорожче, пристрої з двома відрами. Вони дозволяють доїти худобу, яка знаходиться далеко одна від одної.
Також є пересувні та стаціонарні пристрої, моделі "Нержавійка", "Комбі", "Пластик", "Стандарт", в яких використані запчастини з різних матеріалів.
Де купити доїльне обладнання ДаМілк в Україні?
Якщо хочете купити доїльний апарат Дамілк, то можна це зробити в інтернет-магазині виробника. Інтернет-магазин DaMilk — це великий вибір інвентарю для молочних ферм, швидка доставка Новою Поштою або фірмою "Інтайм". Оформити замовлення можна, додавши товар у кошик на сайті, а оплатити — чотирма способами:
- післяплата;
- безготівковий розрахунок через банкомат, термінал або мобільний додаток;
- банківський переказ;
- оплата готівкою.
Компанія DaMilk приймає замовлення з усіх областей України, а також країн ближнього закордоння. Зателефонуйте на гарячу лінію (066) 514-99-97 або (067) 855-05-35, щоб поставити питання операторам. Для покупців з Росії - +7 968 947 00 39, +7 925 033 89 07.