Доїльні апарати Одеса

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
  10 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
  19 510 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 550 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
  11 500 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
  14 250 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 800 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 650 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 13. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  13 450 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
  12 000 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 850 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 650 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  12 850 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
  11 760 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
  11 000 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
  19 250 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
  12 160 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
  18 350 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
  19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати в каталозі Дамілк: купити в Одесі

Доїльний апарат для кіз або для корів — це пристрій, який дозволяє ввести машинне доїння на фермі. Це швидше, ніж ручне доїння, та й безпечніше для тварин — ймовірність пошкодити дійки або м'які тканини вимені істотно нижче. А саме такі ушкодження — це поширена причина маститу. Ви можете купити доїльний апарат для корів і дрібної рогатої худоби в Одесі та Одеській області.

Що врахувати при виборі доїльного апарату?

Щоб вибрати доїльний апарат, треба передбачити багато моментів: особливості силового вузла та доїльного обладнання, мобільність і довговічність. Розповімо докладніше про кожний пункт.

Масляна або суха?

Раніше поголовно використовували сухі мехдойки. Вони голосно шумлять, працюють не дуже плавно, але дуже економні в експлуатації, та й зі своїми завданнями справляються. Зараз фермери вважають за краще не економити на якості, та відразу ж брати масляну модель. До неї не доведеться привчати тварин — починайте обслуговувати їх відразу після покупки. Однак, масляні моделі не можна використовувати взимку на вулиці. Це не дуже зручно для багатьох українських тваринників.

Продуктивність

Найбільш бюджетні мехдойки без перерви працюють 40 хвилин, і за цей час обслуговують 2-3 корови. Якщо у вас невелике поголів'я, то такої моделі може вистачати. Але найчастіше на українських фермах є хоча б 5-8 тварин, і для цього вже потрібні сучасні мехдойки з пластинчато-роторним мотором. Такі агрегати працюють безперервно від 60 хвилин. Додатковий спосіб збільшити продуктивність — підключити ще одну або кілька молочних ліній.

Конструкція шасі

Можливі типи конструкції шасі: візок, кронштейновое шасі, відсутність коліс. Третій варіант найбільш бюджетний, але тварин доведеться підводити до стаціонарної установки вручну. Це займає багато часу. Кронштейнове шасі найзручніше, але ціна доїльного апарату з ним вище. Та й на вулиці використовувати його зовсім незручно. Саме універсальне рішення — це візок.

Вид пульсатора та система доїння

В Україні виробляють доїльні апарати з нерегульованим пульсатором. Він підтримує синхронну систему доїння: перевірену, робочу, але трохи застарілу. Європейські стандарти передбачають використання попарной системи для корів і почергової для дрібної рогатої худоби. Їх особливість — різні дійки стимулюються по черзі, і це підвищує молоковіддачу тварин. Так вони відчувають себе безпечніше та комфортніше. Фактично, доїння стає схоже на природне годування молочним тваринам свого теляти/козеня.

Підвісне обладнання (доїльний павук)

Враховуйте матеріал запчастин, які контактують з молоком: шланги, дійкова гума, стакани, колектор і т.і. Найпопулярніші матеріали: полікарбонат, поліпропілен, нержавіюча сталь, алюміній. Ці матеріали екологічно безпечні, не окислюються через контакт з молоком. Їх легко очистити. Найнадійніший і довговічний матеріал — нержавіюча сталь.

Дійкова гума повинна бути пружною. Важливо, щоб вона не дряпала вим'я тварини навіть після декількох місяців активної експлуатації. Ці показники залежать від матеріалу. Каучукова дійкова гума дешевше, але вона зношується за 6 місяців, а також доставляє тварині дискомфорт. Силікон дорожче, але служить 2 роки, відрізняється високою пружністю. Для доїння дрібної рогатої худоби використовують виключно силікон.

Краще купити доїльний апарат або доїльних установку?

Доїльна установка — це лише один з елементів доїльного апарату. Якщо вам потрібно відразу приступати до роботи, то купуйте доїльний апарат, і користуйтеся ним. Якщо у вас вже була мехдойка, але зламався силовий вузол, то ви можете замінити лише його, не купуючи весь комплект. Для таких випадків ми і продаємо доїльні установки без обладнання.

Іноді тваринники також купують установку Дамілк, щоб підібрати під неї свій комплект обладнання. Це доречно, якщо ви добре розбираєтеся в структурі доїльного апарату, розумієте його схему і принципи роботи.

Виробники і моделі доїльних апаратів

Не потрібно купувати імпортну модель, коли є хороші українські мехдойки. Вони представлені різними брендами: починаючи від широко відомих АІДов і УІДов Дамілк, закінчуючи мембранними моделями Імпульс. Всі ці доїльні апарат можна купити в Одесі за ціною від виробника.

Найбільш широкий спектр комплектацій пропонує фірма Дамілк. Тут ви знайдете і комплекти з регульованим пульсатором, і різні підбори матеріалів, з яких зроблені елементи молочної лінії, і різну продуктивність. Знайти собі доїльний апарат, і купити його в Одесі, зможуть фермери з поголів'ям різної чисельності.

Рекомендації по експлуатації

Якщо використовувати доїльний апарат правильно, і слідувати рекомендаціям — мехдойка прослужить довше. Вам доведеться менше витрачати коштів на ремонт, заміну деталей і витратних матеріалів, а також покупку нової установки. Серед найбільш важливих рекомендацій:

 1. Очищуйте шланг, доїльні стакани та інше обладнання від патьоків молока. Для цього купите спеціальні йоржики, і використовуйте їх після кожного сеансу. Можна додатково промивати запчастини водою і, за бажанням, миючими засобами. Йоржики продаються комплектом, в якому є окремий інвентар для очищення кожної деталі.
 2. Всі деталі та витратні матеріали повинні працювати справно. Якщо апарат почав барахлити, то перевірте цілісність доїльного обладнання, витратних матеріалів. Банальний розрив ущільнювача може стати причиною ослаблення вакуумного тиску в молочній лінії.
 3. Для масляних апаратів — завжди вчасно купуйте і заливайте індустріальне масло в масленку. Також не запускайте його взимку на вулиці, так як через холод масло застигає. Робота при мінусовій температурі — часта причина поломок доїльних апаратів.
 4. Не перевищуйте рекомендовану тривалість сеансу доїння. Залежно від моделі вона становить від 40 до 120 хвилин.
 5. Час від часу відвозять доїльний апарат в сервісний центр.
 6. Використовуйте моделі "Коза" за призначенням. Не намагайтеся обслуговувати ними корів, або навпаки. Для кожного комплекту є свій спектр функцій.
 7. Коли закінчили сеанс, вилийте конденсат з ресивера. Інакше ємність переповниться, і рідина потрапить в насос. Це загрожує серйозними поломками силового вузла апарату.

Де купити доїльні апарати в Одесі?

На сайті компанії-виробника Damilk ви можете купити доїльний апарат в Одесі або Одеській області. Тут представлені всі моделі, починаючи від АІД-1, і закінчуючи АІД-10. Підібрати можна будь-яку комплектацію: "Євро" з регульованим пульсатором "," Нержавійка" з нержавіючими доїльними стаканами", "Коза" для доїння малої рогатої худоби, а також багато інших.

Оформлення замовлення — онлайн. Доставка — Новою Поштою. Оплата двома способами: післяплатою (наложеним платежем), коли будете забирати посилку у відділенні пошти або у кур'єра, або банківським переказом коштів.

Доставлять мехдойку в будь-який населений пункт України, а не лише Одесу. Зателефонуйте на гарячу лінію, щоб договорити про відправку товару в країни ближнього зарубіжжя. Інтернет-магазин Damilk працює з клієнтами з Білорусі, Молдови, Казахастана, Росії та інших пострадянських країн.

 

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтавадоїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький, доїльні апарати Донецьк.