Доїльні апарати Львів

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
    10 900 ₴
  2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
    19 510 ₴
  4. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
    11 550 ₴
  5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
    11 500 ₴
  7. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
    14 250 ₴
  8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
    10 800 ₴
  9. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
    10 650 ₴
  10. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10  "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
    13 650 ₴
  11. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
    11 500 ₴
  12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
    10 200 ₴
  13. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
    9 850 ₴
  14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
    13 450 ₴
  15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
    12 000 ₴
  16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
    10 850 ₴
  17. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
    12 650 ₴
  18. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
    12 850 ₴
  19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
    11 760 ₴
  20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
    11 000 ₴
  21. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
    19 250 ₴
  22. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
    12 160 ₴
  23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
    18 350 ₴
  24. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
    19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати в каталозі Дамілк: купити у Львові

Доїльний апарат для кіз або для корів — зручний агрегат для молочних господарств або ферм. Доїння з апаратом стає простіше, звільняє фермера від ручної праці. Апарат також допомагає збирати надій швидше та є безпечним для здоров'я тварин. Ви можете купити доїльний апарат у Львові та інших містах України на нашому сайті.

Чим доїльний апарат відрізняється від доїльної установки?

Доїльна установка — це просто силовий вузол апарату. Він являє собою корпус, усередині якого розміщені насос і мотор. Цього недостатньо для того, щоб почати роботу. Потрібно якось підключити апарат до вимені тварини, створити молочну лінію, щоб молоко потрапляло в бідон. Повний комплект називають доїльним апаратом в зборі.

У Львові купити доїльний апарат можна в повноцінному комплекті. У ряді випадків доречно вибрати лише доїльну установку: якщо старий силовий агрегат зламався, а молочна лінія неушкоджена. Вакуумна установка — це робочий вузол будь-якого апарат машинного доїння. Вона складається не тільки з електродвигуна та насоса. Також тут є шасі та, іноді, маслянки, вакуумрегулятор, регульований або нерегульований пульсатор. Щоб пристрій запрацював, його треба доукомплектувати декількома деталями: молочними шлангами, перехідниками та трійниками, стаканами та дійковою гумою, колектором в зборі (з кришкою та основою), патрубками.

Що врахувати при виборі доїльного апарату?

Доїльні апарати — це різнопланова техніка, у якій є багато характеристик. Вибрати агрегат правильно можна в одному випадку — якщо ви вивчили всі властивості та функції пристрою, а також підібрали агрегат строго під завдання свого господарства.

Тип пристрою: масляні та сухі доїльні апарати у Львові

Доїльні апарати сухого типу працюють незалежно від погоди, для них не треба постійно купувати новий мастильний матеріал. При цьому вони шумні, чому й лякають дійних тварин. Потрібен час, щоб корови, вівці та кози звикли до сухого доїльного апарату.

Масляні агрегати тихі, та служать довше, адже запчастини змащуються, та менше стираються навіть при активній роботі. Їх мінус — фермеру треба регулярно купувати індустріальне масло, а також захищати пристрій від холоду в зимові сезони.

Продуктивність

Продуктивність різних доїльних апаратів відрізняється. Деякі агрегати можуть працювати безперервно лише 40 хвилин, а деякі — до двох годин. Якщо ви вирішили купити доїльний апарат у Львові, то краще вибирати потужну мехдойку з найвищими показниками продуктивності. Якщо пристрій працює безперервно дві години, то й обслужити за цей час ви зможете більше тварин. У найкоротші терміни надій буде отримано з усього поголів'я.

Ще швидше вдасться отримати молоко, якщо підключити декілька молочних ліній. Для зручності використовуйте також кілька відер.

Конструкція шасі

Є три варіант шасі для доїльних апаратів: кронштейнове, візок, стаціонарне безколесне шасі. Перший варіант — для облаштованих ферм. Другий — універсальний. Якщо шасі немає, то це не дуже зручно. Однак, при бажанні заощадити, варто розглянути такий варіант. Тоді доведеться підводити корів і кіз до мехдойки власноруч.

Вид пульсатора та система доїння

Раніше на українських фермах постійно використовували синхронну систему доїння, тому що в нашій країні виробляли лише нерегульовані пульсатори. Вони не підтримували більш сучасні системи: послідовну та попарну. Зараз ситуація змінилася, та доїльні апарат Дамілк у Львові можна купити в різних комплектаціях. Серед них — моделі з турецькими пульсаторами, які підтримують нові системи доїння. З ними збільшитися кількість надою, а також розширюватися можливості для експерименту.

Підвісне обладнання (доїльний павук)

Коли вибираєте доїльного павука, враховуйте ряд показників:

  • розміри дійкової гуми та доїльних склянок;
  • комплектацію;
  • матеріал, з якого зроблені запчастини;
  • обсяг колектора.

Підвісне обладнання безпосередньо контактує з вим'ям тварини та молоком, тому матеріал повинен бути відповідним. Найстійкіший з усіх можливих — нержавіюча сталь. Для дійкової гуми — силікон. Коли ж вибираєте колектор, то перевагу слід віддати збільшеному колектору Майга на 240 м³. Якщо ж ви отримуєте не так багато надою, то можна вибрати також стандартну модель.

Виробники та моделі доїльних апаратів

Damilk, Буренка, Імпульс, Велес, Доярочка — це основні виробники доїльних апаратів в Україні. Купити доїльні апарати цих брендів ви можете у Львові та Львівській області. Найчастіше купують сучасні агрегати харківської компанії Дамілк. Тут фермери знаходять багато переваг: від розмаїття асортименту до наявності регульованого пульсатора та об'ємного ресивера.

Моделі доїльних апаратів Дамілк відрізняються маркуванням/поколінням: АІД-1,2,3,10 та УІД-10, а також комплектацією. Серед найбільш популярних комплектів: "Стандарт", "Коза", "Пластик", "Нержавійка", "Євро" та інші.

Поради

Правильна експлуатація — запорука довговічності мехдойки. Слідкуйте за станом агрегату, змінюйте деталі, виливайте конденсат з ресивера та чистіть обладнання. Є багато порад, але серед найбільш важливих:

  1. Прибирайте патьоки після кожного сеансу та пил, якщо апарат довго простоював без роботи. Для цього купите комплект йоржів для доїльного обладнання. Окремі інструменти призначені для очищення дійкової гуми, склянок, колектора, патрубків і довгого молочного шланга. Можна очищувати обладнання без миючих засобів, використовуючи виключно йоржі та теплу воду. Однак, прибрати так старі відкладення буде складно.
  2. Слідкуйте за справністю деталей і цілісністю витратних матеріалів. Якщо вакуум підтримується слабо, то, ймовірно, причина цього саме в поломці. Ймовірно, порвалася гумка-ущільнювач або абразивний знос позначився на ефективності якоїсь деталі. Зниження продуктивність установки часто виникає в результаті видалення пластин доїльного апарату.
  3. Для масляних доїльних апаратів треба регулярно змінювати масло. Це витратно, але захищає мотор і насос від поломок, та й просто дозволяє установці працювати тихо та ефективно. Купити масло для доїльного апарату, швидше за все, можна в тому ж магазині Львова, де ви купили і сам доїльний апарат.
  4. Не перевищуйте рекомендовану тривалість сеансу доїння. Залежно від моделі вона становить від 40 до 120 хвилин.
  5. Час від часу привозите мехдойку в сервісний центр.
  6. Не намагайтеся використовувати доїльний апарат для корів для доїння дрібної рогатої худоби (та навпаки).
  7. Після сеансу виливайте конденсат з ресивера. Дістаньте заглушку, та переверніть агрегат, щоб вся рідина вилилася.

Де купити доїльні апарати у Львові?

Купіть доїльний апарат для корів або кіз у Львові, щоб спростити свою роботу з поголів'ям худоби. Зробити це просто, і для цього навіть не потрібно виходити з дому. Досить оформити замовлення в режимі онлайн. Найчастіше замовлення оформляють на сайті компаній-виробників, щоб заощадити на покупці. Кращий варіант — інтернет-магазин компанії Дамілк.

Посилку доставлять в будь-яке місто України та навіть в невеликі села. Компанія доставляє мехдойку до відділення Нової Пошти, і ви можете забрати його в найближчому до вас відділенні. Нова Пошта також пропонує послугу кур'єрської доставки.

Сплачуйте покупку відразу, перевівши гроші з банківського рахунку. Можете також скористатися послугою післяплати (наложенного платежа), та передати гроші вже на пошті, коли будете забирати посилку. Доїльні апарати також можуть доставити в країни ближнього зарубіжжя, а не тільки Львів та інші міста України.

 

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпродоїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький, доїльні апарати Донецьк.