Доїльні апарати Вінниця

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
  10 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
  19 510 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 550 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
  11 500 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
  14 250 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 800 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 650 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 13. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  13 450 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
  12 000 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 850 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 650 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  12 850 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
  11 760 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
  11 000 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
  19 250 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
  12 160 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
  18 350 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
  19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати в каталозі Дамілк: купити в Вінниці

Доїльний апарат для корів у Вінниці — початок успішного тваринницького бізнесу. Без мехдойки доїння не буде ефективним, а ферма — конкурентною на ринку. Тому фермери з Вінниці та Вінницькій області замислюються про покупку доїльного апарату. І тут важливо не зробити покупку похапцем, а підібрати мехдойку конкретно під ваші цілі і завдання.

Чим доїльний апарат відрізняється від доїльної установки?

У каталогах інтернет-магазинів ви знайдете дві окремі категорії товарів: доїльні апарати і доїльні установки. Слід розібратися, в чому ж різниця. Доїльна установка — це силовий вузол апарату, мотор і пластинчато-вакуумний насос. Додаткові елементи конструкції доїльної установки: ресивер, шасі, іноді маслянка.

Доїльний апарат — це вся мехдойка цілком, в повному зборі. Тобто, це доїльна установка + доїльне обладнання. Установку продають окремо, тому що не завжди твариннику потрібно купувати повний комплект мехдойкі. Можливо, у нього залишилося старе, але ще працюють обладнання. Можливо, він хоче підібрати всі елементи апарату під свої цілі і завдання, і не планує користуватися комплектами, які пропонує сам виробник доїльного апарату.

Як вибрати доїльний апарат в інтернет-магазині Вінниці?

Каталоги доїльних апаратів в магазинах Вінниці та всієї України дуже великі. У нас продають безліч імпортних і вітчизняних моделей. Українські мехдойкі більш популярні і затребувані, адже вони: дешевше, не сильно поступаються в ефективності, зрозумілі для інженерів з місцевих сервісних центрів. Їх можна вигідно купити, продуктивно використовувати і легко лагодити. Коли ж вибираєте апарат, враховувати треба ряд факторів. Про кожного з них — докладніше.

Тип мехдойкі

Масляні агрегати не шумлять і працюють довго, адже деталі змащуються, і зношуються значно повільніше. Їх недолік — твариннику треба регулярно купувати індустріальне масло. Також не можна включати пристрій від холоду в зимові сезони.

Сухі моделі менш довговічні і видають багато шуму. Але вони дешевше, на їх утримання не потрібні додаткові кошти. Також мехдойки сухого типу можна включати на вулиці при мінусовій температурі.

Продуктивність

доїльних апаратів потрібні перерви в роботі, тому бажано, щоб за один сеанс мехдойка обслужила максимальну кількість тварин. Сеанс — це проміжок часу від включення апарату до вимушеної перерви.

Подивіться, скільки тварин апарат обслужить за цей час. Нормальні показники починаються від трьох корів за один сеанс. Але цього вистачає далеко не завжди. Якщо ваше поголів'я більше, то вибирайте більш продуктивні моделі. Тривалість сеансу — 40-80 хвилин. Останні мехдойки Дамілк АІД-10 здатні працювати без перерви до двох годин. У Вінниці та Вінницькій області багато ферм з великою кількістю поголів'я, тому високопродуктивні апарати будуть в ціні.

Конструкція шасі

Рухома мехдойка краще і багатофункціональні, ніж стаціонарний. Єдиний недолік — він дорожче. Але краще один раз вкластися в рухому мехдойку, і швидко окупити вкладення ефективною роботою.

Шасі з кронштейном компактніше і відмінно підходить для доїння всередині приміщень, наприклад, доїльного залу або самого корівника. Однак, якщо приміщення не обладнане, то користуватися кронштейновим шасі буде не дуже зручно — є ризик, що апарат перевернеться.

Візок більш універсальна, підійде і для вуличного доїння, і для роботи всередині приміщення. Якщо у вас мала або середня ферма — вибирайте цей вид шасі.

Вид пульсатора і система доїння

Раніше у всьому світі активно використовували тільки синхронну систему доїння. Вона була не дуже комфортна для тварин, і трохи знижувала їх молокоотдачу. В Україні багато господарств досі не перейшли на більш прогресивні системи: послідовну і попарно.

Послідовна система потрібна для доїння кіз і овець, попарна — для корів. В обох випадках дійки тварин стискаються по черзі. Це схоже на годування молоком в природних умовах, тому тварини відчувають себе розслаблено, а ви отримуєте більший надій.

Якщо плануєте підтримувати синхронну систему — можна купити в Вінниці доїльний апарат з нерегульованим пульсатором. Тут же ви знайдете і моделі з регульованим пульсатором. Він допоможе перевести господарство на сучасні європейські стандарти доїння.

Підвісне обладнання (доїльний павук)

Доїльний павук мехдойки — це конструкція, яка підключається безпосередньо до вимені тварини. Звідти молоко надходить в молочні шланги, і, після них, в бідон. У комплект доїльного павука входять:

 • 2/4 дійкові гуми;
 • 2/4 доїльних склянки;
 • патрубки;
 • колектор (основа + кришка).

Виробники і моделі доїльних апаратів

Найвідоміші і перевірені виробники доїльних апаратів в Україні: Дамілк, Буренка, Доярочка і інші. DaMilk відомий високою якістю (мехдойкі АІД та УІД відомі більшості тваринників) і великим асортиментом. Для кожної моделі ви можете вибрати одну з наступних комплектацій:

 • "ЄВРО";
 • "Коза";
 • "Стандарт";
 • "Пластик";
 • "Комбі";
 • "Нержавійка";
 • а також комплекти з двома і більше молочними лініями/бідонами.

Ви можете купити доїльні апарати в Вінниці, вибираючи між усіма цими виробниками і ними моделями. 

Рекомендації по експлуатації

 1. Якщо купили сухий доїльний апарат, то спочатку привчите тварин до шуму мотора. Для цього апарат включають поряд з ними на холостому ходу. Тривалість привчання тварин до шуму — приблизно один тиждень.
 2. Перед тим, як надіти склянки на дійки тварини, промочите їх вологою ганчіркою і трохи помасажуйте. Це дасть тваринам додатковий захист від маститу.
 3. Якщо у тварини немає одного дійка через травму — закрийте один з доїльних стаканів спеціальною заглушкою. Її купують окремо, або ж отримують відразу в комплекті.
 4. Після сеансу очищайте всі доїльне обладнання. Робіть це ретельно, щоб на подряпинах всередині деталей не почали з'являтися бактерії. Для цього використовують спеціальні йоржики. Вони продаються в комплекті. У Вінниці їх можна купити, звернувшись в той же інтернет-магазин, де ви купили сам доїльний апарат.
 5. Перевіряйте стан деталей час від часу. Приділіть свого часу навіть таким расходникам як ущільнювачі і дійкова гума. Будь-яка потертість може негативно позначитися на рівні вакууму, який підтримується в установці.
 6. Якщо не можете самі визначити і виправити причину неполадок, то не зволікайте з візитом в сервісний центр.
 7. Для масляних моделей — регулярно купуйте індустріальної масло, і заливайте його в маслянку.

Де купити доїльні апарати в Вінниці?

Інтернет-магазин DaMilk пропонує купити доїльні апарати в Вінниці за ціною виробника. Ніяких переплат за послуги перекупщика. Просте оформлення онлайн на всі можливі комплекти апаратів АІД-1,2,3,10 та УІД-10.

Оплата при отриманні товару на пошті, тобто післяплатою, або банківським переказом коштів під час оформлення замовлення. Доставка — по всій Україні і в країни ближнього зарубіжжя. Компанія-перевізник — Нова Пошта.

У Харкові відкрито сервісний центр DaMilk. Тут лагодять всі українські доїльні апарати, не тільки продукцію самої компанії.

 

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одесадоїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький, доїльні апарати Донецьк.