Доїльні апарати Херсон

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
  10 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
  19 510 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 550 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
  11 500 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
  14 250 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 800 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 650 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 13. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  13 450 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
  12 000 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 850 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 650 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  12 850 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
  11 760 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
  11 000 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
  19 250 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
  12 160 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
  18 350 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
  19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати в каталозі Дамілк: купити в Херсоні

Купити доїльний апарат в Херсоні можна з двома цілями: комфортне ведення приватного господарства або розвиток тваринницького бізнесу на фермі. Мехдойка спростить доїння корів, кіз і овець. Тварини будуть рідше хворіти маститом, будуть більш рясно віддавати молоко, а оператор доїння нарешті почне менше часу витрачати на механічну і важку роботу.

Чим доїльний апарат відрізняється від доїльної установки?

Якщо прийшли до висновку, що пора купити доїльний апарат, в Херсоні у вас є для цього всі можливості. Знайти хорошу мехдойку можна на ринку або в інтернет-магазині. Однак, вибирати пристрій доведеться самостійно, та спочатку визначитеся: чи потрібна вам доїльна установка, або доїльний апарат в повному зборі.

Доїльна установка — це лише один елемент апарату машинного доїння. У ній створюється вакуум за допомогою пластинчато-роторного або, рідше, мембранного насоса. Її купують окремо, якщо старий силовий вузол апарату зламався, а обладнання залишилося цілим і неушкодженим.

Повний комплект доїльного апарату купують частіше, адже його можна відразу почати використовувати. У комплекті є всі необхідні елементи: вакуумрегулятор, силовий вузол, бідон, шланги, підвісне обладнання, витратні матеріали.

Що врахувати при виборі доїльного апарату?

Коли вибираєте доїльний апарат, а не установку, то враховувати доведеться набагато більше характеристик: продуктивність силового вузла, тип апарату, матеріал кожного окремого елемента молочної лінії, його розміри. Детальніше про кожну характеристику доїльного апарату.

Тип пристрою: масляна або суха мехдойка?

У масляних доїльних апаратах є два додаткові елементи: маслянка і шланги для транспортування масла до деталей. Індустріальне масло ніколи не потрапить в молочну лінію, надходить тільки до запчастинах мотора і насоса. Масло захищає ці деталі від стирання, та продовжує їх термін експлуатації.

Сухі доїльні апарати служать не так довго. У них є й інші недоліки: гучний двигун, не дуже плавна робота. Переваг лише дві: сухі доїльні апарати дешевше, а також вони працюють навіть при мінусовій температурі на вулиці. Якщо у вас масляна мехдойка, то взимку ви зможете включити її тільки всередині приміщення. Найчастіше — це доїльний зал або корівник.

Продуктивність

Для невеликого поголів'я вибирають найбільш бюджетні доїльні апарати. Наприклад, АІД-1. Він обслуговуватиме за один сеанс 7 корів або близько 20 кіз/овець. Цього достатньо для малої ферми. Якщо тварин всього кілька, то підійде навіть апарат машинного доїння Імпульс. Він працює на застарілому мембранном насосі, коштує дуже дешево, але впорається з необхідністю обслужити 3-4 корів за один сеанс.

Якщо ферма розширюється і кількість поголів'я зростає, то краще не економити на продуктивності доїльного апарату. У Херсоні чимало великих ферм, яким потрібні саме доїльні апарати останнього покоління. В такому випадку можна купити мехдойку АІД-10 або УІД-10 харківської компанії Damilk. До них можна приєднати кілька доїльних ліній, і ви обслужите близько 30 корів за один раз. Кіз і овець — приблизно 80-90.

Конструкція шасі

Для приватного господарства часто беруть стаціонарні мехдойки, які не вийде з комфортом переміщати з місця на місце. До них тварин підводять вручну. Це займає багато часу, однак, це не проблема, якщо тварин всього 3-4 голови. Коли ж поголів'я більш численне, це стає проблемою. Тут потрібен мобільний доїльний апарат.

Є два види мобільних доїльних апаратів. Перший вид шасі — кронштейнове шасі. Воно створено для доїння тварин в умовах облаштованого доїльного залу. На вулиці використовувати його буде некомфортно. Для таких випадків зробили шасі-візок. Саме такий доїльний апарат частіше купують в Херсоні та Херсонській області.

Вид пульсатора і система доїння

У сучасному тваринництві використовують три системи доїння: синхронну, попарну та послідовну. Синхронна підходить і для корів, і для кіз/овець. Для неї потрібно купити доїльний апарат з нерегульованим пульсатором. Саме їх виробляють в Україні. Недолік системи — тваринам дискомфортно через занадто інтенсивне та неприродне стискання часток вимені. Через це їх молоковіддача знижується.

Принцип попарної та почергової системи однакові — по черзі стискаються різні частки вимені. Однак, першу використовують для корів, а другу — для кіз і овець. Вона вважається світовим стандартом в тваринництві. Фермерські молочні господарства в Європі давно перейшли на неї, і Україні поступово йде в цьому напрямку. Все частіше з'являються в Херсоні доїльні апарати з регульованими пульсаторами для цих систем доїння.

Проводять такі пульсатори тільки за кордоном, але компанія Дамілк купує їх для комплектації "Євро" своїх моделей.

Підвісне обладнання (доїльний павук)

Доїльне обладнання — перше місце, куди молоко потрапляє з вимені, щоб потім потрапити в доїльний бідон. Спочатку молоко опиняється в доїльних склянках, потім по шлангах потрапляє в колектор, і вже з нього витікає в основний молочний рукав. Пункт призначення продукту — доїльне відро.

У комплект доїльного апарату входить від одного до чотирьох молочних ліній. Доїльних бідонів: один або два. Коли вибирають доїльне обладнання для мехдойки, враховують розмір деталей і матеріал, з якого вони зроблені.

Виробники і моделі доїльних апаратів

Основні виробники доїльних апаратів в Україні:

 • Дамілк;
 • Буренка;
 • Велес;
 • імпульс;
 • Доярочка.

Для великих ферм підійдуть моделі від перших двох виробників. Особливо масштабний вибір пропонує харківський бренд Дамілк. Тут жителі Херсона можуть купити доїльний апарат з маркуванням:

 • "Євро" (регульований пульсатор);
 • "Коза" (доїльне обладнання для обслуговування малої рогатої худоби);
 • "Пластик" (пластикові стакани);
 • "Нержавіючі" (стакани з нержавійки);
 • та інші.

Рекомендації по експлуатації

Якщо слідувати порадам по експлуатації, то апарат машинного доїння прослужить довше, а тварини з часом почнуть віддавати більше молока.

 1. Доїльне обладнання не повинно забруднюватися, тому його чистять після кожного сеансу. Якщо цього не зробити, то в залишках молока на стінках деталей почнуть розвиватися бактерії. Чистку проводять теплою водою і спеціальними йоржиками. Продаються такі йоржі завжди комплектом. Купити їх можна разом з доїльним апаратом.
 2. Якість його функціонування мехдойки залежить від хорошого стану всіх запчастин, включаючи і витратні матеріали. Регулярно перевіряйте стан деталей, включаючи прокладки-ущільнювачі, цілісність перехідників і дійкової гуми. Вчасно міняйте витратні матеріали, термін експлуатації яких добігає кінця. Наприклад, каучукові дійкові гуми служать 6 місяців, а силіконові - 2 роки.
 3. Для масляного апарату не забувайте міняти змазує матеріал в маслянки. Підійде звичайна "веретенка". Також не варто включати масляну мехдойку при мінусовій температурі на вулиці.
 4. Сеанс доїння не повинен тривати довше, ніж вказано в інструкції до моделі.
 5. Сеанс підійшов до кінця — спустошите ресивер. Для цього з ємності дістають заглушку, і виливають залишки конденсату з апарату, перевернувши його.

Де купити доїльні апарати в Херсоні?

Купити доїльні апарати в Херсоні можна в інтернет-магазині Damilk. Тут є широкий асортимент, гарантії якості та ціни виробника. Ви заощадите, але також зможете бути впевнені в тому, що товар виправдає ваші очікування. На сайті Дамілк ви також знайдете сепаратори, маслобойки та окремі запчастини до агрегатів фірми.

Доставка: Нова Пошта по всій Україні. Оплата двома способами: накладений платіж або переказ з банківської карти. Можливі кур'єрська доставка і відправка товару в країни ближнього зарубіжжя.

 

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінницядоїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький, доїльні апарати Донецьк.