Доїльні апарати Тернопіль

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
  10 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
  19 510 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 550 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
  11 500 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
  14 250 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 800 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 650 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 13. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  13 450 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
  12 000 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 850 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 650 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  12 850 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
  11 760 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
  11 000 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
  19 250 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
  12 160 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
  18 350 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
  19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати в каталозі Дамілк: купити в Тернополі

Доїльний апарат для кіз або для корів — незамінний пристрій для приватних господарств або ферм, на яких розводять молочну худобу. Машинне доїння робить роботу фермера простіше, звільняє його від ручної праці. Апарат також допомагає збирати надій швидше, не шкодить здоров'ю тварин. 

Чим доїльний апарат відрізняється від доїльної установки?

На молочну ферму купують або доїльні апарати, або доїльні установки. Пристрої відрізняються тільки повнотою комплектації: доїльна установка — це силовий агрегат, а доїльний апарат - силовий агрегат з молокопроводом і підвісним обладнанням.

Вакуумна установка — це робочий вузол будь-якого апарат машинного доїння. Вона складається з електродвигуна, насоса, шасі та, іноді, маслянки. У комплект також входять вакуумрегулятор, регульований або нерегульований пульсатор. Щоб пристрій запрацював, його треба доукомплектувати декількома деталями:

 • молочні рукава та патрубки;
 • колектор;
 • дійкова гума;
 • доїльні стакани;
 • гумові перехідники.

Якщо ви купите доїльний апарат, то його відразу ж можна буде запускати. Окремо установку купують, як правило, якщо старий силовий агрегат зламався, а доїльний павук залишився в хорошому стані

Що врахувати при виборі доїльного апарату?

Коли вибираєте доїльний апарат в повній комплектації, то враховувати треба характеристики і силової установки, та підвісного обладнання. Це допоможе підібрати пристрій під потреби вашої ферми або невеликого приватного господарства.

Тип пристрою

Вибирати доведеться між масляними і сухими доїльними апаратами. Українці досі побоюються масляних моделей через міфів, які не мають під собою жодної підстави. Масло для змащення запчастин не потрапляє в молочну лінію, тому продукт не буде зіпсований. При цьому масляні мехдойки служать довше на 2-3 роки, працюють тихо: без скреготу і шуму ротора. Їх головні мінуси — це необхідність час від часу купувати веретенку (масло), а також обмеження: включати їх можна тільки всередині приміщення, якщо на вулиці мінусова температура.

Продуктивність

Доїльний апарат може працювати без перерви обмежений час. Для найслабших моделей з мембранним насосом межа — це 40 хвилин. Якщо купити в Тернополі доїльний апарат з пластинчато-роторних мотором, то тривалість сеансу буде довше: від 60 до 120 хвилин. Найдовше працюють сучасні АІД та УІД 10. За цей час можна обслужити близько 17-18 корів. 

Конструкція шасі

Є три варіанти шасі:

 1. Стаціонарна установка. Якщо шасі немає, то тварин підводять до установки вручну. Це забирає час, та й не дуже зручно для тваринника. Однак, якщо поголів'я невелике, то відсутність шасі — це хороший спосіб заощадити гроші.
 2. Кронштейнове шасі. Рішення для фермерів, у яких є облаштований доїльний зал.
 3. Візок. Універсальне рішення. Переміщати доїльний апарат буде просто як на вулиці, так і в корівнику з різним рівнем облаштованості.

Вид пульсатора і система доїння

Пульсатор задає ритм доїння, впливає на систему доїння, яку ви використовуєте. Регульовані пульсатори підтримують попарно і послідовну систему. Їх особливість — дійки стискаються по черзі, тому тварина не потрапляє в стресову ситуацію з почуттям фізичного дискомфорту. Нерегульовані пульсатори здавлюють все соски одночасно, та це знижує молоковіддачу худоби.

В Україні виробляють лише нерегульовані пульсатори. Однак, фірма Дамілк виробляє доїльні апарати, купити які можна в Тернополі, з регульованими пульсаторами. Ця запчастина закуповується для створення мехдойки в Туреччині.

Підвісне обладнання (доїльний павук)

Велика частина деталей підвісного обладнання безпосередньо контактує з молоком, тому важливий матеріал, з якого їх роблять. В доїльних апаратах частіше використовують полікарбонат, поліпропілен, нержавійку та алюміній. Ці матеріали екологічно безпечні, не окислюються через лактозу, а також їх легко промивати від молочних патьоків.

Дійкова гума — особливо важливий расходник, адже він контактує з вим'ям тварини. Термін експлуатації розхідника, а також його пружність, залежать від матеріалу. Каучукова дійкова гума дешевше силіконової, але вона зношується за 6 місяців, а також може доставляти тварині дискомфорт.

Виробники і моделі доїльних апаратів

В Україні добре налагоджено виробництво доїльних апаратів, тому не обов'язково купувати імпортну модель. Є перевірені вітчизняні фірми: Дамілк, Імпульс, Велес, Буренка і інші. Тому ви спокійно можете купити доїльний апарат в Тернополі за ціною виробника. Тут ви знайдете перевірені АІДи 1-3, сучасні АІД-10 та УІД-10. Комплектації різні, та покривають всі можливі завдання, які будуть перед вами стояти.

Рекомендації по експлуатації

Якщо використовувати доїльний апарат правильно, і слідувати рекомендаціям - мехдойка прослужить довше. Вам доведеться менше витрачати коштів на ремонт, заміну деталей і витратних матеріалів, а також покупку нової установки. Серед найбільш важливих рекомендацій:

 1. Після кожного сеансу треба очистити доїльне обладнання від патьоків молока. Для цього використовуйте спеціальні йоржики. Вони продаються комплектом, в якому є інвентар для очищення дійкової гуми, доїльних склянок, колектора, патрубків та молочного рукава. Під час очищення також використовуйте теплу воду і, за бажанням, миючі засоби. Якщо доїльний апарат довго стояв без роботи, то перед використанням теж треба прочистити всі доїльне обладнання від пилу і інших забруднень.
 2. Стан запчастин треба перевіряти, якщо апарат почав барахлити. Можливо, поломка не така серйозна — досить просто замінити ущільнювач в пульсаторі, або замінити тріснутий расходник: трійник, дійкову гуму, перехідник і т.і.
 3. Якщо ви купили доїльний апарат масляного типу, то не забувайте вчасно заливати змазує матеріал в маслянку. Також не включайте його взимку на вулиці, так як через холод масло застигає. Через це можлива серйозна поломка мехдойки.
 4. Не перевищуйте рекомендовану тривалість сеансу доїння. Залежно від моделі вона становить від 40 до 120 хвилин.
 5. Час від часу відвозять доїльний апарат в сервісний центр.
 6. Спустошуйте ресивер після кожного сеансу доїння. Дістаньте заглушку, і переверніть агрегат, що вся рідина вилилася з ресивера.

Де купити доїльні апарати в Тернополі?

Щоб доїти корів, кіз і овець було легше, ми рекомендуємо купити доїльний апарат. У Тернополі для цього все готово. Є хороші інтернет-магазини, в які можна звернутися за допомогою.

Мехдойка не тільки прискорить доїння, а й захистить молоко від забруднень, а тварин від маститу та інших захворювань молочної залози. Якісні доїльні апарати вітчизняного виробництва є в інтернет-магазині DaMilk. Ціна доїльних апаратів - від виробника. Українські фермери купують тут також сепаратори та олійниці, окремі запчастини та витратні матеріали на сільгосптехніку. В інтернет-магазині можна також подивитися відгуки на різні моделі доїльного обладнання.

Оформляйте замовлення, додавши товар у кошик на сайті. Оплата можлива банківським переказом або післяплатою (наложеним платежем). Посилку доставлять за вказаною вами адресою Новою Поштою. Менеджери інтернет-магазину приймають замовлення з усієї України, а також країн ближнього зарубіжжя. Тарифи за доставку виставляє компанія перевізник. Вони залежать від ваги покупки, дальності перевезення і крихкості товару.

 

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Хмельницький, доїльні апарати Донецьк.