Доїльні апарати Запоріжжя

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
  10 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
  19 510 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 550 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
  11 500 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
  14 250 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 800 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 650 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 13. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  13 450 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
  12 000 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 850 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 650 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  12 850 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
  11 760 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
  11 000 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
  19 250 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
  12 160 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
  18 350 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
  19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Купити доїльний апарат в Запоріжжі та Запорізькій області

Одне з передових міст України у сфері молочного тваринництва — Запоріжжя. Доїльний апарат знадобиться місцевим фермерам, щоб оптимізувати роботу: отримувати більше продукту, витрачати менше часу, берегти свої сили або енергію співробітників. Більшість українців вибирають вітчизняні апарати, адже вони не менш потужні, ніж імпортні мехдойки. Наприклад, високою якістю славляться АІДи харківського бренду Damilk. Треба розібратися як вибрати доїльний апарат, купити його в Запоріжжі, і не прогадати при цьому.

Чому варто купити доїльний апарат в Запоріжжі?

У Запоріжжі та області розвинене молочне тваринництво, а сучасна молочна ферма без доїльного апарату — явище, яке не здатне витримувати конкуренцію. Цей агрегат дає відразу кілька переваг:

 • менше затрат сил на ручну працю;
 • економія часу завдяки оптимізації робочого процесу;
 • безпечне доїння тварин з мінімальним ризиком ушкоджень дійків або м'яких тканин;
 • універсально — мехдойка знадобиться для великої та дрібної худоби;
 • ціна доїльного апарату в Запоріжжі невелика та досить швидко окупиться.

Які характеристики доїльного апарату враховувати? 

Вибір мехдойки — справа відповідальна, адже ви можете вибрати та купити доїльний апарат в Запоріжжі з різними характеристиками. Одні характеристики переважні для великої ферми, інші — для малого господарства. Розберемося в особливостях агрегату машинного доїння докладніше. 

Доїльна установка: тип і продуктивність

"Серцевина" мехдойки — це доїльна установка. Тут розташовані двигун і насос. Більшість сучасних моделей оснащені пластинчато-роторним насосом. Від старих, мембранних, такі фірми як Damilk давно відмовилися. Тип установки може бути масляним або сухим. Сухі мехдойки коштують менше, для них також не треба постійно купувати індустріальне масло. Однак, вони частіше ламаються, адже деталі без мастильного матеріалу швидко зношуються. Також сухі мехдойки видають багато шуму під час роботи, і тварин бояться цього, що знижує їх молоковіддачу.

Ключова характеристика установки — це продуктивність. Перед тим, як вибирати мехдойку, задайте собі питання: як багато корів/кіз/овець мені треба обслужити за один сеанс? Моделі Damilk АІД-10 та УІД-10 отримають продукт з 17-19 корів за дві години безперервної роботи. Разом з цим АІД-1 пропрацює без перерви тільки годину, і за цей проміжок обслужить 7-8 тварин.

Шасі або безколісний каркас

Вибирайте стаціонарну мехдойку в одному випадку — якщо у вас невелика ферма з поголів'ям менше ніж 5 корів. Тоді ви можете вручну підводити тварин до апарату і не витрачати на це багато часу. Однак, навіщо економити на комфорті? Вартість мобільного доїльного апарата не сильно відрізняється від стаціонарних моделей. І тут є два рішення:

 • купити доїльний апарат з кронштейновим шасі;
 • купити мехдойку з шасі-візком.

Кронштейнове шасі зручно використовувати всередині облаштованих ферм, тому такі мехдойки частіше купують власники великих і середніх ферм. Якщо ж ви обслуговуєте корів, кіз і овець прямо на вулиці, то тут цей тип шасі не буде працювати так, як належить. Краще вибирайте візок, і з комфортом перевозите апарат від тварини до тварини.

Доїльне обладнання

Молочна лінія мехдойки складається з бідона, молочного шланга, доїльних склянок і дійкової гуми. У більшості випадків також використовують колектор. Є й додаткові запчастини-витратні матеріали: перехідники, куточки, патрубки. У Запоріжжі купити доїльний апарат можна, не обмежуючи себе у виборі доїльного обладнання та його типів. Є моделі для доїння кіз і овець, є мехдойки з нержавіючими та пластиковими запчастинами. Окремо придивіться до комплектів з декількома молочними лініями або бідонами.

Інші запчастини

Окремо оціните характеристики пульсатора. Це дуже важлива деталь, від якої залежить використовувана система доїння. Нерегульовані пульсатори підтримують синхронне доїння; регульовані — попарне і почергове. Другий варіант вважається передовим і загальноприйнятий у країнах з розвиненим молочним тваринництвом.

Важливий елемент мехдойки — вакуумрегулятор. Він допомагає контролювати процес доїння, розуміти, який рівень вакуумного тиску підтримується в молочній лінії. Ресивер захищає двигун і насос від попадання вологи. Маслянка — деталь, яка є тільки в масляних мехдойках. Сюди заливають індустріальне масло, щоб воно надходило до запчастин установки, і захищало їх від стирання.

Виробники доїльних апаратів

Кращими виробниками доїльних апаратів в Україні вважають компанії Дамілк і Буренка. Найширший асортимент у Damilk (a). Крім того, ця фірма продає перевірені моделі АІД, УІД. "Корівка" менш відома, але вважається одним з кращих рішень, якщо ви плануєте обслуговувати тварин у відкритому полі. Їх мехдойки з мото-двигуном для цього дуже зручні.

З бюджетної категорії апаратів машинного доїння: Велес, Імпульс, Доярочка. Найнижча ціна доїльного апарату в Імпульса, адже ця мехдойка оснащена старим мембранним насосом. У нього невелика продуктивність, він багато шумить, але для малого приватного господарства виявиться корисним. 

Комплектації доїльних апаратів Damilk: купити в Запоріжжі

 • АІД-1;
 • АІД-2;
 • АІД-3;
 • АІД-10;
 • УІД-10.

Кожна модель продається в кількох комплектах. Базовий комплект — "Стандарт". Також ви можете купити в Запоріжжі доїльні апарати Дамілк:

 1. "КОЗА". Для ефективного обслуговування дрібної рогатої худоби: кіз і овець. У цьому комплекті безколекторна молочна лінія, зменшені доїльні стакани (дві шт.) І силіконова дійкова гума.
 2. "ЄВРО". Комплект відрізняється від "Стандарту" тільки наявністю регульованого пульсатора. Такий пульсатор потрібен для впровадження попарної та почергової систем доїння. Перша — для корів. Друга — для кіз і овець. Особливість цих систем в тому, що різні дійки стискаються і розтискаються по черзі, а не одночасно. Це імітує процес годування, тому тварина не відчуває дискомфорту. Поступово це призведе до збільшення молоковіддачі.
 3. За матеріалом доїльних склянок ("Нержавійка", "Комбі", "Пластик"). Матеріал доїльних склянок впливає на довговічність цього елемента устаткування. Так, нержавіюча сталь коштує дорожче, але і прослужить довше. На другому місці по стійкості до абразивного зносу — комбіновані доїльні стакани. Далі — пластик і алюміній.
 4. За кількістю бідонів та молочних ліній. Додаткове відро зробить вашу роботу зручніше — рідше доведеться відволікатися, щоб спустошити ємність від молока. Ще одна молочна лінія — підвищує продуктивність апарату у два рази. За один і той же час ви обслужите у два рази більше тварин, адже зможете підключати їх до мехдойки одночасно.
 5. Матеріал дійкової гуми. Дешевше комплекти з каучукової гумою, адже вона придатна для експлуатації лише 6 місяців, менш пружна. Силікон дорожче, але він м'якше і служить фермеру протягом двох років.

Damilk.ua: де купити доїльний апарат в Запоріжжі

Тваринники України можуть купити доїльний апарат в Запоріжжі, оформивши замовлення в інтернет-магазині Дамілк. Це не тільки магазин, але і виробник найбільших модельних ліній доїльних апаратів в країні: АІД-1,2,3,10 та УІД-10.

Посилку доставлять Новою Поштою в будь-яке місто України. Менеджери магазину приймають також замовлення з країн ближнього закордоння. З усіма накопиченими питаннями можна звертатися до консультанта — для цього телефонуйте на номер гарячої лінії.

Оплата — післяплатою або транзакцією грошей через банківські рахунки. Можлива кур'єрська доставка, або ж заберіть посилку в найближчому відділенні Нової Пошти.

На сайті Дамілк продають і іншу сільськогосподарську техніку: сепаратори, олійниці, окреме обладнання та запчастини.

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький.