Доїльні апарати Рівне

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
  10 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
  19 510 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 550 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
  11 500 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
  14 250 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 800 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 650 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 13. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  13 450 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
  12 000 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 850 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 650 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  12 850 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
  11 760 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
  11 000 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
  19 250 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
  12 160 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
  18 350 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
  19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Купити доїльні апарати в Рівному та Рівненській області?

Мехдойка для корів — агрегат для машинного доїння великої рогатої худоби. Мехдойки зараз купують і на великі ферми, і на приватні господарства. З ними тваринник звільняється від механічної роботи, втомлюючої ручної праці. І не доведеться йти на ринок, щоб придбати мехдойку — оформляйте покупку дистанційно. Підберіть і купуйте доїльний апарат для будинку в Рівному, відвідавши інтернет-магазин виробника DaMilk.

Вибираємо доїльний апарат для будинку 

Апарати машинного доїння для корів, які можна купити в Рівному, продають в різних комплектаціях. Ще відрізняються виробники та моделі. Тільки харківська компанія DaMilk пропонує купити в Рівне доїльні апарати АІД-1, АІД-2, АІД-3, АІД-10 та УІД-10. Прочитати про особливості кожної окремо взятої моделі ви можете на відповідних сторінках у каталозі. Зараз же розповімо про те, як вибрати мехдойку, до яких характеристикам варто придивитися.

Доїльна установка: продуктивність і тривалість сеансу

доїльна установка — основний елемент мехдойки. В її конструкцію входять двигун і насос, які створюють вакуумний тиск всередині молочної лінії. Основні характеристики установки: продуктивність і тривалість сеансу.

Найпримітивніші установки працюють на мембранних насосах. Їхні потужності достатньо, щоб обслужити трьох-чотирьох корів за один раз. Якщо моделі оснащена сучасним пластинчато-роторним насосом, то і показники будуть краще: від 7 до 19 корів за підхід. Тривалість сеансу в такому випадку збільшує до 60-120 хвилин.

Ви можете купити в Рівне доїльні апарати з різною продуктивністю. Важливо не гнатися за найпотужнішою мехдойкой, якщо у вас зовсім невелике поголів'я. Підберіть пристрій, який зможе обслуговувати ваше поголів'я за один сеанс. Якщо для цього достатньо не найбільш передовою моделі, то не варто витрачати гроші даремно. Хіба що ви хочете збільшити поголів'я, щоб підвищити прибуток.

Масляна або суха мехдойка?

Раніше доїльні апарати в Рівному, купити які можна було у вітчизняного виробника, ставилися виключно до категорії сухих мехдоєк. Їх недоліком був обмежений 3-4 роками термін експлуатації. Також вони сильно шуміли під час роботи, і це лякало тварин. Тваринники витрачали чимало сил і часу, щоб привчити корів, кіз і овець до цього шуму.

Зараз у вас є вибір. Можна купити в Рівне доїльний апарат сухого типу. Всі недоліки залишаться колишніми, але ви заощадите на покупці та змащувальному матеріалі. Ще це доречно, якщо у вас немає спеціального місця для доїння, і ви завжди це робили на вулиці. Взимку масляні апарати використовувати можна тільки всередині приміщення, інакше масло застигне. Але ви можете придбати доїльний апарат масляного типу. Він прослужить довше і буде працювати без зайвого шуму.

Шасі або безколісний каркас

Корпус установки повинен бути мобільним або, принаймні, стійким. Якщо вам досить стійкості, то підійде апарат з безколісним каркасом. Однак, тоді вам доведеться підводити тварин до апарату вручну. Це займає багато часу, тому підходить тільки для зовсім невеликих ферм.

Шасі-візок — найпопулярніше шасі для доїльних апаратів в Рівному і в усій Україні. Його зручно переміщати всередині залу для доїння або корівника. Не менш комфортний візок, якщо ви обслуговуєте тварин на вулиці. Тільки на найбільших фермах купують мехдойки з кронштейновим шасі. Такий апарат підійде виключно для облаштованого доїльного залу.

Інші деталі доїльної установки

Обов'язково в комплекті повинен бути вакуумрегулятор. Без нього ви не зможете контролювати процес доїння — занадто низький рівень вакууму призведе до спадання доїльних склянок, а надто високий — до зайвого здавлення вимені тварини.

Ритм доїння задає пульсатор. Більшість комплектів українських доїльних апаратів в Рівному оснащують нерегульованими пульсаторами. Вони підтримують тільки синхронну систему доїння. Вона працює добре, але ви можете поліпшити продуктивність. Для цього ферму переводять на європейські стандарти молочного тваринництва, і купують регульовані пульсатори. Вони є в комплектах "ЄВРО" DaMilk. З ними ви зможете поекспериментувати, спробувати на практиці попарну і послідовну системи доїння. Попарну — для корів, почергову — для кіз і овець.

Важливий елемент конструкції — це ресивер. Тут накопичується конденсат, який виникає під час роботи насоса. Якби ця рідина потрапляла в сам насос, то апарат би зламався. Такі поломки серйозні та, як правило, призводять до необхідності міняти весь силовий вузол. Ресивер захищає від цього, якщо своєчасно спустошувати його від рідини. Чим об'ємніше ресивер — тим надійніше захист.

Бідон доїльного апарату

В комплекті доїльного апарату може бути один або два бідони. Чим їх більше, тим рідше вам доведеться спустошувати ємності, звільняючи місце для нового продукту. Це зручно, адже ви заощадите собі час. Однак, подивитися треба і на інші характеристики доїльного відра:

 1. Матеріал. Бідони роблять з алюмінію, пластику або нержавіючої сталі. Нержавіюча сталь надійніше за все, і може прослужити протягом десятків років. Вартість такого обладнання вище, тому пластик і алюміній вибирають, коли хочуть заощадити.
 2. Кришка бідона. Вона повинна щільно закривати бідон. Без цього рівень вакууму в молочній лінії підтримувати не вийде. Бажано, щоб між кришкою і бідоном мали прокладку-ущільнювач.
 3. Об`єм. Чим більше бідон — тим рідше вам доведеться його спустошувати. Для великої ферми знадобиться кілька бідонів з великою місткістю.

Доїльний павук і витратні матеріали

До вимені тварини підключають доїльні стакани — ключовий елемент підвісного обладнання (доїльного павука). На них надітий витратник — дійкова гума. Дійкову гуму роблять з силікону або каучуку. Каучук — перевірений, але застарілий матеріал для розхідників мехдойки. У Рівному ви можете купити доїльний апарат для будинку з силіконовими дійковими гумами. Вони більш пружні та м'які, тому ризик травматизації тварин під час доїння зведений до мінімуму.

З доїльних склянок молоко потрапляє в колектор. Це ємність-приймач, де молоко з різних склянок перемішується.

Простіше вибрати молочний рукав (шланг), перехідники та куточки. Вони стандартні для більшості моделей мехдоєк.

Виробники доїльних апаратів

В Україні є кілька основних виробників доїльних апаратів. Коли плануєте купити доїльний апарат для будинку в Рівному, то перед вам вибір між:

 • доїльними апаратами DaMilk;
 • Буренка;
 • Доярочка;
 • імпульс;
 • Велес;
 • імпортними моделями.

Імпортні доїльні апарати дорогі, і по функціоналу не завжди випереджають українські мехдойки. Велес і Імпульс — апарат машинного доїння, який підійде виключно для малих приватних господарств. Найчастіше вибір тваринників Рівне — купити доїльний апарат для корів Дамілк.

Комплектації доїльних апаратів Damilk: купити в Рівне

 1. "ЄВРО". Особливість комплекту — нерегульований український пульсатор замінений на турецький регульований. Вибираючи цю модель, ви зможете випробувати на практиці послідовну і попарно системи доїння. Якщо є охота, підбирати ритм пульсації ви зможете для кожної тварини індивідуально.
 2. "Нержавійка". Тут доїльне обладнання включає в себе нержавіючі доїльні стакани. Устаткування прослужить довше, адже матеріал максимально стійкий до абразивного зносу.
 3. "Комбі". Доїльні стакани з комбінованого матеріалу. Дешевше нержавійки, але не сильно поступається в якості. Рідше купують комплектації "Пластик".
 4. "КОЗА". Тваринникам з Рівного частіше треба купити доїльний апарат для кіз. Однак, дрібна рогата худоба тут теж розводять. Якщо у вас є поголів'я кіз або овець — купуйте цю комплектацію.

Damilk.ua: де купити доїльний апарат в Рівному

Інтернет-магазин Damilk дає можливість купити доїльний апарат для корів в Рівному від виробника. Ціни тут нижче, а гарантії якості — високі. В каталозі є всі моделі, починаючи від АИД-1, закінчуючи останньою "десяткою". Вибирайте комплектацію, і оформляйте замовлення.

Ми відправляємо посилки з доїльними апаратами в Рівному, але купити їх можуть жителі всіх регіонів країни. Наші мехдойки купують навіть з країн ближнього зарубіжжя: Молдови, Росії, Білорусі, Казахстану.

Оплата — наложеним платежем (післяплатою), коли ви прийдете на пошту, щоб забрати посилку. Якщо хочете, перевести оплату можна відразу, через термінал або мобільний додаток вашого банку.

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький.