Доїльні апарати Миколаїв

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
    10 900 ₴
  2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
    19 510 ₴
  4. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
    11 550 ₴
  5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
    11 500 ₴
  7. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
    14 250 ₴
  8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
    10 800 ₴
  9. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
    10 650 ₴
  10. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10  "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
    13 650 ₴
  11. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
    11 500 ₴
  12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
    10 200 ₴
  13. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
    9 850 ₴
  14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
    13 450 ₴
  15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
    12 000 ₴
  16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
    10 850 ₴
  17. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
    12 650 ₴
  18. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
    12 850 ₴
  19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
    11 760 ₴
  20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
    11 000 ₴
  21. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
    19 250 ₴
  22. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
    12 160 ₴
  23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
    18 350 ₴
  24. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
    19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Купити доїльні апарати в Миколаєві та Миколаївській області

Миколаїв і Миколаївська область — один з центрів українського молочного тваринництва. Тут багато ферм і приватних господарств, на яких розводять корів, кіз, овець. І на багатьох з цих господарств виникає питання: а чи не час замінити доїльний апарат? Адже досі багато хто використовує мехдойки з мембранними насосами. Зустрічаються навіть поодинокі випадки, коли фермери продовжують практику ручного доїння. Ви можете купити доїльний апарат в Миколаєві, щоб спростити собі роботу. Ми ж розповімо, що для цього потрібно зробити.

У чому перевага доїльних апаратів?

Ручне доїння в Миколаєві йде в минуле, адже купити доїльний апарат стало досить просто. Ціна мехдойки не «кусається", і вкладення окупають себе швидко. Однак, які ж переваги ви отримуєте з цим пристроєм:

  1. Витрачати менше часу на доїння. Ручне доїння однієї корови займає приблизно 15 хвилин. Машина впорається з цим за 5-6 хвилин. Виграш приблизно в три рази.
  2. Економія на найманій праці. Чи не доведеться наймати доярок, досить одного оператора доїння. Ви й самі можете виконувати цю роль, якщо розміри ферми невеликі. Якщо ж ви раніше самі доїли тварин, і не вдавалися до найманої праці, то тепер ви можете зекономити свої сили на іншу важливу роботу.
  3. Ручне доїння не є ідеальним. Коли доярка втомлюється, великий ризик перетиснути вим'я тварини. Наслідки можуть бути серйозними: механічне пошкодження дійок, мастит через запалення м'яких тканин та інші хвороби. Доїльний апарат з вакуумрегулятором працює, як годинник — ризик для здоров'я тварини зведений до мінімуму.
  4. Принцип роботи доїльного апарату простий і зрозумілий. Вам не доведеться витрачати багато часу на навчання. Досить купити доїльний апарат в Миколаєві, щоб вже на наступний день приступити до роботи.

Що врахувати при виборі доїльного апарату? 

У кожної моделі мехдойки є свої особливості, і в Миколаєві доїльні апарати продаються різні: масляні та сухі, мобільні та стаціонарні. Розповімо докладніше про те, як вибирати мехдойку для ферми.

Доїльна установка

Це головний елемент агрегату. Тут створюється вакуумний тиск, яке потім підтримується в молочній лінії. Основні характеристики установки — це її тип і продуктивність.

Інженери створили два види машин індивідуального доїння: масляні та сухі. Сухі мехдойки трохи застаріли, адже в них деталі силового вузла не змащувати маслом. Через це агрегат швидко виходить з ладу, і його доводиться міняти на новий. Він також працює занадто голосно. Але є і переваги. Сухі моделі дешевше, і їх можна включати взимку на вулиці, коли термометр показує мінусову температуру. Масляні мехдойки в цьому сезоні не включають за межами доїльного залу або корівника.

Видається логічним, що чим вище продуктивність — тим якісніше апарат. Це так, але є нюанс. Якщо у вас маленька ферма з невеликим поголів'ям, і ви не збираєтеся її розширювати, то і супер потужна мехдойка не потрібна. Навіщо переплачувати? Краще підберіть пристрій під ваші цілі та завдання. Так, для невеликого приватного господарства вистачить АИД-1 Damilk, а ось великі ферми віддають перевагу АИД-10 або УІД-10. "Перший" Аїд за сеанс обслуговує тільки 6-7 тварин, а "десятки" Damilk — до 20. Триваліше в останніх моделей також тривалість одного сеансу. Без перерви вони працюють приблизно дві години, коли старі моделі потрібно було вимикати кожну годину, щоб залишити їх на "перепочинок".

Шасі або безколісний каркас

Зручніше рухливі доїльні апарати, адже з ними не треба підводити тварин власноруч. Просто підвозите мехдойку до стійла, підключаєте до вимені тварини склянки, та починаєте роботу. Тому наявність шасі — це перевага. Безколісний каркас підійде тільки для малих господарств.

Найчастіше ви зможете купити в Миколаєві доїльні апарати з шасі-візком. Вони більш універсальні. Їх можна використовувати та всередині корівника, і на вулиці. Кронштейнове шасі вибирають, коли вже облаштували доїльний зал. Найчастіше — це відбувається на великих молочних фермах.

Інші деталі доїльної установки

В корпусі доїльної установки є важлива ємність — ресивер. Тут накопичується рідина, яка без нього безпосередньо потрапляла б у насос і до двигуна. Волога в насосі — це причина серйозної поломки. Чим об'ємніше ресивер, тим більше ви захищені від подібних проблем. Тільки не забувайте після кожного сеансу спустошувати ємність.

У комплекті доїльного апарату повинен бути вакуумрегулятор. Якщо це масляна модель, то ще й маслянка — ємність, в яку заливають "веретенку" для змащування деталей. Ще одна важлива запчастина — це пульсатор. Він визначає ритм стиснення дійкових гум, задає попарно або синхронну систему доїння.

Молочна лінія

Однією установки мало для того, щоб почати роботу. Молоко повинно перетікати з вимені тварини до відра. Для цього і потрібна молочна лінія, яка складається з:

  • дійкової гуми (4 для корів, 2 для кіз і овець);
  • доїльних склянок (4 для корів, 2 для кіз і овець);
  • колектора (для корів, не використовується для дрібної рогатої худоби);
  • патрубків і шлангів;
  • перехідників і куточків для герметичного зчеплення деталей молочної лінії;
  • доїльного бідона з кришкою.

Комплектів доїльного обладнання може бути кілька, щоб ви могли обслуговувати кілька дійних тварин одночасно.

Важливо звернути увагу на матеріал, з якого зроблено доїльне обладнання. Для дійкової гуми вибирають каучук або силікон. Силіконова гума коштує в чотири рази дорожче, але й служить вона два роки — в чотири рази довше, ніж каучук. При цьому силікон м'якший і пружний, що робить доїння максимально безпечним для здоров'я худоби.

Доїльні стакани виробляють з нержавіючої сталі, алюмінію, пластику або комбінованих матеріалів. Пластик бюджетні всього, але досить один раз купити в Миколаєві доїльний апарат з нержавіючими склянками, щоб потім довго не думати про заміну обладнання на фермі. Аналогічна ситуація з вибором матеріалу для доїльного бідона і колектора.

Комплектації доїльних апаратів Damilk: купити в Миколаєві

  1. "КОЗА". Комплектація для доїння дрібної рогатої худоби. Різниця полягає в обладнанні. Для невеликих тварин використовують безколекторну систему молочної лінії, зменшені склянки та дійкову гуму. Відрізняється також кількість склянок і дійкових гум (по дві штуки на доїльного павука). Матеріал дійкової гуми — виключно силікон, що не передавлює вим'я кіз і овець.
  2. "ЄВРО". Унікальна для українського ринку комплектація. Її характерна риса — наявність в комплекті регульованого пульсатора. З ним ви можете перевести худобу на попарно або послідовну систему доїння. Вона є передовою, і здатна в найближчій перспективі збільшити молоковіддачу тварин.
  3. "Стандарт". Класична модель, без якихось додаткових особливостей.
  4. "Нержавійка", "Пластик", "Комбі". Маркування цих комплектацій вказує на матеріал, який використовували для створення доїльних склянок.
  5. Є комплекти з однією, двома і чотирма молочними лініями. Купити в Житомирі доїльний апарат можна з одним або двома доїльними бідонами.

Damilk.ua: де купити доїльний апарат в Миколаєві

Широкий вибір техніки та інвентарю для молочних ферм є в інтернет-магазині Damilk. Це інтернет-магазин виробника доїльних апаратів, тому і ціна не накручена, як у перекупників. Тут ви знайдете широкий вибір і кращі ціни, а це привід купити доїльний апарат в Миколаєві саме тут.

Оплата — післяплатою. Доставка — Новою Поштою по всій Україні. Можлива пересилка апарату за межі України, в країни ближнього зарубіжжя. У Харкові також працює сервісний центр Дамілк, де полагодять вашу мехдойку при поломки будь-якої складності, з заміною старих деталей.

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький.