Доїльні апарати Луганськ

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
  10 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
  19 510 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 550 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
  11 500 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
  14 250 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 800 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 650 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 13. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  13 450 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
  12 000 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 850 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 650 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  12 850 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
  11 760 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
  11 000 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
  19 250 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
  12 160 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
  18 350 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
  19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Купити доїльні апарати в Луганську та Луганській області

Тваринницький і, особливо, молочний бізнес неможливий без покупки обладнання. У ручного доїння тварин занадто низька продуктивність, а оплата праці потрібна висока. Використовуючи її, ви просто не зможете обігнати конкурентів. Навіть якщо у вас приватне господарство в Луганську, слід купити доїльний апарат. З ним ви зможете менше часу витрачати на механічну працю, та звільните його для цікавіших, корисних і важливих справ. При цьому молоко не буде застоюватися, і щодня ви будете отримувати його від поголів'я за лічені хвилини.

Як вибрати доїльний апарат? 

Моделей доїльних апаратів сотні, і над вибором доведеться добре подумати. Для цього оцініть можливості та потреби своєї ферми. Яких тварин ви розводите? Наскільки численне у вас поголів'я? Які переваги ви чекаєте від покупки мехдойки? Розповімо докладніше про те, як вибирають модель.

Доїльна установка: продуктивність і тривалість сеансу

Основний елемент доїльного апарату — це доїльна установка. Вона грає роль силового вузла, тобто з її допомогою створюється вакуумне середовище в молочній лінії. Характеристики силового вузла першорядні, якщо ви вирішили купити доїльний апарат. У Луганську є установки для доїння різних типів і з різною продуктивністю.

Для невеликого приватного господарства купувати супер потужний агрегат безглуздо. Якщо ви розводите 5-7 корів (або навіть менше), то підберіть апарат, здатний обслужити стільки голів за один сеанс. Якщо більше, то потрібна більш продуктивна мехдойка.

У Луганську можна купити доїльні апарати АІД-10 та УІД-10. У них така продуктивності досягає 18-19 корів за сеанс. Тривалість сеансу відрізняється від моделі до моделі. Мінімум — 40 хвилин, максимум — дві години.

Тип доїльної установки — особливість, яка впливає на ефективність пристрою, на його зручність у використанні, на довговічність деталей. Вибирають тваринники між масляними та сухими мехдойками. У масляних мехдойках ви заправляєте ємність індустріальним маслом, яке надходить до всіх основних запчастинах. Мастило продовжує їх термін експлуатації, адже вони повільніше стираються. Через це апарат також працює більш гладко і не шумить.

Переваги сухих апаратів — вони дешевші спочатку, їх обслуговування обходиться не так дорого, їх можна включати на вулиці навіть при мінусовій температурі. 

Шасі або безколісний каркас

Доїльний апарат повинен добре фіксуватися на місці, тому уважно вибирайте конструкцію бесколесного каркаса. Ще краще, якщо стійкість поєднується з мобільністю. Твариннику комфортніше підвезти мехдойку до тварини, ніж підводити корову або козу до апарату. Для цього інженери використовують два види шасі: кронштейнове та візок.

Візок — мобільна, універсальна. Підійде для ферм будь-якого типу. Незамінна, якщо ви обслуговуєте тварин на вулиці та, тим більше у відкритому полі. Кронштейнове шасі оптимально, коли у вас є облаштований зал для доїння. Тут користуватися візком не завжди зручно, адже простору для повороту істотно менше. Управляти доїльним апаратом з кронштейновим шасі набагато зручніше. Ви зможете витрачати менше фізичних сил для того, щоб повернути її в іншу сторону, перейти до стійл з протилежної частини доїльного залу/корівника.

Інші деталі доїльної установки

Класична конструкція доїльної установки також містить ресивер. У ньому накопичується рідина і конденсат, який з'являється під час роботи. Якби не ресивер, то рідина потрапила б до насосу, а це неминуче призводить до серйозної поломки. Тому, чим об'ємніше ресивер, тим надійніше ви захищені від раптових поломок доїльного апарату.

Додатково в комплект входять вакуумрегулятор, пульсатор і інші запчастини. Хороший вакуумрегулятор допоможе вам контролювати роботу. Ви вчасно помітите, якщо рівень вакуумного тиску занадто низький. В такому випадку ви вчасно виправите ситуації, і доїльний павук не спаде з вимені тварини. Занадто високий рівень тиску теж небажаний, адже через нього дійкова гума занадто сильно стисне вим'я тварини. Це призведе до механічних травм або запальних захворювань, наприклад, маститу.

Бідон доїльного апарату

Спочатку вибирають запчастини доїльної установки, а потім вже підбирають комплект молочної лінії. Доїльний бідон — ключовий елемент. У ньому збирається молоко, отримане під час сеансу. Бажано, щоб бідон був містким, захищеним від перевертання і витікання молока через горловину. Кришка доїльного відра повинна надійно закривати саму ємність, щоб не порушувалося вакуумне середовище молочної лінії.

Для доїльних відер використовують три види матеріалу: пластик, алюміній, нержавіючу сталь. Нержавіюча сталь — саме довговічне рішення, хоча і коштує дорожче аналогів. 

Доїльний павук і витратні матеріали

В доїльний бідон молоко потрапляє з молочного шланга (рукава). Його найчастіше роблять з силікону, що дозволяє йому бути гнучким і міцним. Сам же молочний рукав підключають до доїльного павука — елементу обладнання, який безпосередньо контактує з вим'ям дійної тварини.

Конструкція доїльного павука складається з колектора, доїльних стаканів, патрубків і шлангів, дійкової гуми. Колектор не використовують для доїння дрібної рогатої худоби. Якщо у вас на фермі вівці або кози, застосовуйте апарат з безколекторною системою.

Колектор зі склянками, як і бідон, роблять із пластику, алюмінію або нержавіючої сталі. Харківська компанія Damilk пропонує також купити доїльний апарат в Луганську, в комплекті якого є комбіновані склянки. Вони коштують дешевше нержавіючої сталі, але по надійності поступаються не сильно.

Витратний матеріал дійкову гуму роблять з силікону або каучуку. Каучук дешевше приблизно в чотири рази, але і термін його експлуатації нижче на півтора року. Ви можете придбати дійкову гуму з каучуку, і міняти його кожні 6 місяців, або вибрати силікон, щоб зняти питання на найближчі 2 роки.

Виробники доїльних апаратів

У Луганську можна купити доїльний апарат українського або іноземного виробника. Українські мехдойки не поступаються імпортним моделям за потужністю, але коштують набагато дешевше. Найчастіше купують мехдойки брендів:

 • DaMilk;
 • Буренка;
 • Велес;
 • Доярочка;
 • Імпульс.

DaMilk пропонує найширший асортимент: 5 моделей, і кожна в десятках різних комплектацій. В інтернет-магазині Дамілк жителі Луганська та області можуть купити доїльний апарат з регульованим пульсатором, обладнанням для доїння кіз, інші комплекти.

Комплектації доїльних апаратів Damilk: купити в Луганську

Комплектації доїльних апаратів Дамілк відрізняються один від одного нюансами, які серйозно впливають на процес доїння. Ви можете вибрати такі комплекти на сайті компанії:

 1. "Коза". Доїльний апарат для доїння дрібної рогатої худоби. У комплекті є зменшені доїльні стакани та дійкова гума. Колектор відсутній. Дійкова гума зроблена з силікону, адже каучук занадто жорсткий для вимені кози або вівці. Його використовують тільки для доїння корів.
 2. "Євро". Модель мехдойки з регульованим пульсатором. Дозволяє впровадити на фермі попарно або послідовну систему доїння. З регульованим пульсатором ви зможете підбирати ритм доїння індивідуально для кожної тварини.
 3. "Комбі", "Нержавійка", "Пластик", ін. Комплектації з доїльними стаканами, які зроблені з різних матеріалів. Який матеріал використовували інженери зрозуміло з назви комплекту. Впливає на довговічність доїльного обладнання.
 4. Різниця комплектів за кількістю молочних ліній і доїльних бідонів. Кілька доїльних бідонів — це можливість рідше спустошувати ємність. Кілька молочних ліній — шанс обслуговувати 2-4 тварин за один цикл доїння. Якщо під'єднати декілька молочних ліній, то продуктивність апарату можна підвищити у 2-4 рази.

Damilk.ua: де купити доїльний апарат в Луганську

Харківська компанія Дамілк відома в усіх регіонах України, а також за межами країни. АІД-1, АІД-2, АІД-3, АІД-10, УІД-10 — моделі, які купують навіть фермери з інших пострадянських країн. Є можливість купити доїльний апарат DaMilk в Луганську, Луганській області.

Оформляйте замовлення на сайті; якщо виникли запитання — телефонуйте на гарячу лінію, задайте їх консультанту. Посилки доставляються Новою Поштою протягом 7 робочих днів. Оплата — наложеним платежем (післяплатою) або переказом коштів з банківського рахунку.

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький.