Доїльні апарати Луцьк

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
    10 900 ₴
  2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
    19 510 ₴
  4. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
    11 550 ₴
  5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
    11 500 ₴
  7. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
    14 250 ₴
  8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
    10 800 ₴
  9. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
    10 650 ₴
  10. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10  "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
    13 650 ₴
  11. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
    11 500 ₴
  12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
    10 200 ₴
  13. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
    9 850 ₴
  14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
    13 450 ₴
  15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
    12 000 ₴
  16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
    10 850 ₴
  17. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
    12 650 ₴
  18. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
    12 850 ₴
  19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
    11 760 ₴
  20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
    11 000 ₴
  21. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
    19 250 ₴
  22. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
    12 160 ₴
  23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
    18 350 ₴
  24. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
    19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Купити доїльні апарати в Луцьку та Луцькій області

Український регіон з дуже розвиненим молочним тваринництвом — Луцька область і сам Луцьк; доїльний апарат не розкіш для тутешніх фермерів, а життєва необхідність. Він стане в пригоді і великим господарствам, на яких виробляють молоко і молочні продукти для продажу, та на малих фермах. Слід розібратися в тому, чому мехдойка — це важливий пристрій, в чому його переваги, і як вибрати агрегат під свої цілі і завдання.

Чому доїльний апарат важливий для сучасних ферм?

Ручне доїння програє відразу за кількома критеріями: простоті, ефективності та безпеки для здоров'я тварин. Доярка витрачає на одну корову приблизно 15-20 хвилин, при цьому втомлюється і може випадково пошкодити дійки тварини. Така травма неприємна сама по собі, а ще й викликає мастит — запалення молочних залоз.

Використовуючи тільки техніку ручного доїння, ви не зможете конкурувати з іншими виробниками молока. Навіть якщо ви не плануєте продавати продукт, а використовуєте його у своїх потребах, то мехдойка допоможе розподіляти час раціонально.

У Луцьку доїльні апарати масово використовують уже давно. Але до цього часу на фермах стоять габаритні агрегати з мембранним насосом. Цей насос сильно шумить, та й його продуктивність не дуже висока. Тому навіть якщо ви давно перейшли на машинне доїння, варто задуматися, і купити в Луцьку доїльний апарат із сучасним пластинчато-роторним насосом.

Вибираємо доїльний апарат

Коли оцінюють мехдойки, дивляться на характеристики насоса, двигуна та інших елементів силового вузла. Потім вже вибирають оптимальний комплект доїльного обладнання, щоб провести молочну лінію від відра до тварини. Розповімо про ті характеристики, які мають ключове значення при виборі мехдойки.

Силовий вузол

Вакуумне тиск, який підтримується в молочній лінії, створюється завдячуючи роботі насоса. Сам насос запускається електро- або мотодвигуном. Найчастіше в Луцьку купують доїльні апарати з електричним двигуном, тому що у відкритому полі тварин доять досить рідко.

З'єднання двигуна і насоса в доїльної установки — муфтове. Виняток становлять випадки, коли конструкція установки моноблочна, і двигун з насосом — це одна єдина деталь.

Спочатку оціните продуктивність силового вузла. Не варто гнатися за найвищими показниками, якщо ви розводите невелике поголів'я. Просто купіть доїльний апарат, який зможе обслужити всіх ваших тварин за один сеанс. Для приватного господарства хорошим рішенням буде АІД-1, для більших ферм — АІД-10 або УІД-10. Тривалість одного сеансу в першому випадку складе один годину (і 7-8 обслужених тварин за цей проміжок часу); у другому — дві години (18-19 тварин).

Тип установки

Доведеться вибирати між сухими і олійними доїльними апаратами. Переваг більше в другому випадку, хоча ціна доїльного апарату з масельничкою теж вище. Однак, ці вкладення окупляться: агрегат працює тихо, і не лякає корів; також він прослужить довше, адже деталі змащуються індустріальним маслом "Веретенка".

У масляних моделей є тільки один недолік. Взимку їх можна включати на вулиці при мінусовій температурі. Тільки всередині приміщення: корівника або доїльного залу. 

Шасі або безколісний каркас

Шасі доїльного апарату зробить вашу роботу комфортніше. Якщо ви виберете мехдойку з безколісним каркасом, то корів доведеться вручну підводити до пристрою. Це не дуже зручно, і займає час. Краще купити доїльний апарат з шасі; в Луцьку є моделі на шасі-візку і кронштейновому шасі. Перший варіант універсальний, а другий буде ближче тільки для облаштованих доїльних залів.

Додаткові елементи доїльної установки

  1. Пульсатор. Ця запчастина задає систему і ритм доїння. Більшість доїльних апаратів в Луцьку оснащені нерегульованими пульсаторами українського виробництва. Вони підтримують тільки стандартну синхронну систему доїння, яка менш ефективна, якщо порівнювати з попарною та почергової. Компанія Damilk пропонує купити в Луцьку доїльний апарат в комплектації "ЄВРО". Тут є регульований пульсатор. Він підтримує сучасні системи доїння, які вважаються стандартом в країнах з розвиненим тваринництвом.
  2. Вакуумрегулятор. Ця деталь вимірює рівень вакуумного тиску в молочній лінії. Вам достатньо подивитися на показники, щоб щось відкоригувати. Занизькою тиск призведе до спадання доїльних склянок. Занадто висока — до передавлювання вимені тварини. Бажано дотримуватися золотої середини.
  3. Ресивер. Це ємність, в якій накопичується конденсат. Якби не ресивер, то рідина безпосередньо надходила б до насоса. Через це насос би вийшов з ладу, і довелося б міняти установку на нову. Чим об'ємніший ресивер, тим більше ви захищені від таких колапсів. Тільки не забувайте очищати ресивер після кожного сеансу доїння.

Доїльне обладнання

Молочна лінія складається з:

  • бідона;
  • шланга;
  • перехідників;
  • доїльних склянок;

На доїльні стакани зверху надягають дійкову гуму — витратник, який безпосередньо контактує з вим'ям корів, кіз і овець. Для кіз і овець використовують тільки силіконову гуму. Для корів допустимо каучук, але і тут краще відмовлятися від використання "чорної гуми".

Якщо ви купили доїльний апарат для корів, то в комплекті обладнання буде ще і колектор. Тут молоко, яке надходить зі склянок, перемішується, і перенаправляється в бідон через молочний рукав. Для кіз і овець колектор не потрібен.

Коли вибирають доїльне обладнання, в першу чергу, дивляться на матеріал, з якого вона зроблена. Для бідона, колектора і доїльних склянок використовують:

  • алюміній;
  • полікарбонат;
  • поліпропілен;
  • нержавіючу сталь;
  • комбіновані матеріали (тільки для склянок).

Міцніше за все нержавіюча сталь, але і ціна доїльного апарату в Луцьку з такою запчастиною буде вище. Якщо хочете заощадити, то підійде пластик або алюміній. Харківський бренд Дамілк спеціально випускає на продаж різні комплектації, щоб кожен фермер підібрав збір молочної лінії під свої потреби і очікування.

Виробники доїльних апаратів

В Україні купують доїльні апарати виробників: Дамілк, Буренка, Велес, Імпульс і Доярочка. Рідше беруть імпортні моделі, адже вони коштують набагато дорожче, і при цьому їх ефективність виграє не так вже й суттєво.

Самі бюджетні апарати — Імпульс. Але це тимчасове рішення. У таких агрегатів мембранний насос. Його продуктивність низька, шуму від нього багато, а зламається він досить швидко.

Найякісніші апарати машинного доїння в Україні — DaMilk і Буренка. Буренка славиться мотомоделями, які підійдуть для доїння тварин в поле. DaMilk — це перевірені роками АІД-1, АІД-2, АІД-3, УІД- і АІД-10. І кожна з цих моделях випускається в десятках зборів, включаючи "ЄВРО" (з регульованим пульсатором) і "Коза" (для обслуговування малої рогатої худоби).

Damilk.ua: де купити доїльний апарат в Луцьку

Доїльні апарати в Луцьку купують на ринках або в тематичних інтернет-магазинах. Всі варіанти гарні, але краще брати мехдойки прямо у виробників. Ціна доїльного апарату тут нижче, а на додачу є гарантії і можливість сервісного обслуговування. Підберіть апарат машинного доїння на сайті харківського бренду DaMilk.

Оформити замовлення можна на сайті; якщо треба — зателефонуйте на гарячу лінію, і зв'яжіться з консультантом. Посилку доставлять в будь-яке місто чи село України Новою Поштою. Це зроблять протягом 7 робочих днів. Можлива також доставка в Росію, Білорусь та інші країни ближнього зарубіжжя. Якщо треба, Нова Пошта пропонує вам послуги післяплати і кур'єрської доставки.

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький.