Доїльні апарати Кривий Ріг

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
  10 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
  19 510 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 550 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
  11 500 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
  14 250 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 800 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 650 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 13. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  13 450 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
  12 000 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 850 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 650 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  12 850 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
  11 760 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
  11 000 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
  19 250 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
  12 160 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
  18 350 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
  19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Купити доїльні апарати в Кривому Розі

Фермери Дніпропетровської області активно розводять худобу, щоб отримувати молоко для себе і на продаж. Це привід купити доїльний апарат в Кривому Розі. З мехдойкой роботи стане менше, а одержуваного продукту — більше. Зростання продуктивності досягають завдяки більш швидкому обслуговуванню тварин, економії фізичних сил і часу тваринника, дбайливого доїння і ряду інших чинників.

Що врахувати при виборі доїльного апарату? 

Принцип роботи доїльного апарата в сучасному тваринництві — один і той же, незалежно від моделі. Пластинчато-роторний насос створює і підтримує вакуумну середу в молочній лінії. Завдяки цьому та роботі пульсатора стискається дійкова гума, і молоко з вимені тварини потрапляє в доїльні стакани. З них вона перетікає в колектор, потім шланг, і в підсумку в доїльне відро. Лише зрідка на українських фермах ще зустрічаються старі моделі доїльних апаратів Імпульс. Їх відмінність — встановлений мембранний насос замість пластинчато-роторного.

Двигун і насос

У Кривому Розі купити доїльний апарат можна, не обмежуючи себе старими моделями. Зараз в Україні виробляють якісні мехдойки з пластинчато-роторним насосом. Наприклад, АІД та УІД харківського бренду DaMilk.

Конструкція силової установки може бути моноблочною або модульної. У першому випадку двигун і насос з'єднані у вигляді єдиної деталі. У цього більше недоліків, ніж переваг, адже поломка однієї частини моноблока спричинить потребу змінювати весь силовий вузол. Модульні конструкції більш гнучкий — зламався двигун, його можна дістати та замінити, не чіпаючи помпу.

Двигуни більшості доїльних апаратів, які ви можете купити в Кривому Розі, електричні. Тільки фірма Буренка пропонує мото-двигуни, що працюють на паливі. Вони менш економні, але допомагають обслуговувати тварин у відкритому полі.

Тип установки

Мехдойки з пластинчато-роторним насосом бувають масляними та сухими. У масляних мехдойках запчастини змащуються індустріальним маслом, яке надходить до них за допомогою методу крапельної подачі. Це продовжує їх термін експлуатації, і в цілому захищає апарат індивідуального доїння від поломок. Масляні мехдойки також працюють тихіше і, як правило, показують більшу продуктивність.

Переваг у сухих доїльних апаратів три: їх можна включати взимку на вулиці, а не тільки всередині приміщення; ціна мехдойки нижче; не доводиться витрачати кошти на обслуговування агрегату (не рахуючи заміни витратних матеріалів і, час від часу, сервісного обслуговування).

Продуктивність

Тут твариннику треба відштовхуватися від особливостей своєї ферми, адже купити в Кривому Розі можна доїльний апарат для нечисленного і численного поголів'я. Навіть на прикладі конкретного бренду: АІД-1 DaMilk розрахований на 7 корів/1 сеанс, а Аїд-10 — на 18 корів/1 сеанс. Кіз і овець обслуговують приблизно в три рази швидше.

Шасі або безколісний каркас

У Кривому Розі краще купити доїльний апарат з шасі, щоб потім не відчувати дискомфорт під час роботи. Підводити кожна тварина до стаціонарної установки не дуже зручно. Цей варіант допустимий тільки в тому випадку, якщо у вас на фермі всього 2-3 корови.

Є два види шасі доїльного апарату: кронштейнове і шасі-візок. Кронштейновим шасі користуватися комфортно, якщо ви працюєте в облаштованому корівнику. Важливо, щоб в приміщенні було багато вільного простору. Візок більш універсальна. Нею користуються і в доїльних залах, і на подвір'ї, і навіть у відкритому полі.

Інші деталі доїльної установки

В комплект доїльної установки також увійдуть: вакуум-регулятор, пульсатор, якщо це масляна модель — маслянка. У корпусі передбачена спеціальна ємність, яка розташована під насосом. Це ресивер, де скупчується рідина і конденсат. Без ресивера вона потрапила б в силовий вузол, і привела б до серйозних поломок. Як правило, починають пластинчато-роторний насос після попадання вологи вже не можна.

Бідон доїльного апарату

Коли закінчите з оцінкою характеристик доїльної установки, переходите до огляду доїльного обладнання. Його найважливіший елемент — бідон. Саме в ньому збирається весь продукт, який ви отримуєте за сеанс.

Бажано, щоб бідон був об'ємним і нержавіючим. На матеріалі можна заощадити, якщо "нержавійка" здається вам занадто дорогий. Тоді вибирайте пластик або алюміній. Однак, горловину відра для молока завжди роблять з нержавіючої сталі.

Найважливіше, щоб кришка бідона закривалася щільно. В іншому випадку рівень вакуумного тиску в молочній лінії зникне через порушення герметичності. Для цього використовують притискні кришки, додатково укладаючи ущільнювач-прокладку між нею і горловиною.

Доїльний павук і витратні матеріали

У відро молоко потрапляє після того, як пройде по молочної лінії. Починає вона з доїльного павука і, зокрема, з доїльних стаканів. Стиснення дійкової гуми призводить до того, що дійне тварина віддає молоко. Продукт потрапляє в стакани, перетікає в колектор або безпосередньо в молочний рукав. Уже з рукава — у відро.

Коли вибираєте доїльне обладнання, враховуйте матеріал (нержавіюча сталь, алюміній, пластик або комбіновані матеріали), розміри окремих запчастин (дійкової гуми, склянок, обсяг колектора), тип конструкція (так, для дрібної рогатої худоби використовують безколекторним конструкцію молочної лінії).

Damilk.ua: де купити доїльний апарат в Кривому Розі

Ви можете купити Доїльний апарат в Кривому Розі, оформивши замовлення безпосередньо на сайті виробника. Купівля у компанії-виробника допоможе заощадити, отримувати гарантії та можливості сервісного обслуговування. Найширший асортимент висококласних доїльних апаратів в Кривому Розі пропонує харківська фірма DaMilk. Тут ви можете купити доїльні апарати АІД та УІД, включаючи найновіші моделі — "десятки".

Оформлення замовлення — на сайті. Оплата — наложеним платежем або банківським переказом. Посилку доставлять Новою Поштою в будь-який куточок країни. Менеджери магазину Дамілк візьмуть також замовлення з інших країн пострадянського регіону.

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький.