Доїльні апарати Івано-Франківськ

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
    10 900 ₴
  2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
    19 510 ₴
  4. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
    11 550 ₴
  5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
    11 500 ₴
  7. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
    14 250 ₴
  8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
    10 800 ₴
  9. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
    10 650 ₴
  10. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10  "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
    13 650 ₴
  11. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
    11 500 ₴
  12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
    10 200 ₴
  13. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
    9 850 ₴
  14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
    13 450 ₴
  15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
    12 000 ₴
  16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
    10 850 ₴
  17. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
    12 650 ₴
  18. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
    12 850 ₴
  19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
    11 760 ₴
  20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
    11 000 ₴
  21. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
    19 250 ₴
  22. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
    12 160 ₴
  23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
    18 350 ₴
  24. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
    19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Купити доїльні апарати в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Мехдойка на фермі буде хорошим "помічником" для тваринника. З нею ви витрачаєте в 3-4 рази менше часу на обслуговування однієї тварини, економите час, а також піклуєтеся про здоров'я худоби: машинне доїння знижує ризик маститів і механічних пошкоджень дійок. Ви можете купити доїльний апарат в Івано-Франківську, підібравши оптимальну модель. Тут користуються олійними та сухими мехдойками, мобільними та стаціонарними, вітчизняними та імпортними. Ми ж розповімо, як вибрати доїльний апарат для вашої ферми. 

Що врахувати при виборі доїльного апарату? 

Немає якоїсь однієї найкращої мехдойки. Одні моделі кращі для великих ферм, інші — для малих приватних господарств. Не слід купувати супер потужну мехдойку, якщо ви розводите 3-4 голови, і не плануєте розширюватися. Однак, враховувати продуктивність треба. Також не випускайте з уваги інші характеристики доїльної установки та доїльного обладнання. Розповімо про них докладніше.

Доїльна установка: силовий вузол апарату

Двигун і насос розташовані в доїльної установки — основному елементи мехдойки. Зараз найпростіше купити в Івано-Франківську доїльний апарат з пластинчато-роторним насосом і електродвигуном. На щастя, це і є оптимальний збір: мотодвигуни зручні тільки для доїння тварин у відкритому полі, що зустрічається досить рідко, а мембранні помпи безнадійно застаріли.

Раніше вибір типів установок був обмежений: лише сухі моделі. У них через інтенсивної роботи деталі швидко стиралися, що призводило до поломок вже через 2 роки експлуатації. Зараз сухі мехдойки теж продають, всупереч їх недовговічності. Це пов'язано з тим, що їх ціна нижча, і їх можна включати на вулиці навіть взимку. Масляні апарати дорожче і взимку їх використовують тільки всередині приміщення. Однак, це компенсують переваги: вища продуктивність, нижче ризик поломок, гладка і безшумна робота.

Відмінності в продуктивності доїльних апаратів легко розглянути на прикладі агрегатів харківської компанії-виробника DaMilk. АІД-1 працює безперервно одну годину, за цей час обслуговує 6-7 корів або приблизно 20 голів дрібної рогатої худоби. Це не так вже й багато, але для приватного господарства — оптимальне рішення. Новіші моделі АІД-10 здатні без перерв пропрацювати дві години, обслужити за цей проміжок часу приблизно 19 корів. Така модель доречна, якщо у вас велика ферма.

Зверніть увагу на конструкцію доїльної установки. Іноді насос і двигун роблять у вигляді єдиної деталі. Такі конструкцію називають моноблоками. З їх допомогою установку роблять компактною, і важить вона менше. Однак, якщо з ладу вийде один елемент (наприклад, мотор), то доведеться змінювати всю установку. Замінити конкретну деталь не вийде. Сучасні мехдойки частіше роблять модульними. У них насос і двигун — різні запчастини, з'єднані муфтою.

Шасі або безколісний каркас

Найпримітивніші доїльні установки стійкі завдяки безколісному каркасу. Це не дуже зручно для тваринника, адже тварин доводиться підводити вручну. Великих труднощів ця особливість апарату не складає, якщо вам доводиться доїти за сеанс 1-3 голови. Коли тварин більше, то доведеться переходити на мобільну установку.

Рухливі доїльні апарати переміщують завдяки шасі. Шасі буває двох видів: візок і кронштейнове шасі. З візком комфортніше працювати на вулиці або в необладнаному корівнику. З "кронштейном" — в просторих доїльних залах. 

Вакуумрегулятор

Це окремий прилад, який встановлюють на доїльних установку. Він потрібен для ефективного контролю за процесом доїння. Ви зможете спостерігати за показниками вакуумного тиску. Якщо вони стануть занадто низькими, то доїльні стакани спадуть. Якщо перевищать норму — дійкова гума занадто сильно стисне вим'я тварини. Ви повинні гнучко регулювати ці показники, в чому і допоможе вакуумрегулятор.

Пульсатор

Ця деталь задає ритм пульсацій і систему доїння. В Івано-Франківську простіше купити доїльний апарат з нерегульованим пульсатором, який підтримує синхронне доїння. Тільки їх виробляють в Україні. Однак, компанія DaMilk пропонує окремі комплектації "ЄВРО" для кожної моделі. У цьому комплекті замість українського нерегульованого пульсатора — регульований турецька. З цим комплектом ви можете перевести молочну ферму на міжнародні стандарти тваринництва. Найближчим часом це позначається на підвищенні молоковіддачі тварин, адже доїння не буде спричиняти їм дискомфорту і стресу.

Бідон доїльного апарату

Найважливіший елемент молочної лінії — це доїльний бідон. Саме тут буде збиратися отриманий продукт, тому матеріал, з якого бідон зробити, повинен бути екологічним. Найчастіше використовують пластик або алюміній. Надійніше всього нержавіюча сталь, але ціна такої мехдойки буде дещо вищою, ніж в аналогів з інших матеріалів. Хомут горловини доїльного відра завжди роблять з "нержавійки".

Доїльний павук

Молоко потрапляє в бідон з молочної лінії. Перший елемент молочної лінії, який надягають безпосередньо на вим'я тварини — це доїльний стакан з дійковою гумою. Звідти молоко перетікає в колектор або безпосередньо в молочний рукав.

Конструкція доїльного павука відрізняється в залежності від того, з якими тваринами ми працюємо. Для корів характерно: наявність 4 склянок і дійкових гум, колекторна система, стандартні розміри всіх запчастин. Для кіз і овець: по дві склянки та дійкових гум, безколекторна система, зменшені деталі.

Для витратних матеріалів доїльного павука є два матеріали: каучук і силікон. Термін служби першого — 6 місяців. Потім дійкову гуму та інші витратні матеріали треба обов'язково змінити. Силікон же ефективніше і служить два роки. Його ціна вище в чотири рази, але це окупається і результатом, і довговічністю.

Виробники доїльних апаратів

Найпопулярніший вітчизняний виробник доїльних апаратів — Damilk. У цього виробника ви можете купити доїльні апарати в Івано-Франківську. Широко відомі навіть за межами України її моделі АІД-1, АІД-2, АІД-3, АІД-10 та УІД-10. Кожна з них представлена в численних комплектаціях. Одна з них дозволить впровадити систему попарного доїння, інша — обслуговувати дрібну рогату худобу, третя — під'єднати декілька молочних ліній, і т.д.

На другому місці знаходиться компанія-виробник Буренка. Найбільш популярні її мотомоделі, адже це унікальні мехдойки для українського ринку. Вони працюють на паливі, і їх не треба підключати до електромережі. Це робить їх кращим рішенням, якщо ви плануєте обслуговувати тварин прямо в поле або на вулиці, далеко від розеток.

Бюджетні варіанти доїльних апаратів в Івано-Франківську:

  • Доярочка;
  • Велес;
  • Імпульс.

Damilk.ua: де купити доїльний апарат в Івано-Франківську

Харківська компанія-виробник DaMilk пропонує купити доїльний апарат в Івано-Франківську без переплат. Для цього досить вибрати потрібні вам пристрою на сайті інтернет-магазині бренду. Тут є не тільки мехдойки, але також окремі запчастини та обладнання, сепаратори та олійниці.

Посилки доставляють по всій Україні та навіть в країни близького закордоння: Молдову, Білорусь, Росію, Казахстан, Узбекистан і т.д. Як правило, час доставки по країні — 7 робочих днів. Якщо посилку відправляють за кордон, почекати доведеться довше. Компанія-перевізник: Нова Пошта. Доступна кур'єрської доставки та накладеного платежу. Користуватися чи ні — ваше рішення. Оплатити покупку також можна переказом коштів з банківської карти, а забрати посилку — в найближчому офісі Нової Пошти.

У Харкові відкрито сервісний центр DaMilk, де полагодять ваші доїльні апарати, замінять деталі та підберуть найкращі витратні матеріали.

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький.