Доїльні апарати Харків

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
    10 900 ₴
  2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
    19 510 ₴
  4. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
    11 550 ₴
  5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
    11 500 ₴
  7. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
    14 250 ₴
  8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
    10 800 ₴
  9. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
    10 650 ₴
  10. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10  "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
    13 650 ₴
  11. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
    11 500 ₴
  12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
    10 200 ₴
  13. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
    9 850 ₴
  14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
    13 450 ₴
  15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
    12 000 ₴
  16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
    10 850 ₴
  17. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
    12 650 ₴
  18. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
    12 850 ₴
  19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
    11 760 ₴
  20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
    11 000 ₴
  21. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
    19 250 ₴
  22. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
    12 160 ₴
  23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
    18 350 ₴
  24. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
    19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Купити доїльні апарати в Харкові та Харківській області

Доїльні апарати для кіз і корів стали незамінні для сучасних тваринницьких господарств. У Харкові та Харківській області таких господарств досить багато, тому купити доїльний апарат в Харкові — це актуальне завдання. У місті також працюють самі виробники доїльних апаратів, відкрито сервісний центр фірми Дамілк. Тут ви зможете купити мехдойки різного типу, які оптимізують збір надою, та захистять тварин від маститу. Ви ж звільните для себе додатковий час, і заощадите сили, відмовившись від ручного доїння.

Чим доїльний апарат відрізняється від доїльної установки?

Спочатку треба зрозуміти, що вам потрібно: доїльний апарат або виключно доїльна установка. Якщо у вас раніше вже була мехдойка, але в ній зламалися насос або ротор, то старе обладнання повинно було зберегтися. Можете заощадити, та купити в Харкові доїльну установку без молочної лінії. Однак, для роботи все одно потрібен буде повний комплект, що включає в себе:

  • доїльні стакани;
  • дійкову гуму;
  • патрубки та шланги;
  • перехідники та куточки;
  • пульсатор;
  • вакуумрегулятор;
  • доїльний бідон;
  • та інші деталі.

Що врахувати при виборі доїльного апарату?

Від характеристик доїльного апарату залежить його довговічність, ефективність і комфортабельність. Тому, якщо вирішили купити доїльний апарат в Харкові, спочатку подивіться на характеристики пристрою. Зробити це можна, наприклад, на сайті фірми Дамілк. Серед основних критеріїв слід назвати:

Тип пристрою

Доїльні апарати ділять на сухі та масляні моделі. Сухі використовують в молочному тваринництві давно. Їх переваги: працюють при будь-якій погоді та дешеві в експлуатації. Однак, вони швидше ламаються та досить сильно шумлять. Через зайвий шум дискомфортно буде не тільки вам, але й тваринам. Тому корів і кіз доведеться спочатку привчити до цих неприємним звуків.

Якщо не хочете вже через 3-4 роки купувати новий апарат, то краще відразу купити в Харкові доїльний апарат масляного типу. У таких мехдойках всі деталі змащуються спеціальним матеріалом. Це знижує рівень шуму, та продовжує тривалість експлуатації на кілька років. Однак, взимку включати такий апарат можна тільки в корівнику, та й доведеться регулярно купувати свіже індустріальне масло.

Продуктивність

Обов'язково порахуйте, скільки корів або кіз є на вашій фермі. Продуктивність агрегату повинна бути такою, щоб ви встигли обслужити всіх тварин за один сеанс. Тривалість сеансу в залежності від моделі різниться, та досягає від 40 хвилин до 2 годин. Обслужити за цей час можна від 3-4 до 17 корів. Якщо підключити додаткову молочну лінію, то продуктивність збільшиться ще в два рази.

Конструкція шасі

Є три види шасі для доїльних апаратів:

  • кронштейнове шасі;
  • візок;
  • безколесний каркас.

Перший варіант — оптимальний для облаштованих корівників і доїльних залів. Якщо є достатньо вільного простору та кахельне підлогове покриття, то користуватися ним буде максимально зручно. Візок — це універсальне рішення також для доїння у дворі або в полі. Стаціонарні доїльні установки найменш зручні, та їх доречно використовувати лише в тому випадку, якщо у вас незначне поголів'я.

Вид пульсатора і система доїння

У молочному тваринництві для доїльних апаратів використовують два типи пульсаторів:

  1. Регульовані. Підтримують попарну та послідовну систему доїння. Ви зможете самі виставити потрібний ритм доїння. Також дійки тварин будуть здавлюватися по черзі. Це більш схоже на природне годування теляти або козеняти, тому тварини відчувають себе спокійно та комфортно. У найближчій перспективі це підвищує їх молоковіддачу, та знижує ризик захворювань молочної залози.
  2. Нерегульовані. Вони дешевші, але підтримують лише синхронну систему доїння. Всі дійки стискаються одночасно. Це викликає у тварини певний дискомфорт, і вважається менш перспективним типом доїння.

Якщо ви вирішили купити доїльний апарат в Харкові, краще відразу переходити на європейські системи доїння регульованим пульсатором. Однак старі нерегульовані пульсатори також активно використовують в нашій країні, тому зупинити свій вибір можна поки і на стандартній моделі.

Підвісне обладнання (доїльний павук)

Обладнання, яке під'єднують безпосередньо до вимені тварини. Складається з дійкових гум, доїльних склянок, патрубків, шлангів та колектора. Додатково в комплекті є затискачі для соскової гуми. Принципове значення має тип доїльного павука. Деякі з них підходять для доїння корів, а інші — для кіз і овець. Різниця полягає в розмірах дійкової гуми та доїльних склянок, кількості цих же деталей. Для доїння кіз досить двох склянок, а для корів — чотирьох.

Виробники та моделі доїльних апаратів

У Харкові купити доїльний апарат можна, не обмежуючи себе у виборі виробника. Є хороші моделі від компаній Дамілк, Імпульс, Буренка, Доярочка, Велес. Передовими та найпродуктивнішим вважають мехдойки Дамілк.

Найпопулярніші з них — АІД та УІД. Можна вибрати старі та перевірені версії доїльних апаратів: АІД-1,2,3, а можна придивитися до "десяткам" АІД та УІД. Звертайте увагу на маркування: "Коза", "Комбі", "Пластик", "Нержавійка", "Євро". Маркування вказує на особливості всього агрегату та його окремих запчастин.

Рекомендації по експлуатації

Експлуатувати агрегат треба за правилами, щоб він не зламався, та працював максимально ефективно. Серед найбільш важливих рекомендацій:

  1. Обов'язково очищайте доїльне обладнання після кожного сеансу доїння. Для цього передбачені спеціальні йоржики. У комплекті йоржиків є окремий інвентар для очищення патрубків, шлангів, склянок і дійкової гуми, а також колектора. Не забувайте також спустошити ресивер, якщо закінчили сеанс доїння.
  2. Якщо помітили, що апарат почав працювати гірше, перевіряйте стан окремих запчастин. Проблема може бути не дуже серйозною, і легко виправлятися. Наприклад, порвалась гумка-ущільнювач в доїльному бідоні або в пульсаторі. Також можуть стертися лопатки доїльного апарату.
  3. Для масляних доїльних апаратів також треба регулярно купувати масло. Додатково доведеться час від часу очищати патрубки для подачі масла, і сам контейнер-маслянку.
  4. Сеанс не повинен за тривалістю перевищувати терміни, зазначені в інструкції. Якщо межа — 1 година, то дотримуйтесь цього обмеження.
  5. Якщо купили доїльний апарат в Харкові, то час від часу привозите агрегат в сервісний центр Дамілк. Тут усунуть поломки, і захистять вас від необхідності переплачувати в майбутньому.
  6. Використовуйте доїльний апарат певного типу за призначенням. Якщо ви купили доїльний апарат "Коза", то не намагайтеся використовувати його для доїння великої рогатої худоби.

При належній експлуатації доїльний апарат краще окупить себе, та прослужить вам багато років.

Де купити доїльні апарати в Україні?

Ціна доїльних апаратів в Харкові нижче, якщо обирати моделі від вітчизняних виробників. Харківські доїльні апарати Дамілк по потужності та комфорту не поступаються багатьом імпортним агрегатів, тому вибирайте модель під себе — і купуйте.

Оформити замовлення можна на сайті. Посилку доставлять в будь-який район Харкова або Харківської області Новою Поштою. Є можливість домовитися про доставку іншими фірмами-перевізниками. Дамілк пропонує також відвідати власний сервісний центр. У Харкові доїльні апарати лагодять на Московському проспекті, біля станції метро "Масельского". Просто привозите свій пристрій, і поговоріть з фахівцями про проблему. Її усунуть в найкоротші терміни. Якщо буде потрібно — замінять деталі, та порадять змінити витратні матеріали на більш сучасні моделі. 

Популярні категорії:

Доїльні апарати для корівдоїльні апарати для кіздоїльний апарат АІД-1доїльний апарат АІД-2

Доставка

Дніпро, Львів, Полтава, Одеса, Вінниця, Херсон, Тернопіль