Доїльні апарати Чернігів

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
  10 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
  19 510 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 550 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
  11 500 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
  14 250 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 800 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 650 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 13. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  13 450 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
  12 000 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 850 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 650 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  12 850 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
  11 760 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
  11 000 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
  19 250 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
  12 160 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
  18 350 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
  19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Купити доїльні апарати в Чернігові та Чернігівській області

Доїльний апарат — це вакуумна установка, яка допомагає швидко і ефективно доїти корів, кіз і інших дійних тварин. Купити доїльний апарат в Чернігові можуть як власники приватних господарств, так і власники великих фермерських тваринницьких угідь. Важливо тільки правильно підібрати пристрій, щоб обрана модель відповідала вашим цілям і задачам.

Навіщо купувати доїльний апарат?

 1. Менше ручної праці. Ви самі вручну доїте худобу? Тоді ви знаєте про те, наскільки це втомлюються робота. Після неї вже не хочеться нічого. Не слід виснажувати себе зайвий раз, якщо можна оптимізувати працю. Для цього ми і рекомендуємо купити доїльний апарат.
 2. У Чернігові ще є господарства, де фермери наймають доярок для обслуговування худоби. Це колосальні витрати на зарплати, але ж достатньо одного оператора доїння, щоб просто регулювати роботу мехдойки.
 3. Економія часу. Потужний доїльний апарат обслужить одну корову за 7 хвилин, а козу або вівцю — за 3. При цьому вручну довелося б витратити на цю ж роботу 15-20 хвилин. Економте час, яке потім зможете направити на інші корисні справи.
 4. Безпечне доїння. Вручну втомлена доярка може випадково пошкодити м'які тканини вимені тварини або навіть відірвати сосок. Ці серйозні травми, а також хвороби за типом маститу, надовго виводять тварина "з ладу". Отримувати з нього молоко не можна, поки не настане одужання. Машинне доїння безпечно і комфортно для тварин, що також підвищує їх молокоотдачу.
 5. Вручну ви не зможете видоїти з вимені корови все молоко. Навіть найдосвідченіші доярки не завжди справляються з цим завданням. Через це підвищується ризик маститу, а ви отримуєте менше продукту. Хороша мехдойка виправить цю ситуацію, і ви знову будете "в плюсі".

Що врахувати при виборі доїльного апарату? 

Бажано уважно вивчити характеристики всіх деталей. Починайте з силового вузла (доїльної установки), і потім переходите до елементів молочної лінії — доїльного обладнання.

Доїльна установка

доїльна установка — це силовий вузол пристрою, який складається з двигуна, насоса, ресивера, корпусу і, іноді ряду інших запчастин. Корпус у всіх моделей міцний, відрізняється тільки зовнішнім виглядом, і не грає тут ключову роль. Про інші деталі треба сказати окремо.

Двигуни бувають електричними і паливними. Купити в Чернігові доїльний апарат можна, не обмежуючи себе у виборі: є і ті, і інші моделі. Однак, електричні мехдойки застосовують на фермах частіше. Мото-моделі, які працюють на паливі, потрібні тільки для доїння корів, кіз і овець у відкритому полі.

Є два типи насосів: пластинчато-роторні і мембранні. Мембранні помпи застаріли, і зараз використовуються тільки в пристроях бренду Імпульс — найбюджетніших мехдойках. Недоліків тут багато: вони швидко ламаються, голосно шумлять продуктивність теж бажає кращого. Пластинчато-роторні насоси продуктивні, шумлять менше, а якщо мехдойка масляна, то і зовсім не видають неприємних звуків.

Масляні доїльні апарати в Чернігові стали купувати частіше, адже вони відповідають викликам сучасності. Купуючи масляну мехдойку, ви захищаєте себе від переплат в майбутньому. Сухі апарати виходять з ладу швидше через те, що в них не змащуються маслом запчастини. Це не тільки провокує абразивний знос механізмів, а й стає причиною гучного скреготу під час роботи. Тварин доводиться до цього скреготу привчати.

Конструкція установки може бути моноблочною або модульної. Якщо це моноблок, то насос і двигун — єдина деталь. У цього є плюс: мехдойка більш компактна. Однак, недоліків більше. Якщо зламається одна із запчастин, то її неможливо буде полагодити. Наприклад, через поломку двигуна, доведеться міняти і помпу.

Час від часу в доїльної установки треба міняти лопатки (пластини). Також стежте за станом підшипників і сальників в механізмі силової установки.

Мобільність

Рухливі доїльні апарати кращі для ферми. З ними зручно і швидше, адже досить просто підвезти мехдойку до стійла, щоб почати працювати. Підвозять доїльні апарати на візку або кронштейновому шасі. Обидва варіанти гарні, але візок більш універсальна, а кронштейн згодиться для ферм з великими, просторими доїльними залами.

Купити в Чернігові можна і доїльний апарат з бесколесним каркасом. Однак, тоді доведеться все поголів'я підводити до пристрою вручну. На це погодяться заради економії тільки власники малих господарств, на яких їсти не більше 4 корів.

Інші деталі доїльної установки

Вакуумрегулятор — прилад, який вимірює рівень вакуумного тиску в молочній лінії. Він дозволяє контролювати процес доїння і гнучко управляти мехдойкой. Якщо рівень вакууму критично знижується — це призведе до спадання доїльних склянок. Причиною цього, як правило, стає недостатня герметичність молочної лінії. Занадто високий рівень тиску — теж погано, адже дійкова гума буде занадто сильно передавлює вим'я тварини.

Пульсатор — запчастина, яка визначить і задасть ритм доїння. У Чернігові купити доїльний апарат з регульованим пульсатором просто, хоча ця деталь і не виробляється в Україні. Для цього вибирайте комплектацію "ЄВРО" фірми Damilk. Нерегульовані пульсатори виробляються в Україні, тому коштують менше. Однак, вони менш ефективні, з ними не можна експериментувати, і вони забезпечать виключно синхронне доїння худоби.

Бідон в зборі та обладнання

Останній етап — подивіться на характеристики доїльного обладнання. Особливу увагу слід приділити:

 1. Матеріалу деталей. Шланг, дійкову гуму і патрубки частіше роблять з силікону. Дійкову гуму для корів іноді ще купують гумову, але вона служить не більше 6 місяців, тому поступово поступається позиції дуже стійкого силікону. Колектор, стакани і відро роблять з алюмінію, нержавіючої сталі, комбінованих матеріалів або пластику. Вибирайте краще для вас рішення.
 2. Обсяг колектора. Якщо плануєте обслуговувати кілька тварин одночасно, то варто купити доїльний апарат із збільшеним колектором. Тоді робота піде швидше.
 3. Розміри деталей. Має значення, коли ми говоримо про дійкову гуму та доїльні стакани. Різні моделі підійдуть для різних тварин. Одним комплекти служать для доїння корів; інші — для кіз і овець.

Виробники доїльних апаратів

 • Damilk;
 • Буренка;
 • імпульс;
 • Доярочка;
 • Велес.

Найпопулярніші і якісні мехдойки — Дамілк і Буренка. Дамілк славиться своїми АІД-1,2,3, УІД-10. У 2020 році вийшла також новинка — АІД-10. Це перевірені моделі з високою продуктивністю. З ними приємно працювати, і функціонал таких мехдоєк не поступається імпортним апаратів. Перевага Корівки — наявність мото-двигунів в деяких моделях.

Комплектації доїльних апаратів Damilk: купити в Чернігові

 • "Коза";
 • "Євро";
 • "Нержавійка";
 • "Стандарт";
 • "Комбі";
 • "Пластик";
 • 1-2 бідона;
 • 1, 2 або 4 молочні лінії;
 • Дійкова гума: силікон/каучук

Damilk.ua: де купити доїльний апарат в Чернігові

Оптимізувати роботу на фермі потрібно, тому не варто затягувати з покупкою. У Чернігові купити доїльний апарат ви можете прямо зараз, причому, зробити цю покупку мехдойки за ціною виробника. Подивіться каталог на сайті Damilk, і вибирайте оптимальний для вас апарат машинного доїння.

Оформлення замовлень — онлайн. Якщо хочете, спочатку зателефонуйте на гарячу лінію. Це хороша можливість задати питання консультанту, уточнити моменти, які вас турбують або цікавлять.

Доставка — в будь-яке місто України Новою Поштою. Доступна пересилання товарів Damilk в країни близького зарубіжжя. Заберіть посилку або самостійно прийшовши в офіс Нової Пошти (найближчий до вас), або замовте доставку до дому або офісу. Оплата — післяплатою або банківським переказом.

У Харкові працює сервісний центр Дамілк. Якщо в Чернігові у вас зламався доїльний апарат, то тут його можуть полагодити.

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький.