Купити доїльні апарати в Києві та Київській області
Ціна доїльного апарату в Києві не так вже й велика, а конкуренція на ринку молочної продукції — висока. Це стимулює фермерів купувати сучасні мехдойки, і для цього не потрібно купувати імпортні моделі. Українські компанії, серед яких DaMilk, виробляють мехдойки нового покоління. Вони придатні для обслуговування великого поголів'я, декількох тварин одночасно. Деякі моделі навіть підтримують попарну/послідовну систему доїння. Розповімо докладніше про переваги сучасних доїльних апаратів, особливості вибору моделі, а також про те, де купити доїльний апарат в Києві.
Чомусь таки варто купити доїльний апарат?
Деякі фермери досі доять тварин вручну. Тож не дивно, що у них не залишається шансів в конкурентній боротьбі на ринку. Навіть власники приватних господарств, які розводять дійну худобу чисто для своїх потреб (не на продаж продукту), скаржаться, що обслуговування тварин займає весь їхній час. Цей час можна було б присвятити роботі в городі або в саду, утворення або просто відпочинку.
Машинне доїння переважно для сучасних тваринників. Завдяки мехдойці ви:
- Звільняєте для себе додатковий час. Обслуговувати тварин ви будете в середньому в 3-4 рази швидше, тому що залишився зможете присвятити іншим завданням.
- Бережете сили. Ручне доїння сильно втомлює, особливо, якщо поголів'я численне. Після нього хочеться відпочити, а не працювати далі. Обсяг праці та фізичних зусиль з апаратом машинного доїння зводиться до мінімуму.
- Дбаєте про своє здоров'я. Ручне доїння не тільки енергозатратне, а й завдає шкоди здоров'ю. Доярки в усі часи рано захворювали артритом через щоденного перенапруження пальців.
- Дбаєте про здоров'я тварини, його комфорт і свого прибутку. Якщо корові боляче під час доїння, то вона віддає мало молока. Низька молоковіддача входить у звичку тварини, і ви серйозно втрачаєте в обсязі одержаного продукту. Машинне доїння безпечно, не викликає маститу.
- Економте на робочій силі. Якщо у вас численне поголів'я, то обслужити його самому вручну — майже неможливо. Тому фермери наймають доярок, і витрачають на це більшу частину доходу. Мехдойка — шлях до економії. Працювати зможе один оператор, який буде просто надягати доїльні стакани на дійки тварини.
Як вибрати доїльний апарат і що врахувати?
Вибрати доїльний апарат в Києві нескладно — тут великий вибір. Однак, чим уважніше ви вивчите характеристики моделей, тим ймовірніше, що ви знайдете оптимальну модель для вашого конкретного господарства.
Доїльна установка: продуктивність і тривалість сеансу
Якщо вирішили купити доїльний апарат для домашнього використання в Києві, то спочатку подивіться на продуктивність доїльної установки. Доїльна установка — це силовий вузол, який містить двигун і насос. Для приватного господарства Києва та області — 5-7 тварин за один сеанс цілком достатньо. Такі завдання потягне, наприклад, Damilk АИД-1. Якщо ферма крупніше, то стане в пригоді АИД-10, який за сеанс отримає молоко майже з 20 корів або 100 кіз/овець.
Тривалість сеансу варіюється. У найпримітивніших моделей — 40 хвилин. У сучасних — 2 години.
Коли плануєте купити доїльні апарати в Києві, в більшості випадків вам будуть потрапляти моделі з пластинчато-роторним насосом. У сучасному тваринництві — це загальноприйнятий стандарт. Тільки в тому випадку, якщо ви шукаєте максимально бюджетне рішення, можете задуматися про мехдойки з мембранної помпою Імпульс. У них низька продуктивність, вони багато шумлять, але 3-4 корови за сеанс обслужать.
Шасі або безколісний каркас
Конструкція шасі впливає на мобільність доїльної установки. Апарат з безколісним каркасом не вийде з комфортом переміщати з місця на місце. Хіба що переносити. В такому випадку тварин підводять до мехдойке вручну — це забирає багато часу і сил, особливо, якщо тварина пручається.
Українські доїльні апарати в Києві частіше оснащують шасі-візком. Воно відмінно підходить і для роботи всередині приміщення, і для роботи на вулиці. Якщо ферма облаштована, то має сенс купити в Києві доїльний апарат з кронштейновим шасі.
Інші елементи установки
Якщо ви купили масляний доїльний апарат, то в комплекті установки буде також маслянка. Маслянка — це ємність, в яку заливають індустріальне масло. Бажано, щоб контейнер був міцним і містким.
Вакуумрегулятор — важливий для управління мехдойкою прилад. Під час роботи дивіться на показники, які видає вакуумрегулятор. Ви вчасно помітите, якщо рівень вакуумного тиску впаде або підскочить занадто високо.
У корпусі силової установки є спеціальна ємність-ресивер. Це приймач для рідини, яка виробляється під час роботи. Без ресивера вода напряму потрапляє в насос, і це робить продовження сеансу неможливим. Великий також ризик, що мехдойка і зовсім зламається. Об'ємний ресивер захистить від подібних колапсів, але для цього його треба спустошувати після кожного сеансу. Для цього знімають заглушку, і перевертають корпус.
Молочна лінія
Молочна лінія складається з двох елементів: доїльного відра в зборі та доїльного павука. Доїльний павук безпосередньо підключають до вимені тварини. Для цього на доїльні стакани надягають дійкову гуму. Дійкова гума стискається, м'яко здавлює дійки та м'які тканини тварини, провокуючи молоковіддачу. Продукт випливає в доїльний стакан, а потім в колектор. Якщо це доїльний апарат для дрібної рогатої худоби, то в колекторі нема потреби. Приймач продукту не потрібен, адже обсяги молока у кіз і овець не такі великі.
Комплектів доїльного обладнання у доїльного апарату може бути кілька. Деякі тваринники спеціально купують додаткові комплекти, щоб прискорити процес доїння, отримувати більше продукту в стислі терміни.
Дійкову гуму роблять з "чорної" (каучукової) або силіконової гуми. Каучук прослужить 6 місяців, а силікон — два роки. Силікон також м'якше і менш травматичний для дійного худоби. Однак, каучук ще іноді вибирають з метою економії.
Комплектації доїльних апаратів Damilk: купити в Києві
- Damilk "КОЗА". Для доїння дрібної рогатої худоби. З силіконової дійкової гумою, безколекторним молочної лінією, підібраним для овець і кіз доїльним павуком.
- Damilk "Євро". З регульованим турецьким пульсатором. Апарат дозволить задіяти на фермі попарно або послідовну системи доїння. Це можливість відійти від менш ефективної синхронної системи, яка не провокує рясну молоковіддачу.
- DaMilk "Нержавійка". З доїльними стаканами з нержавіючої сталі, які відомі довговічністю. Є аналогічні комплекти "Пластик", "Комбі".
- Доїльні апарати з декількома комплектами доїльного обладнання (2 або 4 молочні лінії) або 1-2 доїльними бідонами.
Damilk.ua: де купити доїльний апарат в Києві
Ви можете купити доїльний апарат в Києві, ціна якого названа виробником. Тобто без якихось переплат перекупникам. Широкий асортимент пропонує, наприклад, харківська компанія DaMilk: вибирайте моделі АІД-1,2,3, УІД-10, АІД-10. "Десятий" АІД — зовсім нова мехдойка з підвищеною продуктивністю. Тут є не тільки можливість купити недорого доїльний апарат в Києві, а й інша сільськогосподарська техніка: сепаратори, олійниці, окремі запчастини та витратні матеріали.
Посилки доставляють по всій Україні та в країни ближнього зарубіжжя. Компанія-перевізник: Нова Пошта. Доступна післяплати (купуйте додатковий, коли будете забирати посилку) і кур'єрської доставки до дверей офісу, ферми або приватного будинку. Ціни доїльних апаратів в Києві вказані на сайті DaMilk. Тут же ви можете оформити заявку на покупку. Якщо виникнуть питання, дзвоніть на гарячу лінію, щоб зв'язатися з консультантом.
Доставка
Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький.