Доїльний апарат: купити в Хмельницькому
Доїльний апарат для кіз або для корів — агрегат для доїння молочної худоби. Незамінний на молочних фермах, яких досить багато в Україні, та в Хмельницькій області зокрема. Машинне доїння спрощує роботу твариннику, зменшує обсяги ручної праці. Апарат також допомагає збирати надій швидше, не шкодить здоров'ю тварин.
Що врахувати при виборі доїльного апарату?
Коли вибираєте доїльний апарат в повній комплектації, то враховувати треба характеристики та силової установки, підвісного обладнання. Це допоможе підібрати пристрій для ферми або невеликого приватного господарства.
Тип пристрою
Вибрати можна доїльний апарат двох видів: сухий або масляний. У масляних доїльних апаратах запчастини установки змащуються спеціальним маслом. У сухих моделей такої переваги немає.
- Масляні доїльні апарати. Служать довше на 2-3 роки, в порівнянні з сухими. Майже не шумлять. Рідше доводиться відвозити установку в сервісний центр, і рідше треба міняти доїльне обладнання. Не можна включати або просто зберігати при мінусовій температурі на вулиці.
- Сухі мехдойки. Служать менше, частіше ламаються, шумлять. Однак, коштують дешевше, невибагливі до умов зберігання. Працюють навіть при мінусовій температурі. До шуму тварин можна привчити за 1-2 тижні.
Продуктивність
Самі бюджетні доїльні апарати досягають низьких показників продуктивності: 1-3 корів за 40-60 хвилин роботи. Це теж полегшує роботу фермера, але підходить лише для невеликих господарств. Пристрої потужніші працюють 60-80 хвилин, і за цей час обслуговують близько 7-8 корів або 20-30 кіз. Цього вже достатньо для невеликої ферми. Останні ж моделі, "десятки" АІД-а та УІД-а, можуть працювати дві години без перерви, і обслуговують за цей час до 20 голів великої рогатої худоби. Якщо підключити додаткову молочну лінію — ви підвищите продуктивність в два рази.
Конструкція шасі
Вигідніше купити доїльний апарат в Хмельницькому з рухомим шасі. Такий пристрій допоможе вам швидко обслуговувати все поголів'я. Вам не доведеться вручну підводити кожна тварина до стаціонарної установки, хоча стаціонарні доїльні апарати є більш бюджетними.
Є два види рухливих шасі: кронштейнове та візок. Кронштейнове шасі допоможе, якщо у вас облаштована ферма. Якщо ж ви працюєте не тільки всередині корівника або доїльного залу, але також обслуговуєте тварин у дворі (або відкритому полі), то з кронштейновим шасі буде незручно. Найбільш універсальний варіант — це візок.
Вид пульсатора і система доїння
Система доїння безпосередньо впливає на молоковіддачу тварин. Якщо ви будете використовувати загальноприйняту в Україні синхронну систему, то підвищити молоковіддачу не вдасться. Однак, ви заощадите гроші — нерегульовані пульсатори для синхронної системи дешевше.
Попарна та почергова системи прийняті в країнах з розвиненим тваринництвом за еталон. Вони найбільш повно імітують природне годування. Це допомагає тварині розслабитися, та віддавати більше молока за один сеанс.
Підвісне обладнання (доїльний павук)
Важливо враховувати матеріал запчастин. В доїльних апаратах частіше використовують полікарбонат, поліпропілен, нержавійку та алюміній. Ці матеріали екологічно безпечні, що не окислюються через лактози, а також їх легко промивати від молочних патьоків.
Дійкова гума — це особливо важливий расходник, адже він контактує з вим'ям тварини. Термін експлуатації розхідники, а також її пружність, залежать від матеріалу. Каучукова дійкова гума дешевше силіконової, але вона зношується за 6 місяців, а також може доставляти тварині дискомфорт.
Виробники та моделі доїльних апаратів
В Україні добре налагоджено виробництво доїльних апаратів, тому не обов'язково купувати імпортну модель. Є перевірені вітчизняні фірми: Дамілк, Імпульс, Велес, Буренка і інші. Доїльні апарати в Хмельницькому затребувані, тому купити їх тут можна навіть не виходячи з дому, просто в режимі онлайн.
Найпродуктивніші доїльні апарати в різних комплектаціях пропонує харківська компанія Дамілк. Тут ви знайдете доїльні апарати АІД-1,2,3, УІД-10. На ринку вже з'явився апарат нового покоління - Дамілк АІД-10. Дивіться на маркування комплектації: "Коза", "Комбі", "Пластик", "Нержавійка", "Євро". Різні комплекти допоможуть в досягненні різних сільськогосподарських завдань на молочній фермі.
Рекомендації по експлуатації
Якщо використовувати доїльний апарат правильно, і слідувати рекомендаціям - мехдойка прослужить довше. Вам доведеться менше витрачати коштів на ремонт, заміну деталей і витратних матеріалів, а також покупку нової установки. Серед найбільш важливих рекомендацій:
- Продаються спеціальні йоржі для очищення доїльного обладнання. Їх треба купити, тому що без спеціального інвентарю ви не зможете очистити віддалені ділянки, наприклад, молочного рукава. У йоржів різну кількість робочих поверхонь, різна довжина і ширина. Продаються вони в комплекті, який складається з йоржів для дійкової гуми, колектора, патрубків, доїльних склянок і т.і.
- Перевіряйте стан деталей і витратних матеріалів. Особливо, якщо апарат почав барахлити, або в молочній лінії слабо підтримується вакуум. Причина може полягати в порваному ущільнювачі, абразивному зносі дійкової гуми, шлангів або доїльних склянок. Зниження продуктивність установки часто виникає в результаті видалення лопаток доїльного апарату.
- Якщо ви купили доїльний апарат масляного типу, то не забувайте вчасно заливати змазує матеріал в маслянку. Також не включайте його взимку на вулиці, так як через холод масло застигає.
- Час від часу відвозять доїльний апарат в сервісний центр.
- Не намагайтеся використовувати доїльний апарат для корів для доїння дрібної рогатої худоби. Доїльні апарати "Коза", в свою чергу, не підійдуть для великої рогатої худоби.
- Коли ви закінчили сеанс доїння, треба відразу вилити воду з ресивера. Якщо контейнер переповниться конденсатом, то рідина потрапить в насос. Це стане причиною серйозної поломки. Якщо конструкція агрегату моноблочна, то доведеться змінювати всю доїльних установку.
Де купити доїльні апарати в Хмельницькому?
Щоб доїти корів, кіз і овець було легше, ми рекомендуємо купити доїльний апарат для корів або кіз. Мехдойка не тільки прискорить доїння, а й захистить молоко від забруднень, а тварин від маститу та інших захворювань молочної залози. Якісні доїльні апарати вітчизняного виробництва є в інтернет-магазині DaMilk. Тут купити доїльний апарат можна в Хмельницькому і інших містах України. Ціна доїльних апаратів — від виробника. Українські фермери купують тут також сепаратори та олійниці, окремі запчастини та витратні матеріали на сільгосптехніку. В інтернет-магазині можна також подивитися відгуки на різні моделі доїльного обладнання.
Оформляйте замовлення, додавши товар у кошик на сайті. Оплата можлива банківським переказом або післяплатою. Посилку доставлять за вказаною вами адресою Новою Поштою. Менеджери інтернет-магазину приймають замовлення з усієї України, а також країн ближнього зарубіжжя. Тарифи за доставку виставляє компанія перевізник. Вони залежать від ваги покупки, дальності перевезення та крихкості товару.
Доставка
Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Донецьк.