Доїльні апарати Донецьк

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
    10 900 ₴
  2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
    19 510 ₴
  4. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
    11 550 ₴
  5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
    11 500 ₴
  7. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
    14 250 ₴
  8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
    10 800 ₴
  9. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
    10 650 ₴
  10. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10  "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
    13 650 ₴
  11. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
    11 500 ₴
  12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
    10 200 ₴
  13. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
    9 850 ₴
  14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
    13 450 ₴
  15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
    12 000 ₴
  16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
    10 850 ₴
  17. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
    12 650 ₴
  18. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
    12 850 ₴
  19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
    11 760 ₴
  20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
    11 000 ₴
  21. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
    19 250 ₴
  22. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
    12 160 ₴
  23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
    18 350 ₴
  24. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
    19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати в каталозі Дамілк: купити в Донецькі

Доїльний апарат для кіз або для корів — незамінний пристрій для приватних господарств або ферм, на яких розводять молочну худобу. Машинне доїння робить роботу фермера простіше, звільняє його від ручної праці. Апарат також допомагає збирати надій швидше, не шкодить здоров'ю тварин. Ви можете купити доїльний апарат в Донецьку, звернувшись за допомогою в інтернет-магазин Дамілк.

Чим доїльний апарат відрізняється від доїльної установки?

Доїльні апарат складається з двох частин. У першій, доїльної установки, вакуум створюється завдяки насосу. У другій, доїльному обладнанні, вакуумне середовище підтримується, щоб молоко з вимені транспортувалося в доїльне відро.

Ви можете купити як доїльну установку, так і доїльний апарат в Донецьку. Однак, вибираючи доїльний апарат — ви обираєте повний комплект. Тобто, працювати можна відразу ж. Якщо виберете доїльну установку, то потрібно буде ще докупити обладнання, щоб підключати його до тварин.

Бувають випадки, коли доїльну установку купують через поломку старого силового вузла. Припустимо, залишилося попереднє доїльне обладнання, і воно все ще придатне до роботи. Щоб не витрачати гроші на ще один комплект, можна замінити лише силовий вузол, який вийшов з ладу, а обладнання використовувати старе.

Що врахувати при виборі доїльного апарату?

Коли вибираєте доїльний апарат в повній комплектації, то враховувати треба характеристики силової установки і підвісного обладнання. Це допоможе підібрати пристрій під потреби вашої ферми або невеликого приватного господарства.

Вид мехдойки

Є два основних види доїльних апаратів: масляні і сухі. Передовими вважають масляні мехдойки, адже вони рідше ламаються, працюють плавно і без шуму. Однак, вони коштують трохи більше, для їх експлуатації треба регулярно закуповувати індустріальне масло, та й взимку їх включають лише всередині приміщення. Якщо включити його на вулиці, то масло застигне, та агрегат перестане працювати; є навіть ймовірність серйозної поломки.

Продуктивність

Найпотужніші апарати можуть за сеанс обслужити близько 30 корів, якщо використовувати кілька молочних ліній. Однак, не для кожної тваринницької молочної ферми потрібні такі показники. Якщо у вас всього 5 корів, то краще вибрати доїльний апарат скромніше. Це допоможе вам не переплачувати, але досягти потрібного ефекту.

У Донецьку купити доїльний апарат нескладно, яка б продуктивність вам не була потрібна. Тут можна замовити і скромний Імпульс, який без перерви працює 40 хвилин, і обслуговує тільки 3-4 голови, і останні моделі АІД-10, УІД-10.

Конструкція шасі

Вивчаючи каталог, ви можете вибрати кронштейнове шасі, візок або безколесний каркас. Третій варіант найбільш бюджетний, але зручностями він не відрізняється. До такого апарату тварин доведеться підводити вручну, що зручно тільки в тому випадку, коли у вас на фермі зовсім невелике поголів'я.

Кронштейнове шасі зручне і гнучке. Керувати таким апаратом дуже легко. Однак, воно підійде для облаштованих ферм з просторим доїльним залом. Якщо часто доводиться доїти тварин на вулиці, то візок стане кращим рішенням.

Вид пульсатора і система доїння

Існує два види пульсаторів: регульовані і нерегульовані. Можливості нерегульованих пульсаторів обмежені. Ви не зможете виставляти відповідний вам ритм доїння, і у вас не вийде випробувати попарно систему доїння корів і послідовну систему доїння кіз / овець. Однак, тільки їх виготовляють в Україні.

Компанія DaMilk купує у Туреччині регульовані пульсатори, щоб українці вводили на своїх фермах європейські стандарти доїння. Така система ефективніша; вона схожа на природне годування теляти, тому тварина спокійно реагує на доїння, і віддає більше молока. Вибір регульованого пульсатора поступово принесе свої плоди, і ви будете отримувати більше харчового продукту за один раз.

Підвісне обладнання (доїльний павук)

Доїльний павук - це елемент молочної лінії, підключають до вимені тварини. До її складу входять: колектор в зборі, патрубки, стакани, дійкова гума. Іноді додатково використовують затискачі для соскової гуми та заглушки для доїльних склянок.

Комплект доїльного обладнання включає в себе також основний шланг, перехідники та бідон. Всі ці елементи молочної лінії безпосередньо контактують з молоком, тому дуже важливо правильно підбирати матеріал. Саме за цією частиною апарату також необхідний регулярний догляд: очищення обладнання від патьоків і інших забруднювачів.

Виробники і моделі доїльних апаратів

Українські доїльні апарати використовують і використовували не тільки в Донецьку і інших українських містах. У країнах ближнього зарубіжжя АІД та УІД давно відомі високою продуктивність та комфортною роботою. Зараз в Донецьку популярні також інші українські бренди доїльних апаратів: Буренка, Велес, Імпульс, Доярочка.

Найширший модельний ряд пропонує компанія DaMilk. Тут ви знайдете апарати з маркуванням АІД в різних зборах. Купити на сайті ви можете комплектації "ЄВРО", "Коза", "Нержавійка", "Комбі", "Стандарт" та інші. Доступні комплекти з 2-4 молочними лініями або двома бідонами.

Рекомендації по експлуатації

  1. Рідина з ресивера виливайте після кожного сеансу. Якщо в ємності збереться багато конденсату, підвищується ймовірність поломки пристрою.
  2. Регулярно доливайте масло в маслянку, якщо змазує матеріал закінчується. Якщо купили сухий доїльний апарат — дайте тваринам звикнути до його шуму.
  3. Очищайте запчастини, які контактували з молоком, від патьоків і бруду. Роблять це після кожного сеансу доїння. Бажано купити спеціальний інвентар для очищення доїльного обладнання — набір йоржиків.
  4. Час від часу перевіряйте стан витратних матеріалів та запчастин. Якщо знайшли якісь пошкодження — замініть деталь самі або відвідайте сервісний центр. Міняти самостійно краще тільки витратні матеріали. Більш складні деталі краще довірити фахівцеві.
  5. Навіть якщо апарат справний, іноді приїжджайте в сервісний центр, щоб потім не переплачувати за лагодження прихованих поломок.
  6. Не намагайтеся використовувати доїльні апарати з маркуванням "Коза" для доїння корів. І навпаки. Для кожної тварини — свій апарат зі своїм підбором доїльного обладнання.

Де купити доїльні апарати в Донецьку?

Ви можете купити доїльний апарат в Донецьку просто відвідавши найближчий ринок сільськогосподарської техніки або профільний магазин. Але зараз можна обійтися без довгих блукань по ринках; можна взагалі не виходити на вулицю, щоб купити хорошу мехдойку. Широкий асортимент пропонує інтернет-магазин DaMilk. Тут жителі Донецька і області купують доїльні апарати за ціною виробника. Представлені в каталозі АІД-1, АІД-2, АІД-3, УІД-10 і АІД-10 в різних зборах.

Посилку доставлять в будь-яке місто України, включаючи Донецьк. Доїльний апарат ви зможете використовувати вже через тиждень після оформлення замовлення. Можливі доставки в країни ближнього зарубіжжя: Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану та інших. Оплата — наложеним платежем (післяплатою), адже доставляють посилки Новою Поштою. Можлива доставка і оплата банківським переказом коштів.

У Харкові відкрито сервісний центр Дамілк, де усувають поломки доїльних апаратів будь-якої складності.

 

Доставка

Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький.