Доїльні апарати Дніпро

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
    10 900 ₴
  2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
    19 510 ₴
  4. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
    11 550 ₴
  5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
    11 500 ₴
  7. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
    14 250 ₴
  8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
    10 800 ₴
  9. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
    10 650 ₴
  10. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10  "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
    13 650 ₴
  11. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
    11 500 ₴
  12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
    10 200 ₴
  13. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
    9 850 ₴
  14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
    13 450 ₴
  15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
    12 000 ₴
  16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
    10 850 ₴
  17. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
    12 650 ₴
  18. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
    12 850 ₴
  19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
    11 760 ₴
  20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
    11 000 ₴
  21. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
    19 250 ₴
  22. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
    12 160 ₴
  23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
    18 350 ₴
  24. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
    19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати в каталозі Дамілк: купити в Дніпрі

У багатьох областях України сильно розвинене молочне тваринництво, тому купити доїльний апарат в Дніпрі — це гарна ідея, якщо у вас є своя ферма. Мехдойки бувають різними, та в інтернет-магазині Дамілк ви знайдете моделі під велику та малу рогату худобу, численне та невелике поголів'я. 

Доїльний апарат і доїльна установка: в чому різниця?

На тваринницьку ферму варто купити або доїльну установку, або апарат в повному зборі. Відмінність між ними — повнота комплекту. Вибираючи доїльний апарат, ви отримуєте мехдойку, яка повністю готова до використання. В комплекті є також доїльний бідон, і доїльний павук. Доїльна ж установка — це лише силовий вузол, який складається з ротора, насоса, а також шасі, ресивера та, іноді, маслянки.

Одного силового вузла недостатньо, щоб почати доїти тварин. Потрібна молочна лінія, щоб обслуговувати тварин. Агрегат буде готовий до роботи, коли ви доповните його комплектацію:

  • молочними рукавами та патрубками;
  • колектором;
  • дійковою гумою;
  • доїльними стаканами;
  • гумовими куточками та перехідниками.

Окремо упаковку купують в двох випадках: коли хочуть зібрати комплект на свій розсуд, і коли у тваринника залишився старий, але справний комплект деталей молочної лінії.

Як правильно вибирати доїльний апарат?

Ви виберете оптимальний доїльний апарат, якщо розбираєтеся в конструкції мехдойки. Не потрібно бути досвідченим фахівцем-інженером, але варто розрізняти типи пристрою та системи доїння, вміти розраховувати потрібну продуктивність, підбирати запчастини з найоптимальніших матеріалів. Детальніше про основні характеристики.

Тип пристрою

Є два типи доїльних апаратів: масляні та сухі. Масляну модель доїльного апарату варто купити в Дніпрі, якщо ви:

  • хочете продовжити термін експлуатації агрегату;
  • бажаєте уникнути покупки гучної установки;
  • не хвилюєтесь через додаткові витрати на придбання масла.

Суха мехдойка — ваш варіант, якщо:

  • хочете заощадити на покупці та експлуатації;
  • готові витратити час на привчання тварин до шуму мехдойки;
  • плануєте обслуговувати тварин на вулиці навіть в холодну пору року.

Продуктивність

Чим більше корів/кіз/овець обслуговує апарат за один сеанс — тим краще. Однак, не завжди треба вибирати найпотужнішу мехдойку. Висока продуктивність не потрібна, якщо у вас менше 7 тварин на фермі. Хіба що, в найближчому майбутньому ви плануєте розширення поголів'я.

Залежить продуктивність від двох факторів: потужності доїльної установки, а саме вакуумного насоса та мотора, а також від кількості молочних ліній. До найпростіших доїльних установок підключають лише одну молочну лінію. До більш сучасних моделей — дві та більше.

Конструкція шасі

Коли поголів'я нечисленне, то не завжди потрібно переміщувати установку з місця на місце. Бувають ситуації, коли простіше підвести худобу до мехдойки, ніж навпаки. Та й установка без шасі коштує дешевше, тому це чудовий спосіб заощадити.

Якщо ж ферма у вас досить велика, то легше відразу купити мобільний доїльний апарат. У Дніпропетровську є можливість купити доїльні апарати з кронштейновим шасі або візком. Кронштейновое шасі зручне, коли корівник облаштований і просторий. Якщо місця не так багато, а також тварин доводиться обслуговувати на вулиці, то візок — більш доречне рішення.

Вид пульсатора та система доїння

У молочному тваринництві виділяють три системи доїння: синхронну, попарну та почергову. Синхронна — базова. Якщо ви вибираєте її, то дійки тварин будуть здавлюватися одночасно. Це дискомфортно для тварини, тому молоковіддача буде нижче. Зате для цього вистачить нерегульованого пульсатора.

Попарна та почергова — сучасні методи. Дійки в такому випадку стискаються по черзі, від чого тварина почуває себе більш комфортно. Шукайте "Євро" моделі мехдойки, якщо плануєте вводити європейські стандарти на свою молочну ферму.

Підвісне обладнання (доїльний павук)

Підвісне обладнання до доїльного апарату часто купують окремо, хоча в комплектах агрегатів Дамілк воно є з самого спочатку. Відрізняється за кількома критеріями:

  • матеріал деталей;
  • розмір деталей;
  • конструкція молочної лінії;
  • функціонал.

Для більшості елементів підвісного обладнання (колектор, стакани та ін.) використовують алюміній, нержавіючу сталь або пластик. Для шлангів і дійкової гуми — силікон. Найбільшу бюджетну дійкову гуму також виробляють з каучуку, який служить 6 місяців, але й коштує недорого.

Розмір деталей впливає на те, для якого типу тварин підійде доїльний павук. Компактні склянки та дійкова гума підходять для дрібної рогатої худоби, а стандартні деталі призначені для доїння корів. Впливає вибір тваринного також на конструкцію молочної лінії. Так, доїльний апарат для кіз продають без колектора та лише з двома доїльними стаканами.

Виробники та моделі доїльних апаратів

Ви можете купити імпортні та вітчизняні доїльні апарати в Дніпропетровську. Імпортна модель якісна, але дуже дорога. Якби українські мехдойки поступалися в якості, то мало б сенс переплачувати за мехдойку. Але у нас є чимало виробників, які виробляють якісні мехдойки:

  • Damilk;
  • Буренка;
  • Велес;
  • імпульс;
  • та інші.

Найсучасніші мехдойки — це Дамілк і Буренка. Решта актуальні в тому випадку, якщо ви хочете заощадити.

Рекомендації по експлуатації

  1. Бережна експлуатація — запорука довговічності мехдойки. Це стосується як сухих, так і масляних моделей. У першому випадку треба частіше перевіряти стан деталей і витратних матеріалів: лопаток доїльного апарату (пластин), двигуна, насоса і муфти (якщо це модульна конструкція, а не моноблок). Основний ж засіб догляду за масляною мехдойкою — це регулярна заміна індустріального масла. Підійде звичайна "веретенка".
  2. Після кожного сеансу треба очищати доїльне обладнання. Для цього потрібен спеціальний підбір йоржиків. Швидше за все, їх ви зможете купити там же, де купили доїльний апарат в Дніпропетровську. Є окремі йоржики для дійкової гуми, склянок, патрубків, шланга. Додайте теплої води, і вам без складнощів вдасться очистити обладнання від патьоків молока та інших забруднювачів.
  3. Якщо апарат почав працювати гірше, та вакуум підтримується слабо, краще не затягувати час. Спочатку перевірте стан прокладок-ущільнювачів і пластин. Якщо вони потерлись — замініть їх. Якщо слідів абразивного зносу немає, то проблема серйозніша, і варто поїхати в сервісний центр.

Де купити доїльні апарати в Дніпропетровську?

Доїльні апарати в Дніпропетровську та області можна купити в інтернет-магазині Дамілк. Це сайт виробника доїльних апаратів, тому ви отримаєте можливість заощадити, та отримати якісний агрегат з можливістю сервісного обслуговування.

Оформлення замовлення — на сайті в режимі онлайн. Посилку доставлять Новою Поштою з харківського складу. У Харкові також є сервісний центр Damilk.

Вибрати можете перевірені моделі АІД-1,2,3, або більш нові та потужні АІД-10, УІД-10. Якщо такий доїльний апарат купити в г Дніпро (Дніпропетровськ), то ви отримаєте максимум можливостей для розвитку своєї молочної фірми та оптимізації роботи.

 

Доставка

Доїльні апарати Харківдоїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Одеса, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький, доїльні апарати Донецьк.