Доїльні апарати в каталозі Дамілк: купити в Полтаві
Актуальне питання: де купити доїльний апарат в Полтаві. Тут багато молочних ферм, а ручне доїння безнадійно залишилася в минулому. Щоб витримувати конкуренцію, та не витрачати зайвих сил, тваринникам потрібна якісна мехдойка. В Україні є широкий вибір доїльних апаратів високої якості, та купити в Полтаві можна ці моделі через інтернет-магазин Damilk.
Що врахувати при виборі доїльного апарату?
Враховуйте характеристики доїльної установки: продуктивність, стійкість, частоту пульсацій і систему доїння. Також зверніть увагу на властивості доїльного обладнання. Дуже важливо ретельно підбирати матеріал дійкової гуми та доїльних склянок, обсяг колектора.
Тип пристрою
Спочатку потрібно визначитися, чи хочете ви заощадити, або купити найбільш потужний апарат. Найпотужніші та найбільш довговічні мехдойки — масляні. Однак, ціна доїльних апаратів масляного типу в Полтаві вище, ніж моделей сухих. Їх конструкція складніше, та вимагає установки додаткових деталей. Та й обслуговувати їх складніше. Доводиться вкладати кошти в покупку масла, а також обладнати корівник або доїльний зал для доїння взимку. При холодних температурах масляні мехдойки включати не можна, так як масло може застигнути.
Продуктивність
В роботі вакуумної установки треба робити перерви. Їх частотність залежить від потужності мехдойки. Для агрегатів побутового класу нормальний показник — 40-60 хвилин. Більш продуктивні мехдойки — до двох годин. За дві години можна обслужити до 17-18 корів і в три рази більше кіз або овець.
Конструкція шасі
Важлива характеристика мехдойки — її шасі. Є три варіанти: безколесний каркас, кронштейнове шасі та візок. Перший варіант найбільш бюджетний, і зустрічається лише в малопродуктивних мехдойках. Якщо поголів'я невелике, то і перевозити пристрої з місця на місце, як правило, не доводиться.
Мобільні доїльні апарати дорожче, але користуватися ними зручніше. У будь-який момент можна перевезти апарат до іншого стійла, та обслужити тварину. Кронштейнове шасі підійде для облаштованих приміщень. Це може бути доїльний зал або корівник, в якому багато простору та є стійла. Візок — рішення універсальне. Підійде навіть для доїння тварин у відкритому полі.
Вид пульсатора і система доїння
У сучасному тваринництві є три системи доїння: попарна, почергова та синхронна. Раніше в Україні масово використовували синхронну систему, тому в Полтаві купити можна було лише доїльний апарат з нерегульованим пульсатором.
У нас в країні до цих пір не виробляють регульовані пульсатори. Однак, компанія Дамілк купує пульсатори з Туреччини, та додає їх в комплект свого пристрою. Як результат, в Полтаві можна купити доїльний апарат, що підтримує попарну та почергову системи. Саме вони визнані "європейським стандартом", тому рекомендуються для сучасних молочних ферм.
Підвісне обладнання (доїльний павук)
Доїльний павук — це конструкція, яка безпосередньо кріпиться до вимені тварини завдяки вакуумному тиску. Складається з дійкових гум (4 для корів, 2 для кіз), доїльних склянок (аналогічно), шлангів і патрубків, колектора в зборі.
Важливо враховувати розміри обладнання. Для кіз і корів використовують різні доїльні стакани. Другий за значенням фактор — матеріал. Краще обладнання роблять з нержавійки, та воно може служити багато років. Пластик та алюміній менш надійні, хоча впевнено справляються зі своїми завданнями.
Виробники та моделі доїльних апаратів
В Україні є давні традиції виробництва доїльних апаратів. Ще за радянських часів АІД-1 користувався популярністю не лише в Полтаві та інших частинах України, але також і за кордоном: в Білорусі, Росії, Казахстані, Молдові та інших країнах. Зараз харківська компанія Damilk удосконалила АІД до нових моделей. Спочатку з'явилися АІД-2 і АИД-3, а зараз у продажу вже є найпотужніша мехдойка з цієї лінії — АІД-10.
Великою популярністю у нас в країні також користуються мехдойки від брендів Буренка, Доярочка, Велес та Імпульс. Велес та Імпульс — найдешевші варіанти, які підійдуть для малих приватних господарств. Буренка — універсальне рішення, якщо ви обслуговуєте тварин у відкритому полі. Саме ця фірма виготовляє мехдойки з паливним двигуном.
Чому доїльні апарати та доїльні установки продають окремо?
Доїльний апарат — це мехдойка в повному зборі. Тут є всі елементи: силовий вузол, молочна лінія, бідон для збору продукту. Не завжди фермери хочуть купувати весь комплект, тому Damilk пропонує купити лише частину апарату. Доїльна установка — це силовий вузол без молочної лінії, підвісного обладнання. Якщо стара установка зламалася, а доїльний павук робочий, то можна замінити лише частину мехдойки, і не витрачати зайві гроші.
Іноді фермери прагнуть зібрати свій особистий комплект доїльного апарату. Цілі у цього різні: економія або підбір оптимальних запчастин під конкретні завдання. В такому випадку теж купують доїльну установку окремо, а потім докуповують обладнання під неї.
Кожна модель доїльного апарату Дамілк пропонує різні характеристики доїльних установок. Всього є кілька моделей: АІД-1, АІД-2, АІД-3, АІД-10 та УІД-10. Решта відмінностей — виключно в комплектації доїльного обладнання. Звідси і виходять комплекти "ЄВРО", "Коза", "Пластик" та інші.
Експлуатація
Коли ви купили саму доїльних установку та доїльне обладнання, то можна приступати до роботи. Якщо це сухий доїльний апарат, то спочатку привчить тварин до шуму його двигуна. Якщо масляний — можете відразу підключати склянки до вимені, та вводити на фермі машинне доїння.
Перед тим, як надягати на вим'я тварини склянки, трохи промочить його вологою ганчіркою. Зробити це потрібно також тоді, коли будете знімати склянки з корови/кози.
Після сеансу доїння обов'язково треба прочистити доїльне обладнання від бруду та патьоків молока. Це роблять спеціальними йоржиками, які дотягуються навіть до найвіддаленіших ділянок патрубків, шлангів та інших елементів молочної лінії. Також для якісного очищення використовують теплу воду та, рідше, спеціальні миючі засоби.
Якщо бачите, що апарат машинного доїння працює не так, як повинен, то спочатку перевірте його стан самі. Можливо, проблема не така вже і велика — досить замінити ущільнювач або замінити якийсь елемент доїльного обладнання. Також зноситься можуть пластини в насосі доїльного апарату. Якщо проблема-таки не в цьому, то відвезіть пристрій в сервісний центр. Послуги з ремонту доїльних апаратів надають в сервісному центрі Дамілк (Харків).
Де купити доїльні апарати в Полтаві?
Купити доїльний апарат в Полтаві та Полтавській області можна за ціною виробника. Для цього треба зайти на сайт компанії Дамілк, і вибирайте модель. Є сенс купити вітчизняну мехдойку, адже вона дешевша за імпортну, але не сильно поступається в якості, довговічності та надійності.
Доставка — по всій Україні Новою Поштою. Можлива доставка до дверей вашого будинку/господарства/офісу. Оплата — банківським переказом або післяплатою (наложеним платежем) під час отримання посилки.
Якщо виникнуть питання, то зателефонуйте на гарячу лінію DaMilk. Вам допоможуть консультанти. З ними також можна договорити про покупку доїльного апарата не з Полтави чи іншого міста України, а з країн ближнього зарубіжжя.
Доставка
Доїльні апарати Харків, доїльні апарати Дніпро, доїльні апарати Львів, доїльні апарати Полтава, доїльні апарати Вінниця, доїльні апарати Херсон, доїльні апарати Тернопіль, доїльні апарати Хмельницький, доїльні апарати Донецьк.