Новини та статті

ddsadsa

11 січня 2020 Робота доїльного апарату. Принцип, пристрій. Види. Робота доїльного апарату. Принцип, пристрій. Види.

Доїльний апарат в наші дні - це незамінна річ на будь-якому молочному господарстві. Важко собі навіть уявити потужне підприємство з виробництва молочних продуктів, на якому до цих пір не задіяні механічні доїльні установки.

Читати повністю
11 січня 2020 ТОП-5 кращих доїльних апаратів для кіз  ТОП-5 кращих доїльних апаратів для кіз

Іноді вибрати кращий доїльний апарат для кіз не так просто, як здається на перший погляд. На вітчизняному ринку представлено багато варіантів різних моделей і конструкцій хорошої якості.

Читати повністю
11 січня 2020 Де купити доїльний апарат? Де купити доїльний апарат?

Якщо ви вирішили придбати доїльний апарат вперше в житті, і до цього ніколи не стикалися з питанням його вибору, то у вас можуть виникнути деякі труднощі.

Читати повністю
11 січня 2020 Будова доїльного апарату Будова доїльного апарату

Доїльний апарат - це апарат для механічного доїння корів, кіз і овець. Обладнання забезпечує двотактне доїння шляхом стиснення і розстиснення соска, завдяки чому створюється ефект ручного доїння. Більш докладно про будову доїлки і про те, як вона працює, ми розповімо в цій статті.

Принцип роботи доїльного апарата

В роботі доїльного апарата немає нічого складного: поки в підсосковій камері підтримується низький тиск, в міжстінній камері відбуваються пульсації вакууму, і сосок стискається. У першому відсіку тиск періодично змінюється. Коли він встановлюється на одному рівні в обох камерах, під впливом тиску вакууму молоко відправляється з соска у відділення колектора.

Звідти рідина переходить в доїльний бідон. Як тільки в міжстінній камері тиск доходить до вище атмосферного рівня, гумова трубочка стискає сосок, перешкоджаючи виділенню молока. Таким от нехитрим чином відбувається двотактне доїння шляхом стиснення і всмоктування вимені тварини. Масаж вимені сприяє профілактиці різних захворювань, що є одним з безперечних плюсів у використанні мехдойки.

Будова доїльного апарату

Доїлка складається з чотирьох доїльних стаканів, молочних шлангів, доїльного бідона, колектора, пульсатора, а також доїльної установки з насосом і двигуном.

Колектор

Колектор доїльного апарату являє собою невеликий блок з підстави (з пластика або металу) і пластикової кришки. Усередині колектора розміщені камери, клапани та мембрани. Він працює за рахунок примусового впливу пульсатора. Колектор розподіляє змінний вакуум в доїльних стаканах і збирає молоко з них.

Після того, як потрапляє молоко, воно по трубках переходить в доїльний бідон. Колектори поділяють на двотактні і трехтактні. Двотактні складаються з молочної і вакуумних камер. Трикамерні, відповідно, мають дві розподільні камери для молока і одну для вакууму.

Пульсатор

Пульсатор доїльного апарату забезпечує більш високу якість доїння і продуктивність обладнання. Без нього не може обійтися жодна мехдойка. Він відповідає за перемикання змінного вакууму і атмосферного тиску. Пульсатор може бути регульованим і нерегульованим.

Нерегульований пульсатор - це невеликий пластиковий клапан з двома розподільниками. Такий пульсатор має, як правило, велика частина моделей доїльних апаратів.

_

Регульований пульсатор стане в нагоді при коливаннях змінного вакууму і атмосферного тиску, коли їх потрібно відновити в звичний режим.

Пульсатор повинен працювати надійно і без перебоїв. В іншому це може привести до погіршення здоров'я вимені тварини або до поломки доїльного апарату. Необхідно розуміти, що при механічному доїнні тварина звикає до певного числа пульсацій, тому різка їх зміна може привести до стресу для нього.

Доїльні стакани

Доїльні стакани доїльного апарату представляють собою циліндри з оголовком. Циліндри і оголовок можуть бути виконані з пластика або неіржавіючої сталі. До доїльних стаканів приєднуються гумові трубки, по яких від вимені випливає молоко.

Найбільшим терміном експлуатації відрізняються доїльні стакани з нержавійки. Вигідною альтернативою стануть доїльні стакани комбінованого типу. Незважаючи на те, що доїльні склянки із пластику досить міцні, довго служити вони не будуть, тому їх необхідно періодично міняти.

Двигун

Двигун доїльного апарату може працювати або на електроенергії, або на бензині. Різниці в роботі між електричною і бензиновою мехдойками немає.

Головними технічними характеристиками при описі двигуна є потужність, напруга і кількість обертів на хвилину, іншими словами - швидкість роботи. Чим вище ці характеристики, тим більшу продуктивність дає двигун.

Де купити доїльний апарат за доступною ціною?

Якщо ви запланували покупку мехдойки, рекомендуємо ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину Дамілк. На сайті магазина також представлені доїльні відра, олійниці, сепаратори і запчастини до них. Замовлення оплачується післяплатою, готівкою при самовивозі товару зі складу у Харкові, переведенням на розрахунковий рахунок підприємства або банківською картою. Доставка здійснюється по всій території України поштовими службами «Інтайм» і «Нова пошта». Харків'яни також можуть самостійно забрати посилку зі складу або у кур'єра.

Читати повністю
11 січня 2020 Доїльні апарати АІД-2 Доїльні апарати АІД-2

Доїльні апарати вже давно використовуються на молочних господарствах з метою збільшити надої, покращити якість молока та елементарно полегшити працю доярок. Такий апарат в купі з якісною потужною силовою установкою здатний забезпечувати вас смачним жирним молоком у досить великих кількостях. Головне, вибрати саме той, який буде максимально точно підходити під ваші потреби.

Читати повністю
11 січня 2020 Від чого залежить час роботи сепаратора? Від чого залежить час роботи сепаратора?

Електричний сепаратор для молока не може нескінченно працювати від мережі. По закінченню часу в експлуатації його слід вимкнути і від'єднати його від джерела мережі. В середньому, його вистачає від півгодини до години.

Читати повністю
Показати на сторінці