Де купити доїльний апарат?

11 січня 2020

Якщо ви вирішили придбати доїльний апарат вперше в житті, і до цього ніколи не стикалися з питанням його вибору, то у вас можуть виникнути деякі труднощі.

Якщо ви вирішили придбати доїльний апарат вперше в житті, і до цього ніколи не стикалися з питанням його вибору, то у вас можуть виникнути деякі труднощі.

Як з усього достатку пропозицій на сьогоднішньому ринку, вибрати якісний продукт? Куди бігти і до кого звертатися: на ринок, купувати б/у апарат у сусіда, або борознити простори інтернету, в пошуках тієї самої машини, яка полегшить щоденну працю і збільшить надої? Робота фермера вимагає не тільки великої фізичної самовіддачі, але і ретельного підходу до деталей. Важливим аспектом в ефективному господарюванні, є техніка, з якою доводиться щодня працювати. Від неї безпосередньо залежить кількість і якість одержуваного продукту.

Це стосується і доїльних апаратів. Тому до питання: де знайти доїльний апарат, варто підходити серйозно. Чим надійнішим і якіснішим він буде, тим стрімкіше ваш бізнес піде вгору. Давайте поговоримо про те, де і як купити доїльний апарат для корів, кіз і овець - справжнього гідного помічника для вашого господарства.

Де продають доїльний апарат в Україні?

Існує чимало варіантів того, де можна купити доїльне обладнання в нашій країні. Продаж доїльних апаратів - це зараз прибуткова ніша, і за останні роки з'явилося багато шахраїв, які просто хочуть нажитися на довірливих людях.

 1.  До сих пір нікуди не пропали ринки. Почнемо з того, що купуючи доїльний апарат на ринку, ви не можете бути застраховані від неякісної покупки. Ринкові торговці не дадуть вам ніяких гарантій щодо надійності обладнання, і вже точно не дадуть гарантій на його обслуговування. Їм важливо просто продати апарат. А якщо апарат вийде з ладу - ви нікому нічого не доведете, так як на ринках навіть чеки не видають. 
 2. Те ж саме можна сказати і про випадкових торговців в інтернеті: на дошках оголошень і маркет-плейсах. Вони не переймаються за свою репутацію. Ви навіть ніяк не зможете донести їм, що ваш апарат несправний, або зовсім не вартий своїх грошей. Виявивши дефект, або несправність, ви просто залишитеся один на один з проблемою. Тому досвідчені фермери рекомендують купувати товар тільки у надійних продавців, а ще краще у самих виробників.

Інтернет-магазин Damilk - надійний друг і партнер кожного українського господаря

Наша українська компанія-виробник Дамілк є однією з кращих у своїй сфері. Ми займаємося виробництвом і продажем власної продукції, а також беремо її на реалізацію у виробників-партнерів. Вже не один рік функціонує наш сучасний завод з високотехнологічним обладнанням, виробляє продукцію, яка повністю відповідає світовим стандартам. Після того, як ви купуєте доїльний апарат, вам автоматично надають гарантійне обслуговування терміном на 12 місяців.

Власні сервісні центри нашої компанії займаються будь-яким видом ремонту агрегатів. Дамілк - це надійний партнер для кожного українського фермера.

В асортименті інтернет-магазину Damilk є доїльні апарати як для побутового застосування, так і для ферм, котрі можна застосовувати для доїння корів, овець і для кіз.

На онлайн-полицях ви знайде 3 лінії мехдійок власного виробництва:

 • АІД-1;
 • АІД-2;
 • УІД-10.

При цьому кількість моделей становить майже 20 найменувань. Крім того, ми продаємо такі доїльні апарати таких відомих виробників:

 • «Берізка»;
 • «Бурьонка»;
 • «Велес» та ін.

Так що, якщо ваша найближча мета - купити доїльний апарат, то тепер ви знаєте, де його шукати! Ми доставимо вашу покупку в найкоротші терміни і гарантовано забезпечимо якісним сервісом.

Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Нержавійка"
  11 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Євро 240-оригінал" П
  12 300 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка"
  10 400 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" П
  11 250 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴