ТОП-5 кращих доїльних апаратів для кіз

11 січня 2020

Іноді вибрати кращий доїльний апарат для кіз не так просто, як здається на перший погляд. На вітчизняному ринку представлено багато варіантів різних моделей і конструкцій хорошої якості.

Іноді вибрати кращий доїльний апарат для кіз не так просто, як здається на перший погляд. На вітчизняному ринку представлено багато варіантів різних моделей і конструкцій хорошої якості.

Саме тому ми склали для вас ТОП-5 кращих доїльних апаратів для кіз на підставі відгуків покупців та технічних характеристик.

Доїльний апарат з одним доїльним відром АІД-2 - 5 місце 

Стандартна комплектація даного агрегату на одне відро дозволить обслужити господарство з поголів'ям до 50 тварин. Двигун потужністю 0,75 кВт дасть можливість доїти 4 кіз одночасно. Також апарат оснащений захисним механізмом на випадок проблем з напругою в мережі або різкими припиненням подачі електроенергії.

Ергономічна конструкція та невеликий розмір роблять апарат зручним не тільки для експлуатації, але й для зберігання. Сухий насос роторного типу не вимагає складних маніпуляцій з догляду.

Популярність АІД-2 для кіз пояснюється його відносно невисокою вартість з урахуванням якості матеріалів і комплектації. За 8000 грн ви отримуєте продуктивний універсальний апарат, який збільшить надої та, як наслідок, прибуток.

Доїльний апарат DaMilk АІД-3 з комбінованими стаканами - 4 місце 

За допомогою цього апарату можна домогтися найбільш точного відтворення ручного доїння. Особливо це важливо для тварин, які тільки звикають до апаратури для доїння.

Невелика вага, компактна ергономічна форма та наявність коліс роблять установку рухомою.

Вам не потрібно буде виділяти окреме місце для встановлення апарату, а використовувати його там, де зручно саме вам.

Сухий насос не вимагає від вас особливих навичок з обслуговування. Він не потребує постійного змазування, лише періодичної заміни графітових пластин всередині ротора.

Доїльний апарат для кіз на два відра АІД-2 - 3 місце 

Видоїти одну козу можна максимум за 3 хвилини. Цей апарат універсальний, застосовується також і для інших тварин. Така його особливість відмінно підійде для тих, у кого в господарстві є і корови, і кози, і вівці.

Пуско-захисний пристрій регулює активність двигуна під час перепадів напруги в мережі. В разі необхідності він автоматично його вимикає.

Вакуумний механізм функціонує на основі двотактної системи. Це означає, що в кожному циклі присутня фаза стискання та розтискання соска.

Всі деталі, які безпосередньо контактують з вим'ям, виготовлені з якісного харчового металу або пластику.

Доїльний апарат для кіз «Буренка 1» - 2 місце

У цьому апараті все продумано до дрібниць. Якщо навіть не говорити про хорошу для однолінійного апарату потужність, то крім цього є багато інших дрібних деталей, які роблять процес доїння з ним простіше.

Наприклад, містке доїльне відро на 20 літрів закривається кришкою з нержавіючої сталі. Це допоможе уникнути потрапляння в молоко шерсті або бруду.

Вал двигуна робить до 3000 обертів на хвилину. Він встановлений на рухомому металевому шасі, тому труднощів з пересуванням агрегату не буде.

У конструкції використовувалися тільки екологічно чисті матеріали.

Доїльний апарат для кіз АІД-1 - 1 місце 

Абсолютний фаворит, судячи з відгуків на тематичних форумах. І це досить просто пояснити. Конструкція апарату й установки продумана дуже детально. Силова частина схожа на візок.

Двигун оснащений захистом від перебоїв у мережі, його також можна використовувати як підставку для доїльного відра. Ця ємність зроблена з харчового металу, який не впливає на якість молока та зберігає його свіжим ще довше.

Ресивер відповідає за автоматичне вимкнення системи, якщо якась частина конструкції від'єднується або виходить з ладу.

Інтернет-магазин DaMilk

Всі перераховані моделі представлені в каталозі магазина DaMilk. Це виключно оригінальна продукція, якість якої підтверджується відповідними сертифікатами. На кожну модель надається гарантія.

Кращі доїльні апарати для корів та для кіз за ціною від виробника ви знайдете тільки там, адже Дамілк піклується про своїх покупців. Менеджер сайту допоможе зробити правильний вибір на користь якісного апарату.

Замовлення оформляється прямо на сайті через кошик або телефоном разом з консультантом.

Оплата приймається готівкою або банківським переказом на карту. Є можливість розбити суму покупки на кілька платежів за допомогою опції «Миттєва розстрочка».

Замовлення доставляються в будь-яку область України через перевізників Інтайм та Нова пошта. Харковом діє кур'єрська доставка, а також можливий самовивіз зі складу.

Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Євро) 1/1 А
  11 600 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 700 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-1 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  14 000 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 550 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
  19 510 ₴