Від чого залежить час роботи сепаратора?

11 січня 2020

Електричний сепаратор для молока не може нескінченно працювати від мережі. По закінченню часу в експлуатації його слід вимкнути і від'єднати його від джерела мережі. В середньому, його вистачає від півгодини до години.

Електричний сепаратор для молока не може нескінченно працювати від мережі. По закінченню часу в експлуатації його слід вимкнути і від'єднати його від джерела мережі. В середньому, його вистачає від півгодини до години.

Наприклад, сепаратор - вершковідділювач Мотор Січ 100-19 (пластик) може похвалитися максимальним часом роботи при своїй невисокій потужності. Багато що залежить від продуктивності агрегату і обсягу молока, що перероблюється. Якщо час безперервної роботи у вашого пристрою раптово зменшилася, значить, на те є кілька причин. У цій статті ми розповімо про основні з них.

Перегрів двигуна

Якщо заливати в апарат більше молока, ніж він може переробити, в кращому випадку двигун може перегрітися, а в гіршому - зламатися. Дуже важливо враховувати технічні характеристики обладнання і в таких випадках не вдаватися до експериментів. Друге, чого не слід робити, - не давати пристрою «відпочити». По закінченню часу безперервної роботи йому потрібно хвилин тридцять просто постояти і охолонути, і тільки після цього можна приступати до роботи. В іншому випадку в агрегаті зіпсується котушка. Відлущування шару ізоляції на ній може призвести до замикання, що неприпустимо при роботі з будь-якими електричними приладами.

На відміну від побутових сепараторів, промислові (наприклад, марки Franz Janschitz) можуть працювати безперервно за рахунок запобіжників, що допомагають уникнути перегріву двигуна. В цьому випадку пристрій «знає», коли йому необхідно тимчасово припинити роботу, в чому полягає його перевага перед менш продуктивними моделями.

Барабан забруднився

Якщо ваше обладнання стало працювати менше, швидше за все, у нього забився барабан. Згодом, через отвори, через які проходять вершки, забиваються. Щоб агрегат справно працював, його потрібно чистити, зокрема - розділові тарілки. Побутовий сепаратор необхідно промивати після кожного використання.

Якщо ви хочете купити сепаратор для молока, радимо звернути увагу на інтернет - магазин ДаМілк. На сайті також можна вибрати й інші прилади для переробки молока, наприклад, - маслобойки. Замовлення відправляються на відділення поштових служб «Нова пошта» і «Інтайм» по всій території України.

Інші статті та новини