Доїльні апарати АІД-2

11 січня 2020

Доїльні апарати вже давно використовуються на молочних господарствах з метою збільшити надої, покращити якість молока та елементарно полегшити працю доярок. Такий апарат в купі з якісною потужною силовою установкою здатний забезпечувати вас смачним жирним молоком у досить великих кількостях. Головне, вибрати саме той, який буде максимально точно підходити під ваші потреби.

Доїльні апарати вже давно використовуються на молочних господарствах з метою збільшити надої, покращити якість молока та елементарно полегшити працю доярок. Такий апарат в купі з якісною потужною силовою установкою здатний забезпечувати вас смачним жирним молоком у досить великих кількостях. Головне, вибрати саме той, який буде максимально точно підходити під ваші потреби.

Також, щоб пустити в оборот можливий надлишок молока, можна придбати техніку для його переробки. За допомогою маслобойки збивається справжнє домашнє вершкове масло. Сепаратор обробить молоко таким чином, що на виході ви отримаєте знежирений обрат і вершки. Всі ці апарати також можна купити в інтернет-магазині DaMilk.

Будова АІД-2

АІД-2 - відмінний варіант для господарств з невеликим поголів'ям.

Апаратура для доїння активується в першу чергу за рахунок хорошої установки з насосом і двигуном.

В АІД-2 вона мобільна завдяки двом зручним колесам. Повна схема АІД-2 представлена на фото нижче.ка

Особливістю даного апарату можна назвати його силову установку. У ній функціонує двигун потужністю 0,75 кВт. Саме він запускає роботу пластинчато-роторного насоса сухого типу. Його конструкція заснована на дії графітових пластин, які приводять внутрішній вал насоса в рух.

Підвісна доїльна апаратура виконана з якісних матеріалів харчового призначення. Силікон, пластик, нержавіюча сталь - всі ці елементи забезпечують збереження молока та його високу якість. Наприклад, доїльне відро з якісної кришкою убезпечить молоко від потрапляння в нього бруду або шерсті.

Соскова гума при тривалому контакті з вим'ям тварини не дратує і не викликає алергічних реакцій.

Пам'ятайте також, що підвісна доїльна апаратура може бути різною. Наприклад, в деяких випадках, потужності установки буде достатньо для доїння кількох тварин відразу. В такому випадку буде доречно придбати апаратуру на дві лінії. У випадку з АІД-2 цей варіант якраз можливий.

З огляду на всі ці переваги, доїння апаратом АІД-2 не викличе труднощі. Кожна деталь покликана забезпечувати ваш комфорт.

Продуктивність АІД-2

Роблячи до 3000 оборотів на хвилину вал двигуна забезпечує обслуговування 9 корів або 17 кіз за годину. Установка вільно використовується для будь-яких тварин. Головне - підібрати правильні доїльні аксесуари.

Таким чином, апарат індивідуального доїння АІД-2 відмінно підійде господарствам зі значною кількістю тварин. Це стосується і корів, і кіз, і овець.

Зборка доїльного апарата АІД 2

Щоб зрозуміти, якзібрати доїльний апарат АІД 2, крім хоча б загального розуміння внутрішньої будови цього агрегату, необхідне знання комплектації.

Для початку розберемося, що йде в комплекті при покупці повністю готової до експлуатації доїльної установки з підвісною доїльною апаратурою. Якщо ви тільки переходите на механічне доїння, радимо вам купити доїльний апарат АІД-2 з усіма комплектуючими деталями.

В наборі з АІД-2 ви отримуєте:

 • Силову установку - в неї входить сухий насос, двигун і металевий каркас з колесами.
 • Між двигуном і насосом встановлена перехідна муфта.
 • Підвісні аксесуари - безпосередньо контактують з вим'ям:
 • доїльне відро з кришкою;
 • пульсатор;
 • алюмінієвий колектор в зборі;
 • доїльні стакани з сосковою гумою;
 • силіконові трубки, по яких молоко потрапляє в колектор, а після - в доїльне відро.

Уважно ознайомившись з інструкцією, ви легко зберете апарат, навіть якщо раніше ніколи не мали з ним справу.

Для додаткової гарантії знайдіть в інтернеті відео-огляди даної моделі доїльного апарату або ж введіть в рядок запиту пошукової системи - як зібрати доїльний апарат Аїд 2 відео. Також для вашої зручності прикріплюємо відеоролик на цю тематику нижче.

Рекомендації з експлуатації

При використанні будь-якої техніки важливо дотримуватися інструкції та правильно доглядати за агрегатом в «неробочий» час. Обов'язково промивайте підвісні аксесуари перед кожним робочим циклом звичайною кип'яченою водою. Це дозволить уникнути потраплянню в молоко шкідливих мікроорганізмів.

З огляду на те, що доїльний апарат АІД 2 в силу особливостей своєї конструкції витрачає багато повітря в процесі доїння, рекомендується використовувати його в просторих добре провітрюваних приміщеннях

Вчасно міняйте графітові пластини в насосі. Для цього постійно перевіряйте та контролюйте їх поточний стан. Також важливо дотримуватися температурного режиму. Це означає, що не можна експлуатувати апарат при дуже низьких або високих температурах.

Де купити доїльный апарат АІД-2?

Купити доїльний апарат АІД-2 разом з силовою установкою можна в українському інтернет-магазині Damilk.

У каталозі на сайті представлені різні моделі доїльних апаратів, кожен з яких зможе задовольнити потреби саме вашого молочного господарства.

Оплатити замовлення можна готівкою при отриманні та зарахуванням передоплати на банківську картку або рахунок.

Доставка здійснюється в будь-який регіон України коштом покупця. Відправлення здійснюється перевізниками Нова пошта та Інтайм. Харків'яни можуть забрати замовлення зі складу магазину. Він знаходиться за адресою Московський пр-т, 273.

Інші статті та новини
Хітові товари
 1. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Євро 140" А (два відра)
  13 250 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Євро 140" Н (два відра)
  13 580 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Євро 240-оригінал" Н (два відра)
  13 880 ₴
 4. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Коза" (Синхронна) 1/1 А (два відра)
  12 350 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
  17 750 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
  18 150 ₴
 7. Доїльний апарат Дамілк АІД-2 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
  17 950 ₴