Доїльні апарати АІД-3
Доїльне обладнання використовується все на більшій кількості ферм і домашніх господарств. Автоматизація доїння дала можливість відмовитися від ручної праці, вона економить сили і час власників домашньої худоби, підвищивши продуктивність господарств, а також позитивно позначившись на якості молока. Доїльні апарати АІД-3 — надійна, зручна у використанні сільгосптехніка, укомплектована вакуумною помпою сухого типу. Правильна експлуатація і своєчасна заміна витратних матеріалів дає можливість забезпечити багаторічний термін служби обладнання.
Суха вакуумна помпа
АІД-3 — доїльний апарат, укомплектований пластинчато-роторною помпою сухого типу. Такі моделі коштують більше масляних аналогів, але вони швидко окупаються. Переваги сухих помп:
- висока продуктивність;
- простота догляду — при обслуговуванні техніки не потрібно заправляти її мастильним матеріалом, що дає можливість економити час та гроші;
- можливість використання в будь-який сезон, в тому числі при температурі нижче -25 ℃, при якій з експлуатацією масляних моделей виникають проблеми;
- невелика вага — обладнання легко переносити з місця на місце і зручно зберігати, транспортування також не викликає труднощів;
- використання обладнання безпечно для навколишнього середовища, так як шкідливі викиди при його роботі відсутні.
Сухі моделі шумлять при використанні, що може лякати тварин і негативно впливати на молоковіддачу. Тому на них краще встановлювати глушник. Доїльні апарати АІД-2 також укомплектуванні сухою вакуумною помпою.
Особливості доїльних апаратів АІД-3
Обладнання, як і доїльні апарати АІД-1 і більшість сільгосптехніки, можна використовувати для обслуговування корів, кіз, а також овець. Це двотактні моделі, які виконують до 80 пульсацій в хвилину, що забезпечує високу швидкість доїння. Якщо порівнювати з тритактними пристроями, така сільгосптехніка більш продуктивна. Доїльні апарати АІД-3 мають два такти — смоктання і стиснення. Відсутність фази відпочинку дає можливість прискорити обслуговування домашньої худоби, але при цьому потрібно особливо уважно стежити за своєчасністю зняття доїльних стаканів, щоб уникнути розвитку маститу у тварин.
Доїльні апарати АІД-3 мають електродвигун, потужність якого становить 0,75 кВт. Обладнання підключається до стандартної розетки 220 В. Перед використанням сільгосптехніки рекомендується переконатися в цілісності кабелю, а також справності двигуна.
Витратні матеріали
Соскова гума і шланги виготовляються з силікону, серед переваг якого:
- силіконові витратні матеріали завжди є в продажу, в тому числі в нашому інтернет-магазині;
- висока еластичність дає можливість уникнути появи тріщин, що забезпечує тривалий термін служби;
- матеріал стійкий до негативного впливу критичних температур, прямого попадання ультрафіолетового випромінювання, агресивних миючих засобів;
- застосування силікону дає можливість домогтися високого рівня гігієни, за рахунок чого одержуваний продукт відповідає санітарним вимогам, які на території нашої країни ростуть, наближаючись до європейських.
Своєчасна заміна витратників забезпечує ефективність, а також безпеку використання сільгосптехніки.
Як користуватися доїльним апаратом АІД-3
Щоб забезпечити продуктивність експлуатації обладнання, а також справність усіх його комплектуючих частин потрібно дотримуватися основних правил:
- Перед процедурою оглядати вим'я на наявність ран і паразитів. Перші кілька цівок продукту здоюють вручну в заздалегідь підготовлений посуд, це дає можливість оцінити його якість, колір, а також консистенцію. Не можна видоїти молоко просто на землю, щоб не викликати бактеріальний сплеск.
- При наявності в господарстві кількох тварин рекомендується скласти черговість їх обслуговування: першими доять недавно народивших, потім молодих і здорових, останніми — хворих особин, якщо такі є. Після них потрібно дезінфікувати обладнання.
- Промивання і протирання сосків індивідуальним рушником перед процедурою дасть можливість уникнути розвитку хвороб у тварин.
- Після запуску двигуна краще почекати, поки вакуум набереться, і тільки потім надягати доїльні стакани. Потрібно стежити за герметичністю їх прилягання.
- Доїльні стакани рекомендується зняти трохи раніше, молоко, що залишилося можна видоїти вручну. Головне, не перетримати їх, це може призвести до розвитку маститу у корів.
- Перед тим, як знімати склянки, потрібно переконатися, що вакуум повністю спав. Тягнути їх силою не можна.
- Після експлуатації установку потрібно промити, а також обробити антисептичним засобом.
- Для забезпечення коректної роботи сільгосптехніки рекомендується своєчасно міняти витратні матеріали.
Принцип роботи доїльного апарата досить простий, він розрахований на рядового фермера, тому проблем з його використанням не виникне.
Де купити доїльний апарат АІД-3
Купити доїльний апарат АІД-3 можна у нас. Ми пропонуємо:
- великий вибір сільгосптехніки, а також комплектуючих;
- гарну якість, що забезпечує багаторічний термін служби обладнання;
- можливість обрати зручний для себе спосіб оплати і доставки товару по всій території України.
При необхідності ви отримаєте консультацію менеджера і допомогу у виборі моделі. У нас можна знайти доїльний апарат УІД-10 та інше обладнання для обслуговування домашньої худоби.