Доїльні апарати Ужгород

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
  10 900 ₴
 2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
  19 510 ₴
 4. video
  Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
  11 550 ₴
 5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
  16 050 ₴
 6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
  11 500 ₴
 7. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
  14 250 ₴
 8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
  10 800 ₴
 9. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
  10 650 ₴
 10. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
  13 650 ₴
 11. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
  11 500 ₴
 12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
  10 200 ₴
 13. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
  9 850 ₴
 14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
  13 450 ₴
 15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
  12 000 ₴
 16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
  10 850 ₴
 17. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
  12 650 ₴
 18. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
  12 850 ₴
 19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
  11 760 ₴
 20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
  11 000 ₴
 21. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
  19 250 ₴
 22. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
  12 160 ₴
 23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
  18 350 ₴
 24. video
  Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
  19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати в Ужгороді: купити у виробника

Мехдойка в наш час потрібна на кожній молочній фермі. Навіть якщо у вас мале господарство з поголів'ям в 3-4 корови/кози/вівці — все одно варто купити доїльний апарат. В Ужгороді це зробити нескладно. Для цього є профільні інтернет-магазини. Damilk — це можливість купити доїльний апарат в Ужгороді за ціною виробника, з гарантіями та можливістю сервісного обслуговування.

Чому варто купити мехдойку в Ужгороді?

 1. Ви витрачаєте менше часу. З мехдойкой одну корову можна обслужити за 6 хвилин, а одну козу — за 2 хвилини. Вручну довелося б витратити в 3-4 рази більше часу на кожну тварину.
 2. Ви економите сили. Не треба виконувати монотонну та тяжку роботу. Краще збережіть енергію для інших важливих завдань.
 3. Менше витрат на зарплату найманим робітникам. Якщо у вас працювали оператори доїння, то тепер вам достатньо буде найняти одного фахівця.
 4. Безпека для тварини. Під час ручного доїння можна випадково пошкодити дійки або м'які тканини вимені. Через це, швидше за все, розвинеться мастит. Досить купити агрегат індивідуального доїння в Ужгороді, щоб уникнути таких небажаних наслідків.

Як вибрати домашній доїльний апарат в Ужгороді?

Коли вибираєте доїльний апарат, враховуйте характеристики та властивості всіх запчастин. Прочитайте про них інформацію окремо, щоб отримати цілісне уявлення. Потім вже стане зрозуміло, яку модель і яку комплектацію вам краще вибрати.

Двигун

В Україні досить рідкісною стала практика доїння тварин прямо в поле. Зараз для цього є облаштовані доїльні зали. Навіть на невеликих приватних господарствах знайдеться приміщення, де можна з комфортом обслужити тварин. З цієї причини електродвигуни найпопулярніші, та фірма Damilk випускає мехдойки з електричним мотором. У інших компаній ви можете знайти мехдойки з мотодвигуном: їх головний недолік — необхідність постійно купувати паливо.

Від потужності двигуна також залежить продуктивність апарату індивідуального доїння, тривалість одного сеансу. Чим сучасніше модель, тим потужніше ротор. 

Насос

Рух мотора передається насосу — основного елементу мехдойки. Є два види насосів: мембранні та пластинчато-роторні. Мембранні помпи вже майже віджили своє, адже у них багато недоліків: низька продуктивність, багато шуму під час роботи, часті поломки. Компанія Damilk пропонує купити в Ужгороді доїльні апарати з помпами пластинчато-роторного типу. Вони служать довше, підходять для швидкого обслуговування численного поголів'я, а також, якщо до деталей надходить речовини для змазування, працюють безшумно.

Конструкція та тип силового вузла

В деяких моделях двигун і насос — це цілісна деталь. Така конструкція називається моноблочной. Перевага у неї, по суті, одне — така мехдойка компактніше та важить менше. Однак, якщо зламається лише одна запчастина, то міняти доведеться всю установку. Це незручно та затратно для фермера.

Тип: сухий або масляний. Перші вкрай невибагливі до умов зберігання та експлуатації. Їх можна запускати взимку на вулиці, та матеріал для змазування купувати не потрібно. Однак, масляні мехдойки працюють безшумно та служать довше 6 років. Одночасно з цим сухий апарат виходить з ладу через 3-4 роки.

Шасі доїльного апарату

Мехдойки важать не так вже й мало, тому рекомендуємо купити апарат з шасі. В Ужгороді продають не тільки мехдойки на бесколесном каркасі, але також моделі з шасі-візком і кронштейновим шасі. Візок найбільш універсальний. Користуватися ним зручно і на вулиці, і всередині приміщення.

Продуктивність

Ключовий показник ефективності мехдойки — як багато корів, кіз або овець вона може обслужити за один сеанс. Спочатку подивіться на тривалість сеансу. Найбільш старі мехдойки працюють без перерви 40 хвилин. АІД-1 Damilk — 60 хвилин. Останні моделі Damilk, а саме АІД-10 та УІД-10 — до 120 хвилин.

Кількість тварин, яких за один сеанс обслуговує мехдойка, залежить від ряду факторів:

 • потужність силового вузла;
 • кількість доїльного обладнання;
 • тривалість одного сеансу.

Для малих ферм підійдуть перші моделі АІДа. Їх достатньо, щоб обслужити за годину 6-8 корів або приблизно 23-24 голови дрібної рогатої худоби. АІД-10 за 1 підхід обслужить майже 20 корів. Однак, така максимальна ефективність "десятки" можлива, якщо ви підключите 2 і більше молочні лінії.

Пульсатор

Рекомендуємо купити в Ужгороді доїльний апарат з регульованим пульсатором — Дамілк "ЄВРО". З ним ви можете застосовувати попарну та почергову системи доїння. Вони відповідають західним стандартам молочного фермерства та скотарства, провокують рясну молоковіддачу тварин, безпечні для їх здоров'я. Однак, така модель буде трохи дорожче, адже регульовані пульсатори не виробляються в Україні. Купити в Ужгороді доїльний апарат з регульованим пульсатором можна лише завдяки тому, що Damilk закуповує цю деталь у турецьких виробників.

Обладнання

Силова установка створює вакуумний тиск всередині молочної лінії. Молочна лінія складається з доїльного обладнання:

 • бідон;
 • перехідники;
 • молочний рукав;
 • патрубки;
 • колектор (для корів);
 • доїльні стакани;

Спочатку визначиться, скільки комплектів обладнання вам потрібно. Чим їх більше, тим вище вартість апарату. Однак, ви зможете обслуговувати двох і більше тварин одночасно. Це істотно підвищити продуктивність агрегату.

Для доїння дрібної та великої рогатої худоби потрібні різні молочні лінії. По-перше, відрізняється конструкція доїльного павука (для корів — чотири склянки; для кіз і овець — дві). По-друге, для дрібної худоби застосовують безколекторним систему лінії. Відрізняється також розмір склянок і дійкової гуми.

Найнадійніші склянки та бідони роблять з нержавіючої сталі. Однак, ви можете заощадити, та купити в Ужгороді комплект з обладнанням з алюмінію, пластику, комбінованих матеріалів. Шланги роблять з силікону, кришку колектора — з прозорого полікарбонату.

Витратні матеріали

Найважливіший витратний матеріал — дійкова гума. Її завжди надягають на склянку. Він м'яко стискає вим'я тварини, не пошкоджуючи сосок. Самі довговічні й надійні моделі роблять з силікону. Такий розхідник прослужить два роки. А ось каучукову гуму треба міняти часто: раз в шість місяців.

Для масляних доїльних апаратів важливий расходник — мастило, індустріальне масло "Веретенка". Воно з маслянки надходить до всіх основних деталей, захищаючи їх від зносу та стирання.

Додатково фермери-тваринники купують затискачі для доїльних склянок, заглушку для ресивера і інші витратні матеріали. Їх теж можна знайти в інтернет-магазині або підібрати на ринку в Ужгороді. Купити з доїльним апаратом їх теж можна, якщо вибрати повний комплект.

Які моделі доїльних апаратів Damilk можна купити в Ужгороді?

 1. АІД-1. За один сеанс обслужить 6-8 корів. Шасі — візок.
 2. АІД-2. 6-8 корів. Шасі — стаціонарне.
 3. АІД-3. До 17 голів великої худоби. Безколісний каркас.
 4. УІД-10. До 17 голів з однієї молочної лінією. Візок.
 5. АІД-10. До 17 голів з однією лінією. Візок.

Комплектації доїльних апаратів Damilk

 1. "ЄВРО". Комплект з регульованим пульсатором.
 2. "КОЗА". Обладнання для дрібної рогатої худоби.
 3. "Нержавійка". Склянки з нержавіючої сталі.
 4. "Комбі". Склянки з комбінованих матеріалів.
 5. Два відра. В комплекті два бідони для молока.
 6. Кілька молочних ліній.

Будь-яку з цих моделей доставлять в Ужгород з харківського складу, якщо ви оформите замовлення на сайті Damilk.

Правила експлуатації доїльних апаратів

 • регулярно доливайте масло в маслянку;
 • після кожного сеансу очищайте обладнання спеціальними йоржиками;
 • спустошуйте ресивер;
 • своєчасно міняйте витратні матеріали;
 • стежте за показниками вакуумрегулятора;
 • зима в Ужгороді досить холодна, тому не включайте масляні мехдойки на вулиці, коли температура мінусова.

Де купити доїльний апарат в Ужгороді?

Якщо ви живете в Ужгороді, то купити доїльний апарат можна в інтернет-магазині DaMilk. Тут ви знайдете широкий асортимент апаратів індивідуального доїння, ціни виробника, зручний сервіс і докладні описи товарів. Все, що потрібно для зваженого рішення і швидкого оформлення замовлення.

Посилку доставлять в будь-який куточок країни; можлива доставка в країни ближнього зарубіжжя. Компанія-перевізник — Нова Пошта. Оплата двома способами: або післяплатою (наложеним платежем), або банківським переказом/переказом через термінал.