Доїльні апарати Суми

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" А
    10 900 ₴
  2. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  3. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н (два відра)
    19 510 ₴
  4. video
    Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Коза" (Євро) 1/1 Н
    11 550 ₴
  5. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (силікон) П (два відра)
    16 050 ₴
  6. Доїльний апарат Дамілк АИД-10 "Євро 140" (Силікон) А
    11 500 ₴
  7. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Нержавійка" (Силікон) (два відра)
    14 250 ₴
  8. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі" (Силікон)
    10 800 ₴
  9. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик" (Силікон)
    10 650 ₴
  10. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10  "Коза" (Євро) 1/1 П (два відра)
    13 650 ₴
  11. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/1 П
    11 500 ₴
  12. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Комбі"
    10 200 ₴
  13. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Пластик"
    9 850 ₴
  14. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н
    13 450 ₴
  15. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 П
    12 000 ₴
  16. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/1 А
    10 850 ₴
  17. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П
    12 650 ₴
  18. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н
    12 850 ₴
  19. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" (Силікон) Н
    11 760 ₴
  20. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240 нерж" Н
    11 000 ₴
  21. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 Н (два відра)
    19 250 ₴
  22. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Євро 240-оригінал" (Силікон) Н
    12 160 ₴
  23. Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Євро) 1/2 Н (два відра)
    18 350 ₴
  24. video
    Доїльний апарат Дамілк АІД-10 "Коза" (Синхронна) 1/2 П (два відра)
    19 050 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Доїльні апарати в Сумах: купити у виробника

На північному сході України багато молочних ферм, тому купити доїльний апарат в Сумах — це хороша інвестиція в майбутнє. Головне правильно вибрати модель, щоб вона оптимально підійшла під ваші цілі та завдання, чисельність поголів'я та низку інших критеріїв. Ми розповімо вам, як вибрати хорошу та недорогу мехдойку, а ви можете купити доїльний апарат в Сумах за ціною виробника в інтернет-магазині Damilk.

Чому варто купити доїльний апарат в Сумах?

  1. Підвищення продуктивності молочної ферми. Отримуйте більше молока в стислі терміни.
  2. Економія своїх сил і економія на найманій праці. Апарат індивідуального доїння забере на себе основну частину механічної роботи.
  3. Безпека для тварини. Мехдойки добре імітують годування теляти в природних умовах. Тому тварина не відчуває стресу, охоче віддає молоко.

Як вибрати домашній доїльний апарат?

Найважливіше розглянути характеристики апарату в цілому і його силового вузла. Однак, не відкидайте в сторону такі аспекти, як матеріал обладнання та його розміри. Від цього буде залежати якість отриманого молока, комфорт роботи, довговічність обладнання молочної лінії, і ряд інших чинників.

Двигун і насос

Силовий вузол мехдойки складається з двигуна і насоса. Його конструкція буває модульної і моноблочной. У першому випадку насос і мотор з'єднані муфтою. У другому - вони являють собою єдину деталь. Муфтове з'єднання надійніше, адже поломка двигуна не спричинить за собою необхідність міняти всю установку цілком.

Важливо враховувати продуктивність ротора і насоса. Вона безпосередньо впливає на кількість голів, які ви обслужите за один сеанс, а також на саму тривалість сеансу.

Двигун працює від електромережі або палива. Damilk випускає тільки електро-мехдойки. Щоб купити доїльний апарат з мото-двигуном в Сумах треба підбирати моделі інших виробників, наприклад, Буренки.

Насоси DaMilk — завжди пластинчато-роторні. Це найефективніші насоси, які використовують в сучасних мехдойках. Однак, час і час вам доведеться міняти графітові (або текстолітові) пластини, які захищають деталі помпи від стирання і зносу. 

Тип установки

Ви можете купити в Сумах доїльні апарати масляного або сухого типу. Українці більше звикли до сухим мехдойкам, які працюють при будь-якій температурі повітря і не вимагають додаткових вкладень в покупку масла. Однак, вони також мають свої недоліки: шум ротора під час роботи, часті поломки, збої. Краще придбати масляний апарат машинного доїння, щоб техніка прослужила вам більше 5 років.

Шасі доїльного апарату

Користуватися мобільним мехдойках значно зручніше. Ви можете купити в Сумах доїльні апарати з кронштейновим шасі, шасі-візком або з бесколесним каркасом. Стаціонарні установки — це рішення для зовсім вже невеликих приватних господарствах. Якщо у вас одна-дві корови, то їх нескладно підвести до апарату. Однак, інакше складається ситуація, коли поголів'я численне. Раціональніше купити доїльний апарат з мобільним шасі, та перевозити установку від тварини до тварини.

Продуктивність

Перед покупкою визначитеся, наскільки ж потужна мехдойка вам потрібна. Немає сенсу купувати АІД-10, якщо у вас 2-3 корови, та ви не збираєтеся розширювати тваринницьке господарство в доступному для огляду майбутньому. Для малих ферм досить АІД-1 або АІД-2, які розраховані на поголів'я 6-8 корів, 18-20 кіз/овець. Для молочних ферм, звичайно, краще вибирати сучасну мехдойку, яка за один сеанс обслужить максимальну кількість голів.

Пульсатор

Ритм задає пульсатор. Більшість українських доїльних апаратів оснащені нерегульованими пульсаторами. Їх особливість — вони недорогі, підтримують тільки синхронну систему. З нерегульованим пульсатором ви не можете виставляти той ритм, який вважаєте за необхідне.

На кращих європейських фермах давно відійшли від синхронної системи. Тваринники купують мехдойки з регульованими пульсаторами, щоб переходити на попарну та почергову системи. Поступово цей тренд поширюється на Україну. Фірма DaMilk спеціально купує турецькі пульсатори, та пропонує комплектацію "ЄВРО" з цією деталлю в комплекті.

Устаткування молочної лінії

Молочна лінія - обладнання, за яким молоко надходить від соска тваринного до бідона. Складається з самого бідона, а також:

  • молочного рукава;
  • патрубків;
  • доїльних склянок;
  • колектора, якщо це доїльний апарат для корів;
  • перехідників.

Якщо перед вами стоїть мета заощадити, то придивіться до склянках і бідони з алюмінію або пластику. Те надійні, але недорогі матеріали. Вони не тріснуть через падіння, захищені від абразивного зносу, безпечні для самого продукту. Однак, на перспективу краще купити в Сумах доїльний апарат з нержавіючим обладнанням. Така молочна лінія прослужить вам 10 років і довше.

Молочний рукав завжди роблять з силікону. Кришку колектора — з прозорого пластика. Важливо також врахувати обсяг колектора. Якщо ви плануєте обслуговувати кілька корів одночасно, то стане в нагоді збільшений колектор Майга на 240 м³. 

Витратні матеріали

Доїльні стакани можна надягати на вим'я тварини без дійкової гуми. Саме дійкова гума забезпечує герметичність вакуумної системи, дозволяє впливати на вим'я тварини без травматизму. Для корів використовують гумову або силіконову гуму. Для кіз і овець — лише силіконову.

Поступово українські фермери-тваринники переходять на силіконові витратні матеріали, адже вони служать два роки, та відрізняються високою пружністю. Каучук купують тільки через низьку вартості — розхідники в чотири рази дешевше, якщо порівнювати з силіконом. Але і змінювати каучук треба кожні 6 місяців.

Є в мехдойках також інші витратні матеріали, які доведеться міняти досить часто: текстолітові або графітові пластини (лопатки доїльного апарату), заглушки, затискачі для дійкової гуми, індустріальне масло для масляних машин і т.і.

Які моделі доїльних апаратів Damilk можна купити в Сумах?

  • АІД-1;
  • АІД-2;
  • АІД-3;
  • АІД-10;
  • УІД-10.

Кожна з них продається в комплектаціях: "ЄВРО", "Коза", "Пластик", "Комбі", "Стандарт" і т.і. У деяких комплектах вам пропонують одночасно два бідони, дві або навіть чотири молочні лінії. Особливість моделі ЄВРО — регульований пульсатор попарного/почергового доїння; моделі "Коза" — доїльне обладнання для дрібної рогатої худоби.

Правила експлуатації доїльних апаратів

  1. Коли закінчили сеанс — не забудьте спустошити ресивер. У ньому накопичується рідина і конденсат.
  2. Міняйте дійкову гуму, коли її термін експлуатації закінчується. Для каучуку це 6 місяців, для силікону — 2 роки.
  3. Регулярно заливайте індустріальне масло в маслянку, якщо змазує матеріал в ній закінчується. Це актуально тільки для масляних доїльних апаратів.
  4. Після кожного сеансу треба очищати обладнання від патьоків молока. Це роблять за допомогою спеціальних йоржиків.

Де купити доїльний апарат в Сумах?

Агрегат індивідуального доїння знадобиться на будь-який фермі, тому має сенс купити доїльний апарат в Сумах, якщо у вас є хоча б невелике поголів'я. В інтернет-магазині Damilk зробити це можна за ціною виробника, щоб не переплачувати, але якість отримати з гарантією.

Damilk доставить посилку з мехдойкой в будь-який куточок країни. Перевізник - Нова Пошта. Можлива доставка навіть за межі України. Нагадуємо, що Нова Пошта пропонує послуги післяплати і доставки кур'єром додому. Якщо це вам не цікаво, то просто заберіть товар в найближчому відділенні Нової Пошти, а оплату спочатку переведіть з банківської карти або через термінал.